قیمت هدف ۱۲۸.۰۰ دلار آزمایشگاه‌های آبوت (NYSE: ABT) در گروه UBS – بیگ ۲۴ خبرآزمایشگاه های ابوت (NYSE: ABT – دریافت رتبه) گروه UBS در یادداشتی تحقیقاتی که صبح چهارشنبه برای سرمایه گذاران ارسال شد، قیمت هدف خود را برای سهام از ۱۴۲.۰۰ دلار به ۱۲۸.۰۰ دلار کاهش داد. این شرکت در حال حاضر دارای رتبه خرید در سهام سازنده محصولات بهداشتی است.

ABT موضوع چندین گزارش دیگر بوده است. Stifel Nicolaus در گزارشی تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۱۸ جولای، هدف قیمت در آزمایشگاه Abbott را از ۱۳۶.۰۰ دلار به ۱۲۶.۰۰ دلار کاهش داد. رویال بانک کانادا در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۱ ژوئیه، قیمت هدف خود را در آزمایشگاه Abbott از ۱۴۳.۰۰ دلار به ۱۳۲.۰۰ دلار کاهش داد. StockNews.com در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۲۱ ژوئیه، ضریب Abbott را از رتبه خرید قوی به رتبه خرید کاهش داد. سیتی گروپ هدف قیمتی خود را در آزمایشگاه Abbott از ۱۲۵.۰۰ دلار به ۱۲۳.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۱ جولای، رتبه خرید را به شرکت اختصاص داد. در نهایت، ریموند جیمز هدف قیمت آزمایشگاه Abbott را از ۱۴۳.۰۰ دلار به ۱۳۵.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۱ آوریل، امتیازی خارج از برند را به شرکت داد. یک تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، دو نفر رتبه نگهداری و دوازده رتبه خرید به سهام شرکت اختصاص داده اند. طبق گفته MarketBeat.com، این شرکت دارای میانگین رتبه خرید و قیمت هدف توافق شده ۱۳۲.۴۶ دلار است.

افزایش ۰.۸ درصدی سهام Abbott Laboratories Inc.

NYSE ABT در روز چهارشنبه با قیمت ۱۰۹.۹۹ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۴۸، نسبت سریع ۱.۴۰ و نسبت معاملات ۱.۸۵ است. این شرکت دارای ارزش بازار ۱۹۲.۵۹ میلیارد دلار، نسبت P/E 22.96، نسبت P/E 4.04 و بتای ۰.۷۵ است. Abbott Laboratories دارای کمترین قیمت در یک سال گذشته ۱۰۱.۲۴ دلار و بالاترین قیمت در یک سال ۱۴۲.۶۰ دلار است. میانگین متحرک ۵۰ روزه سهام ۱۱۰.۰۱ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۱۶.۸۰ دلار است.

آزمایشگاه Abbott (NYSE: ABT – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز چهارشنبه ۲۰ جولای منتشر کرد. تولیدکننده محصولات مراقبت های بهداشتی درآمد هر سهم را ۱.۴۳ دلار در سه ماهه گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای ۱.۰۹ دلاری تحلیلگران با ۰.۳۴ دلار بود. این شرکت در سه ماهه ۱۱.۲۶ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که برآورد اجماع ۱۰.۳۷ میلیارد دلار بود. Abbott Laboratories بازده حقوق صاحبان سهام ۲۹.۶۴% و حاشیه خالص ۱۸.۷۸% داشت. درآمد فصلی این شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰.۱ درصد افزایش داشته است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۱۷ دلار EPS درآمد داشت. به عنوان یک گروه، تحلیلگران سهام انتظار دارند که شرکت Abbott Laboratories 5 سود به ازای هر سهم برای سال مالی جاری ثبت کند.

اعلام سود سهام آزمایشگاهی ابوت

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را اعلام کرده است که در روز دوشنبه ۲۴ آگوست پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورد در روز جمعه، ۱۵ جولای، ۰.۴۷ دلار سود سهام دریافت خواهند کرد. تاریخ تقسیم سود پنج شنبه ۱۴ تیرماه می باشد. این نشان دهنده سود سالانه ۱.۸۸ دلار و بازدهی ۱.۷۱٪ است. نسبت سود تقسیمی آزمایشگاه های ابوت (DPR) در حال حاضر ۳۹.۲۵ درصد است.

