قیمت هدف goeasy (OTCMKTS:EHMEF) به ۱۷۰.۰۰ دلار کانادا افزایش یافت – ۲۴ خبر بزرگgoeasy (OTCMKTS: EHMEF – دریافت رتبه) Fly گزارش داد که قیمت هدف آن توسط National Bank Financial از ۱۵۵.۰۰ دلار کانادا به ۱۷۰.۰۰ دلار کانادا در یادداشت تحقیقاتی که صبح پنجشنبه برای سرمایه گذاران منتشر شد، افزایش یافت.

تعدادی دیگر از تحلیلگران تحقیقاتی نیز اخیراً در مورد سهام اظهار نظر کردند. TD Securities در گزارشی در روز جمعه، ۱۳ می، قیمت هدف خود را برای سهام Goisy از ۲۲۰.۰۰ دلار کانادا به ۲۱۵.۰۰ دلار کانادا کاهش داد. BMO Capital Markets در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۱۳ می، قیمت هدف خود را برای سهام Goisy از ۲۲۸.۰۰ دلار کانادا به ۲۲۵.۰۰ دلار کانادا کاهش داد. Desjardins در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۸ آوریل، قیمت هدف خود را برای سهام گوسی از ۲۰۰ دلار کانادا به ۱۹۰ دلار کانادا کاهش داد. Scotiabank در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۰ جولای، هدف قیمت خود را برای گویسی از ۱۶۰.۰۰ دلار کانادا به ۱۴۰.۰۰ دلار کانادا کاهش داد. سرانجام، ریموند جیمز در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۸ جولای، هدف قیمت خود را از ۲۱۳.۰۰ دلار کانادا به ۲۰۲.۰۰ دلار کانادا کاهش داد. یک تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه‌بندی نگه‌داری رتبه‌بندی کرده است، چهار نفر رتبه خرید و یک نفر رتبه خرید قوی به سهام داده‌اند. طبق داده های MarketBeat.com، این سهام دارای رتبه اجماع خرید و میانگین قیمت هدف ۱۹۶.۵۷ دلار است.

سهام goeasy 1.8 درصد افزایش یافت

سهام گویسی روز پنجشنبه با قیمت ۱۱۲.۳۰ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای سهام ۸۳.۲۴ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۹۵.۷۵ دلار است. goeasy دارای کمترین قیمت در ۵۲ هفته با ۷۲.۵۵ دلار و بالاترین قیمت در ۵۲ هفته با ۱۷۰.۰۰ دلار است.

در مورد goeasy

(رتبه گرفتن)

گویزی با مسئولیت محدود خدمات غیر ضروری لیزینگ و وام به مصرف کنندگان در کانادا. این شرکت در دو بخش ایزی فایننشال و ایزی هوم فعالیت می کند. بخش ایزی فایننشیال وام اقساطی خانه بدون وثیقه و تضمین شده ارائه می دهد. وام های شخصی، وام مسکن و خودرو؛ محل فروش و تامین مالی مشاغل کوچک؛ و خدمات ارزش افزوده

ادامه مطلب

آرم پرواز

توصیه های تحلیلگر Goeasy (OTCMKTS: EHMEF)

اخبار و نظرات روزانه Goeasy را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای شرکت‌های goeasy و مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.