قیمت سهام JPMorgan Indian Investment Trust (LON: JII) بالاتر از میانگین متحرک ۵۰ روزه ۷۵۵.۱۳ دلار است.سهام JPMorgan Indian Investment Trust plc (LON: JII – Get Rating) در جریان معاملات روز پنجشنبه بالاتر از میانگین متحرک ۵۰ روزه خود معامله می شدند. میانگین متحرک پنجاه روزه این سهام ۷۵۵.۱۳ GBX (9.10 دلار) است و تا ۸۰۰ GBX (9.64 دلار) معامله شده است. سهام JPMorgan Indian Investment Trust در نهایت به قیمت GBX 794 (9.57 دلار) با ۲۵۰۲۷ سهم معامله شد.

عملکرد سهام JPMorgan Investment Trust در هند

ارزش بازار این شرکت ۶۱۴.۲۳ میلیون پوند و نسبت PE 620.31 است. نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام شرکت ۳.۰۸، نسبت معاملات ۲۴.۱۸ و نسبت سریع ۲۰.۷۹ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای GBX 755.13 و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه برای GBX 774.66 است.

مروری بر صندوق سرمایه گذاری جی پی مورگان هند

(رتبه گرفتن)

JPMorgan Indian Investment Trust plc یک صندوق سرمایه گذاری مشترک است که توسط JPMorgan Funds Limited راه اندازی و مدیریت می شود. این شرکت توسط JPMorgan Asset Management (UK) Limited مدیریت می شود. این صندوق در بازارهای سهام عمومی هند سرمایه گذاری می کند. به دنبال سرمایه گذاری در سهام شرکت های فعال در بخش های مختلف است.

مقالات برگزیده

اخبار و رتبه بندی روزانه JPMorgan Indian Investment Trust را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان ما از MarketBeat.com، خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای JPMorgan Indian Investment Trust و شرکت های مرتبط دریافت کنید.