لایحه ایالت نیویورک برای بازیگران و ورزشکاران غیر واکسینه شده خارج از شهر توسط لایحه ایالتی بسته می شود.

لایحه ایالت نیویورک برای بازیگران و ورزشکاران غیر واکسینه شده خارج از شهر توسط لایحه ایالتی بسته می شود.


آخر هفته گذشته ، جو روگان ، کمدین ، ​​مجری پادکست و هوادار ایورمکتین در مقابل مدیسون اسکوئر پارک در مقابل مردم اجرا کرد ، اگرچه در مورد اینکه آیا وی در برابر کووید -19 واکسینه شده است سکوت کرد.

اما بسیاری دیگر از افرادی که برای این رویدادها وارد پارک می شوند می خواهند شهر نیویورک شواهدی از حداقل یک دوز واکسن COVID-19 را نشان دهد ، خواه ساکنان شهر باشند یا بازیکنان نیویورک نیکس.

اختلاف بین بازیگران محلی و سرگرمی های خارج از شهر ، شکافی را در دستورالعمل های شهر برجسته می کند و منتقدان می گویند این بی انصافی نیست بلکه خطری بالقوه برای سلامت مردم است. وقتی از شهردار بیل دی بلاسیو به طور مستقیم در مورد توجیه استثنائات خارج از ایالت س askedال شد ، پاسخی نداد و این امر در مورد کارکنانی که با ورزشکاران و بازیگران می آیند صدق می کند. اما در نگاه اول به صنعت سرگرمی اجازه می دهد تا با محدودیت های کمتری دوباره باز شود.

به عنوان مثال ، کی ایروین ، نگهبان بروکلین نتز از گفتن اینکه آیا این شغل را بدست آورده است یا خیر ، خودداری کرد ، بنابراین او از تمرینات تیم حذف شد و برای بازی بسکتبال حرفه ای در شهر مجبور به تیراندازی شد. اما حریفان تور واکسینه نشده مجاز به بازی هستند. در روزهای آینده ، کارشناسان واشنگتن قرار است بردلی بل را در برابر نیکس معرفی کنند ، اگرچه وی علناً اعلام کرده است که هنوز واکسینه نشده است.

اکنون ، برخی از مقامات منتخب خواستار بستن شکافی هستند که با کلید فرمان شهردار بیل دو بلاسیو در نیویورک در ماه آگوست آغاز شد.

براد هویلمن ، سناتور ایالتی گفت: “این پیام بدی را به مردم می رساند که بازیگران و ورزشکاران به نوعی از استانداردهای عمومی بهداشت عمومی مانند نیاز به واکسن کووید -19 مستثنی هستند.” ما باید در همه سطوح دولت و جامعه ثابت قدم باشیم. “

این هفته ، هویلمن ، که نماینده برخی از مناطق در منهتن است ، لایحه ای را برای بستن حفره ارائه کرد که بر اساس آن همه بازیگران ، ورزشکاران و کارکنان پشتیبانی آنها باید در هر کجا که زندگی می کنند واکسینه شوند. با این حال ، هر اقدامی در مورد این لایحه محتمل است-هویلمن همچنان به دنبال حامی پارلمان است و بعید است که قانونگذار ایالت قبل از شروع جلسه بعدی در ژانویه به آلبانی برسد. با این حال ، سناتور ایالتی می گوید که اکنون باید اصلاح شود.

وی گفت: “ممکن است افرادی در سالن جو روگان نشسته باشند و واکسن در دسترس نباشد زیرا مصون هستند.” هویلمن گفت: آنها ممکن است با سرطان مبارزه کنند یا مشکلات پزشکی دیگری داشته باشند. “من این استدلال را نخواهم خرید که این به هر حال به کسی در طبقه پایین آسیب می رساند.”

گیل بروئر ، رئیس شهردار منهتن موافقت کرد. اما در حالی که از لایحه هویلمن حمایت می کند ، او می گوید نمی فهمد چرا شهردار دستور اجرایی دوم برای رفع سوراخ های ایجاد شده توسط بلاسیو را صادر نکرده است و بلافاصله اجرا می شود.

در Barclays یا Madison Square Garden فقط به چند مورد نیاز دارید. نمی دانم چه می کند ؛ شاید تا چند هفته به طور کامل بسته شود. چه کسی به آن نیاز دارد؟ بروئر گفت.

لورا فایر ، سخنگوی شهرداری در بیانیه ای گفت: “ما مفتخریم که اولین کلید ملی خود را برای واکسیناسیون شهر نیویورک معرفی کردیم. تا کنون فوق العاده موفق بوده است. ما قانون را مرور می کنیم. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *