لبرون جیمز بریتانی گرینر را در تریلر جدیدی دستگیر کرد


لبرون جیمز در تریلر جدید بریتنی گرینر را دستگیر کرد

در تریلر قسمت جدید «فروشگاه: بدون استراحت»، جایی که جیمز درباره رویدادهای جاری با مهمانان در فضایی شبیه آرایشگاه صحبت می‌کند، جیمز درباره بازداشت مداوم ستاره WNBA در روسیه صحبت می‌کند.

این نقل قول پس از آن منتشر شد که مقایسه‌های بین جیمز و گرینر در فضای مجازی منتشر شد، زمانی که ونسا نایگارد، مربی گرینرز در فینیکس مرکوری به خبرنگاران گفت که اگر جیمز در شرایط مشابه بود، به خانه می‌رفت.

اگر لبرون بود، او در خانه بود، درست است؟ بیانی است درباره ارزش زن. این بیانیه ای است درباره ارزش یک سیاه پوست. این بیانیه ای در مورد ارزش همجنس گرا بودن است. همه آنها. ما آن را میدانیم،” نیگارد در آن زمان گفت.

جیمز قبلاً هرگز این مقایسه را انجام نداده بود.

گرنیر اولین بار در ماه فوریه در فرودگاه مسکو پس از اینکه مقامات روسی گفتند روغن شاهدانه را در چمدان او پیدا کردند دستگیر شد. گرینر در دوران خارج از فصل WNBA در روسیه بسکتبال بازی می کند تا درآمد خود را تکمیل کند.

گرینر در نامه ای دست نویس به رئیس جمهور جو بایدن وضعیت خود را شرح داد و از رئیس جمهور خواست به او و دیگر زندانیان آمریکایی کمک کند.

او نوشت: “اینجا در زندان روسیه نشسته ام، تنها با افکارم و بدون حمایت همسر، خانواده، دوستانم، پیراهن المپیکم یا هر دستاوردی، می ترسم برای همیشه اینجا باشم.” به بیانیه ای که توسط شرکت مخابراتی که نماینده خانواده گرینر است صادر کرد.

هفته گذشته، او به دو اتهام مواد مخدر اعتراف کرد و اکنون با ۱۰ سال زندان مواجه است. حامیان او از ترس اینکه در حمله روسیه به اوکراین به عنوان ابزاری سیاسی استفاده شود، خواستار آزادی او شدند.

لینک منبع