فروش داخلی در آزمایشگاه Abbott

در دیگر اخبار آزمایشگاه Abbott، مدیر دانیل جی استارکس ۵۰۰۰۰ سهم از سهام آزمایشگاه Abbott را در معامله ای به تاریخ سه شنبه، ۳ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۱۳.۲۲ دلار با ارزش کل ۵۶۶۱۰۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیر اکنون صاحب ۶۹۷۳۵۰۰ سهم در شرکت به ارزش ۷۸۹۵۳۹۶۷۰ دلار است. این معامله در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شد که از طریق وب سایت SEC در دسترس است. در دیگر اخبار آزمایشگاه Abbott، مدیر دانیل جی استارکس ۵۰۰۰۰ سهم از سهام آزمایشگاه Abbott را در معامله ای به تاریخ سه شنبه، ۳ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۱۳.۲۲ دلار با ارزش کل ۵۶۶۱۰۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیر اکنون صاحب ۶۹۷۳۵۰۰ سهم در شرکت به ارزش ۷۸۹۵۳۹۶۷۰ دلار است. این معامله در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شد که از طریق وب سایت SEC در دسترس است. همچنین، SVP Randel William Woodgrift 24000 سهم از سهام آزمایشگاه Abbott را در معامله ای به تاریخ چهارشنبه ۴ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۱۳.۰۰ دلار و ارزش کل ۲۷۱۲۰۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون ارشد رئیس جمهور اکنون دارای ۴۷۸۵۴ سهم در شرکت است که ارزش آن تقریباً ۵۴۰۷۵۰۲ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. اینسایدرها در سه ماهه گذشته ۷۶,۴۵۷ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۸,۶۴۰,۹۳۶ دلار فروختند. خودی ها ۰.۵۲ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارند.

سرمایه گذاران نهادی به آزمایشگاه های ابوت فشار می آورند

چندین سرمایه گذار نهادی اخیراً سهام خود را در ABT اضافه یا کاهش داده اند. Bourgeon Capital Management LLC سهام جدیدی در Abbott Laboratories Inc. را در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۳۰۰۰۰ دلار خریداری کرد. گروه سرمایه گذاری Oliver LaGor VanValen در سه ماهه اول سهام جدیدی در آزمایشگاه Abbott به ارزش تقریبی ۳۰۰۰۰ دلار خریداری کرد. Dravo Bay LLC سهام جدیدی در Abbott Laboratories Inc در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۳۲۰۰۰ دلار خریداری کرد. Delos Wealth Advisors LLC سهام خود را در سهام Abbott Laboratories 100.9% در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. Delos Wealth Advisors LLC اکنون دارای ۲۳۱ سهم از سهام سازنده محصولات بهداشتی است که پس از خرید ۱۱۶ سهم اضافی در طول دوره، ۳۳۰۰۰ دلار ارزش دارد. در نهایت، هالووی Wealth Management سهام خود را در Abbott Laboratories Inc در سه ماهه اول ۱۷۵.۰ درصد افزایش داد. Holloway Wealth Management LLC اکنون پس از خرید ۱۷۵ سهم دیگر در طول دوره، مالک ۲۷۵ سهم از سهام سازنده محصولات بهداشتی به ارزش ۳۳۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۷۳.۴۶ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

مشخصات شرکت Abbott Laboratories

(رتبه گرفتن)

آزمایشگاه‌های آبوت، همراه با شرکت‌های تابعه خود، محصولات بهداشتی را در سراسر جهان کشف، توسعه، تولید و عرضه می‌کنند. این شرکت در چهار بخش فعالیت می کند: داروسازی، محصولات تشخیصی، محصولات غذایی و تجهیزات پزشکی. بخش محصولات دارویی تاسیس شده داروهای ژنریک را برای درمان نارسایی پانکراس برون ریز، سندرم روده تحریک پذیر یا کلستئاتوم، کلستاز داخل کبدی یا علائم افسردگی، اختلالات زنان، درمان جایگزین هورمونی، دیس لیپیدمی، فشار خون بالا، کم خونی عروقی، و بیماری های عروقی ارائه می دهد. . تب، التهاب و میگرن و همچنین کلاریترومایسین ضد عفونی کننده، واکسن آنفولانزا و محصولاتی را برای تنظیم ریتم فیزیولوژیکی روده بزرگ فراهم می کند.

داستان های خصوصی

توصیه های تحلیلگر برای آزمایشگاه های ابوت (NYSE: ABT)

اخبار و نظرات آزمایشگاه Abbott را روزانه دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای آزمایشگاه های Abbott و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.