قیمت Autonio در صرافی های اصلی (NIOX) 0.0041 دلار بود – بیگ ۲۴ خبرAutonio (NIOX) در دوره ۲۴ ساعته منتهی به ساعت ۲۱:۰۰ ET در ۱۱ ژوئیه ۲.۳٪ در برابر دلار آمریکا معامله می شود. طی هفته گذشته، Autonio در برابر دلار آمریکا ۵.۳ درصد افزایش یافت. ارزش کل بازار Autonio 384,458.59 دلار است و Autonio در ۲۴ ساعت گذشته به ارزش ۷۳۰.۰۰ دلار در صرافی ها معامله شده است. اکنون می توان یک سکه Autonio را با قیمت ۰.۰۰۴۱ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۰۰۲۰ BTC در صرافی های ارز دیجیتال خریداری کرد.

در اینجا نحوه عملکرد ارز دیجیتال مرتبط در ۲۴ ساعت گذشته آمده است:

  • JUMPN (JST) با کاهش ۵۴ درصدی در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۵.۴۶ دلار یا ۰.۰۰۰۱۸۶۵۱ BTC معامله می شود.
  • CV SHOTS (CVSHOT) با کاهش ۱۲.۳ درصدی در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۲۴.۵۳ دلار یا ۰.۰۰۱۲۳۱۷۱ بیت کوین معامله می شود.
  • تتر (USDT) 0% کمتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱.۰۰ دلار یا ۰.۰۰۰۰۵۰۱۸ BTC معامله می شود.
  • Sweet SOL (SSOL) 600.9% بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۰۰۰۱ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۰۰ بیت کوین معامله می شود.
  • Bitsubishi (BITSU) در برابر دلار ۲۷.۵ درصد کاهش یافت و اکنون با قیمت ۱۲۳.۹۳ دلار یا ۰.۰۰۵۷۳۸۱۹ BTC معامله می شود.
  • XRP (XRP) با کاهش ۳.۱ درصدی در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۰.۳۲ دلار یا ۰.۰۰۰۰۱۵۸۹ بیت کوین معامله می شود.
  • Wrapped Cardano (WADA) با کاهش ۵.۱ درصدی در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۰.۴۴ دلار یا ۰.۰۰۰۰۲۱۹۱ بیت کوین معامله می شود.
  • پروتکل دروازه (GWP) 4.8 درصد در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۳.۴۸ دلار یا ۰.۰۰۰۱۷۴۷۱ BTC معامله می شود.
  • Lido stETH (STETH) با کاهش ۰.۶ درصدی در برابر دلار معامله می شود و اکنون با قیمت ۲۹۴۷.۴۵ دلار یا ۰.۰۷۴۱۷۶۴۸ بیت کوین معامله می شود.
  • فایل TRON (WTRX) در برابر دلار ۲.۸ درصد کاهش یافته و اکنون با ۰.۰۶۵۱ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۳۲۷ بیت کوین معامله می شود.

نمایه Autonio

مجموع عرضه اتونیو ۳۱۵.۰۰۰.۰۰۰ سکه و عرضه در گردش آن ۹۴.۴۴۰.۱۹۶ سکه است. انجمن Reddit برای Autonio /r/Autonio است. وب سایت رسمی Autonio auton.io است. حساب رسمی توییتر Autonio جاسازی توییت صفحه فیسبوک او از اینجا قابل دسترسی است.

خرید و فروش Autonoo

معمولاً خرید ارزهای دیجیتال جایگزین مانند Autonio به طور مستقیم با دلار آمریکا امکان پذیر نیست. سرمایه گذارانی که به دنبال معامله با Autonio هستند، ابتدا باید اتریوم یا بیت کوین را با استفاده از صرافی هایی که به دلار آمریکا معامله می کند مانند GDAX، Coinbase یا Gemini خریداری کنند. سپس سرمایه گذاران می توانند از اتریوم یا بیت کوین تازه خریداری شده برای خرید Autonio با استفاده از یکی از صرافی های ذکر شده در بالا استفاده کنند.

اخبار و به روز رسانی های روزانه Autonio را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه رایگان CryptoBeat ما از MarketBeat.com، خلاصه‌ای از آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌های مربوط به Autonio و ارزهای دیجیتال را دریافت کنید.