قیمت هدف Morgan Stanley Trims Cactus (NYSE:WHD) به ۵۰.۰۰ دلار رسید – Big 24 Newsکاکتوس (NYSE: WHD – امتیاز دریافت شده) به گزارش فلای، مورگان استنلی در یک گزارش تحقیقاتی روز چهارشنبه قیمت هدف خود را برای سهام از ۶۰ دلار به ۵۰ دلار کاهش داد. این شرکت در حال حاضر دارای رتبه وزنی برابر در سهام است.

به طور جداگانه، Stifel Nicolaus در گزارشی در روز جمعه، ۸ آوریل، قیمت هدف خود را برای کاکتوس از ۵۵.۰۰ دلار به ۶۲.۰۰ دلار افزایش داد. شش تحلیلگر تحقیقاتی سهام را با رتبه بندی نگه داشته و دو نفر رتبه خرید را به شرکت اختصاص داده اند. بر اساس گزارش MarketBeat.com، این سهام دارای رتبه بندی متوسط ​​و میانگین قیمت هدف ۵۴.۶۰ دلار است.

ضریب آلوئه ورا ۰.۹ درصد کاهش یافت

سهام NYSE WHD در روز چهارشنبه با قیمت ۳۵.۳۶ دلار افتتاح شد. ارزش بازار سهام ۲.۶۸ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۳۶.۰۸، نسبت قیمت به درآمد ۰.۳۹ و بتای ۲.۰۸ است. کاکتوس با ۳۱.۶۵ دلار پایین ترین قیمت یک ساله و ۶۴.۱۸ دلار به بالاترین قیمت خود در یک سال اخیر رسیده است. نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام شرکت ۰.۰۱، نسبت معاملات ۵.۳۳ و نسبت سریع ۴.۰۰ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این کسب و کار ۴۵.۰۵ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۴۸.۷۶ دلار است.

کاکتوس (NYSE: WHD – دریافت رتبه) آخرین بار نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه، ۴ مه منتشر کرد. این شرکت درآمد ۰.۳۰ دلار به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۰.۲۹ دلار در ۰.۰۱ دلار بود. حاشیه سود خالص کاکتوس ۱۱.۷۳ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۸.۱۰ درصد بود. این شرکت در این سه ماهه ۱۴۵.۹۰ میلیون دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۱۳۹.۸۴ میلیون دلار بود. این شرکت در سه ماهه مشابه سال گذشته ۰.۱۱ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد فصلی این تجارت نسبت به سال قبل ۷۲.۸ درصد افزایش یافته است. تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند کاکتوس ۱.۶۳ سود هر سهم را برای سال مالی جاری گزارش کند.

اطلاعیه سود سهام کاکتوس

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را که در روز پنجشنبه ۲۵ ژوئن پرداخت شده است، افشا کرده است. سهامداران رکورد در روز دوشنبه، ۳۰ می، ۰.۱۱ دلار برای هر سهم سود دریافت کردند. این نشان دهنده سود سالانه ۰.۴۴ دلار و بازده سود ۱.۲۴٪ است. تاریخ تقسیم سود پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت می باشد. درصد پرداخت کاکتوس ۴۴.۹۰ درصد است.

خودی ها شرط بندی می کنند

در دیگر اخبار کاکتوس، مدیر عامل شرکت اسکات بندر، ۱۸۰۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ پنجشنبه ۱۹ می فروخت. این سهام به قیمت متوسط ​​۴۸.۰۰ دلار و در مجموع ۸۶۴۰۰۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیرعامل اکنون صاحب ۶۳۷۴۸۰ سهم از سهام شرکت به ارزش ۳۰۵۹۰۴۰ دلار است. فروش در یک فایل SEC فاش شده است که از طریق وب سایت SEC قابل دسترسی است. در دیگر اخبار کاکتوس، مدیر عامل شرکت اسکات بندر، ۱۸۰۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ پنجشنبه ۱۹ می فروخت. این سهام به قیمت متوسط ​​۴۸.۰۰ دلار و در مجموع ۸۶۴۰۰۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیرعامل اکنون صاحب ۶۳۷۴۸۰ سهم از سهام شرکت به ارزش ۳۰۵۹۰۴۰ دلار است. فروش در یک فایل SEC فاش شده است که از طریق وب سایت SEC قابل دسترسی است. همچنین، مدیر آلن سمپل، ۲۰۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه به فروش رساند. این سهام با میانگین قیمت ۴۸.۸۴ دلار و ارزش کل ۹۷۶۸۰۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۳۰,۰۳۵ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۱,۴۶۶,۹۰۹.۴۰ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. طی ۹۰ روز گذشته، افراد داخلی ۱،۳۸۹،۷۴۸ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۷۳،۴۷۸،۰۶۸ دلار فروخته اند. در حال حاضر ۲۱.۱۰ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

سرمایه گذاران نهادی به کاکتوس فکر می کنند

صندوق های تامینی اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. TCI Wealth Advisors Inc. این شرکت سهام خود را در کاکتوس ۱۴۴.۲ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. TCI Wealth Advisors Inc. مالک اکنون پس از خرید ۳۸۲ سهم دیگر در این دوره، مالک ۶۴۷ سهم از سهام شرکت به ارزش ۲۵۰۰۰ دلار است. UMB Bank NA MO سهام جدیدی از سهام کاکتوس را در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۳۱۰۰۰ دلار خریداری کرد. گروه خدمات مالی نیوبریج سهام جدیدی در سهام کاکتوس در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۳۲۰۰۰ دلار به دست آورد. Private Capital Group LLC سهام خود را در کاکتوس ۲۸.۴ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Private Capital Group LLC اکنون پس از خرید ۳۶۵ سهم دیگر در این مدت، مالک ۱۶۵۰ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۹۴۰۰۰ دلار است. سرانجام، CWM LLC سهام جدیدی در کاکتوس در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۸۶۰۰۰ دلار به دست آورد.

درباره شرکت کاکتوس

(رتبه گرفتن)

کاکتوس، شرکت این شرکت طیف گسترده ای از تجهیزات کنترل فشار و چاه را در ایالات متحده، استرالیا، چین و عربستان سعودی طراحی، تولید، فروش و اجاره می کند. محصولات اصلی این شرکت شامل سیستم های چاه کاکتوس SafeDrill، سیستم های تک شیار Cactus SafeLink، سیستم های SafeClamp و SafeInject و همچنین تیرهای فرک، منیفولدهای تحت فشار و درختان تولیدی می باشد.

همچنین ببینید

آرم پرواز

توصیه های تحلیلگر برای کاکتوس (NYSE: WHD)

اخبار و نظرات روزانه کاکتوس را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای کاکتوس و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.