لوبیا در آنجا هنوز انجام نشده است: مجسمه آنیش کاپور در نیویورک به آرامی در حال رشد است

لوبیا در آنجا هنوز انجام نشده است: مجسمه آنیش کاپور در نیویورک به آرامی در حال رشد است


در دسامبر 2019 [pause for as long as you need to recall what life felt like then]، یک گیاه لوبیا درخشان در انتهای ساختمان مجلل کاندو منهتن در حال رشد بود. این یک سال وحشی بود ، و در آن زمان عموماً از افزایش تکان دهنده لذت می برد ، همانطور که ممکن است به خاطر داشته باشید ، افزایش محبوبیت در طول همه گیری همه گیر.

فقط چند هفته طول کشید تا در مورد سرعت کند شکل گیری این لوبیای نقره ای بی تاب شوم ، زیرا شهر نیویورک تنها راهی بود که ما از آشفتگی می دانستیم. تا ژانویه 2020 ، من به پایم ضربه می زنم که محتوا زشت است و می پرسم: “چی؟ لوبیا چقدر طول می کشد تا این کار انجام شود؟ “

سپس یک اپیدمی جهانی رخ داد و زندگی برای همیشه همانطور که می شناسیم تغییر کرد. یک پوشش نقره ای ، در این اقتصاد؟ شاید نه.

فقط می توان فرض کرد که من حبوبات را در این چشم انداز به سرعت در حال تغییر فراموش کرده ام. اما من حبوبات را فراموش نکرده ام – قبل از اینکه لوبیا در حافظه من کاشته شود ، به یک نماد درخشان احمقانه تبدیل شد ، و من متعجبم که چه زمانی می توانیم آن را گزارش کنیم وقتی تمام شد. مطمئناً ، بارها و بارها به افسردگی های تاریک ذهن من سرازیر می شود – زمستانی طولانی بود ، و حتی این فانوس دریایی درخشان لوبیا ، که از دوران دیگری برایم جذاب است ، هر از گاهی می سوزد.

با این حال ، گاهی اوقات به یاد می آورم که زندگی چگونه بود و در اینستاگرام به دنبال روح می گشتم. “چه اتفاقی برای آن توپ احمقانه افتاد؟”

فلش

لوبیا این هفته.

جیک دوبکین / گاتهامیست

این لوبیا در خیابان لئونارد 56 در ترایبکا واقع شده است و شبیه یک ژنای پلاتین است و قول می دهد که یک آشفته باشد. ایجاد شده توسط آنیش کاپور ، لوبیای معروف شیکاگو (همچنین به عنوان دروازه ابر شناخته می شود) ، که سالانه میلیون ها نفر از آن بازدید می کنند ، چگونه می تواند این گوشه کوچک منهتن پایین را خراب نکند؟ وقتی با لوبیا به این شکل برخورد می کنید ، می خواهید آن را در یک فضای باز و وسیع نصب کنید ، نه یک مربا در پایین یک ساختمان مسکونی در شهر نیویورک. هر احمقی این را می داند.

با این حال ، برنامه ها برای لوبیا همیشه در حال پیشبرد است و به نظر می رسد این هفته بزرگتر شده است ، و اکنون به نظر می رسد چهار لیفتراک کوچک است. بی پایان عروسک قفس شگفت انگیز روسی ، آن لوبیا.

برای تجدید نظر: در ژانویه 2020 ، ما نیمی از حبوبات مصرف کردیم. امروز ، در اکتبر 2021 (حدود یک ماه پس از بازگشت خدمه به کار) ، 3/4 لوبیا را دریافت کردیم ، زیرا اخیراً دو پنل دیگر اضافه کرده بودیم. با این سرعت ، من پیش بینی می کنم که در زمستان 2021/2022 ممکن است روزی انواع کامل را دریافت کنیم.

این یک به روز رسانی است – با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *