قیمت Mysterium در تاپ صرافی (MYST) 0.27 دلار بود – بیگ ۲۴ خبرمعاملات Mysterium (MYST) در دوره یک روزه منتهی به ساعت ۱۷:۰۰ ET در ۱۱ جولای ۴.۸ درصد در برابر دلار آمریکا افزایش یافته است. ارزش بازار Mysterium 5.33 میلیون دلار است و تقریباً ۴۵۶۲۹.۰۰ دلار Mysterium در ۲۴ ساعت گذشته در صرافی ها معامله شده است. در هفته گذشته، Mysterium در برابر دلار آمریکا ۲۳.۳ درصد افزایش یافت. اکنون می توان یک سکه Mysterium را با حدود ۰.۲۷ دلار یا ۰.۰۰۰۰۱۳۰۶ BTC در صرافی ها خریداری کرد.

در اینجا نحوه عملکرد ارز دیجیتال مرتبط در ۲۴ ساعت گذشته آمده است:

  • بایننس USD (BUSD) با ۰.۱% کاهش در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱.۰۰ دلار یا ۰.۰۰۰۰۴۹۱۴ BTC معامله می شود.
  • BITCOIN ADDITIONAL (BTCA) با کاهش ۳.۵ درصدی در برابر دلار معامله می شود و اکنون با قیمت ۲۰۳۷۲.۶۶ دلار یا ۰.۹۹۹۹۸۰۱۳ BTC معامله می شود.
  • ماموت (MMT) در برابر دلار ۰.۴ درصد کاهش یافت و اکنون با ۱.۹۴ دلار یا ۰.۰۰۰۰۹۵۲۸ BTC معامله می شود.
  • سکه Crypto.com (CRO) با کاهش ۵ درصدی در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۴۱ دلار یا ۰.۰۰۰۰۱۰۷۵ BTC معامله می شود.
  • Parkgene (GENE) به طور مشابه در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۲۵.۵۹ دلار یا ۰.۰۰۰۴۵۰۲۳ BTC معامله می شود.
  • دای (DAI) در برابر دلار ۰.۱ درصد کاهش یافت و اکنون با قیمت ۱.۰۰ دلار یا ۰.۰۰۰۴۹۰۷ BTC معامله می شود.
  • DREP (DREP) به طور مشابه در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱.۹۶ دلار یا ۰.۰۰۰۳۳۹۸ BTC معامله می شود.
  • کشتن [old] (DREP) یکسان در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۱.۹۶ دلار یا ۰.۰۰۰۳۳۹۹ BTC معامله می شود.
  • THETA (THETA) ثابت در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۵.۲۵ دلار یا ۰.۰۰۰۱۰۶۴۰ BTC معامله می شود.
  • Polygon (MATIC) 0% کمتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۵۸ دلار یا ۰.۰۰۰۰۲۸۵۹ BTC معامله می شود.

مشخصات سکه Mysterium

Mysterium (MYST) یک سکه است. تاریخ ایجاد آن ۱۳ ژوئن ۲۰۱۷ بود. مجموع عرضه Mysterium 32,433,365 سکه و عرضه در گردش آن ۲۰,۰۳۳,۶۲۸ سکه است. انجمن Reddit برای Mysterium /r/MysteriumNetwork است و حساب Github سکه را می‌توانید در اینجا پیدا کنید. اکانت رسمی توییتر Mysterium جاسازی توییت صفحه فیسبوک او از اینجا قابل دسترسی است. تابلوی پیام رسمی Mysterium medium.com/mysterium-network است. وب سایت رسمی Mysterium mysterium.network است.

با توجه به CryptoCompare، “Mysterium یک سرویس VPN غیرمتمرکز مبتنی بر شبکه اتریوم است که به هر کسی اجازه می دهد تا ترافیک شبکه غیرفعال خود را اجاره کند، در حالی که اتصال ایمن را برای افراد نیازمند فراهم می کند. توکن MYST به کاربران اجازه می دهد تا فعالیت هایی را در شبکه Mysterium VPN انجام دهند. هم به عنوان یک مشتری VPN و هم به عنوان یک ارائه دهنده خدمات (گره VPN. از ۳۱ آگوست، دارندگان توکن MYST توانستند توکن های خود را به استاندارد توکن جدید منتقل کنند. این توکن جدید MYST (ERC20 با “مجوز”: تاییدیه های امضا شده ۷۱۲) تبدیل شد. رمز استاندارد MYST مورد استفاده در سیستم MYST. Pay Mysterium Network.”

تجارت سکه

معمولاً در حال حاضر امکان خرید مستقیم ارزهای دیجیتال جایگزین مانند Mysterium با دلار آمریکا وجود ندارد. سرمایه گذارانی که به دنبال خرید Mysterium هستند، ابتدا باید اتریوم یا بیت کوین را با استفاده از صرافی هایی که به دلار آمریکا معامله می کند مانند Gemini، Coinbase یا GDAX خریداری کنند. سپس سرمایه گذاران می توانند از اتریوم یا بیت کوین تازه خریداری شده برای خرید Mysterium با استفاده از یکی از صرافی های ذکر شده در بالا استفاده کنند.

اخبار و به روز رسانی های روزانه Mysterium را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه رایگان CryptoBeat ما از MarketBeat.com، خلاصه‌ای از آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌های Mysterium و ارزهای دیجیتال را دریافت کنید.