لوتکس در فضای بلاک چین پیشرفت می کند و اولین نمایش مد Metaverse در آسیا را بر عهده دارد.


همکاری با Lootex و OneOffs گامی در مسیر درست برای اولین نمایش مد متاورس NFT در تایوان. همکاری مشترک “Fashion in The Metaverse” هنرمندانی را جمع آوری کرده است جعبه شنی پایه: An، TongYangChicken، Nest، بریل چن، کارینا چنو طراح هنر بازی نورا سی. این هنرمندان با استعداد برای طراحی دعوت شدند: یک راهپیمایی مد علمی-تخیلی آینده‌نگر با آواتارهای ایجاد شده در The Sandbox’s VoxEdit. هر آواتار در یک NFT با نسخه محدود ریخته شده و در وب سایت Lootex قرار می گیرد فروش. انحصاری بودن هر آواتار تنها تجربه کلکسیونر را در متاورس رو به رشد افزایش می دهد. هنوز قرار است تاریخ مشخص شود، اما خریداران این آواتارها می‌توانند انتظار امتیازات جالبی را داشته باشند که به آنها اجازه می‌دهد نه تنها هنر را در دنیای واقعی به نمایش بگذارند، بلکه انتخاب‌های سبکی خود را در متاورس نیز تغییر دهند.

خلاصه ای از رویداد مد Lootex Metaverse: اینجا را مشاهده کنید

آخرین همکاری، شراکت موجود بین Lootex و The Sandbox را که در ابتدا آغاز شده است، گسترش می دهد۲۰۱۸. این بخشی از مشارکت گسترده‌تر بین Lootex و The Sandbox است که The Sandbox Co-Founder را نیز اضافه می‌کند. سباستین بورگت از مشاور و سرمایه گذار Lootex. مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Lootex، جاستین لو، سازمان دهنده اتحاد جهانی بازی بلاک چین است، همچنین میزبان رویداد ایجاد VoxEdit NFT و مسابقات طراحی بازی Game Jam برای The Sandbox بود. لوتکس مفتخر است که یک شریک طولانی مدت با The Sandbox است و انتظار دارد توسعه دهندگان و سازندگان بازی بیشتری را ببیند که از Sandbox برای ساختن نسل بعدی دارایی‌ها و بازی‌های metaverse استفاده می‌کنند. حمایت از چنین مشارکت کننده بزرگی در آینده متاورس و دارایی های آن نشان می دهد که لوتکس در مسیری قرار دارد که فقط نباشد. پیشگامان در زمینه خود اما یک بازیگر اصلی در بازارهای NFT است.

Beyond The Sandbox، پلتفرم معاملاتی NFT متقاطع زنجیره ای Lootex بازیکن محور به طور مداوم به روز می شود تا آخرین پیشرفت ها در بازی های بلاک چین را منعکس کند. خلاقیت درهم آمیخته با دنیای فیزیکی و مجازی دلیلی است که لوتکس در راه است تا یک فروشگاه واحد باشد که قابل انکار نیست. Lootex با ارائه یک بازار غیرمتمرکز چند زنجیره ای NFT به ۸۰۰۰۰ کاربر فعال خود، مطمئناً راه را برای پروژه های چشمگیرتر باز خواهد کرد. همراه با قدردانی از هنرمندانی که آثار شگفت‌انگیز خود را به نمایش می‌گذارند، از دیدن همکاری‌های بیشتری با این کالیبر تعجب نخواهیم کرد.

درباره لوتکس

Lootex یک پلتفرم معاملاتی NFT با زنجیره متقابل بازیکن محور است که آخرین اطلاعات بازی های بلاک چین را به اشتراک می گذارد. این به ایجاد یک بازار دارایی بازی با محوریت گیمر اختصاص داده شده است که در آن هر کسی می تواند به راحتی دارایی های بازی را در چندین بلاک چین جستجو کرده و تجارت کند.

برای اطلاع از آخرین به روز رسانی ها و اطلاعیه ها، Lootex را در این کانال ها دنبال کنید:

سایت اینترنتی: www.lootex.io

توییتر: www.twitter.com/LootexIO

تلگرام (EN): www.t.me/lootexIO

تلگرام (CN): www.t.me/lootex

متوسط: www.medium.com/lootex

اختلاف: https://discord.com/invite/lootexio

فیس بوک: www.facebook.com/lootex.io

تماس رسانه ای: [email protected]

منبع Lootex

لوتکس در فضای بلاک چین پیشرفت می کند و اولین نمایش مد Metaverse در آسیا را بر عهده دارد