لونگوریا در رده بندی Giants Dodgers قرار دارد

لونگوریا در رده بندی Giants Dodgers قرار دارد


لوس آنجلس – ایوان لونگوریا خانه ای را از Max Scherzer با باد شدید می راند. کریس تیلور و پینگ گاوین لاکس در آستانه حذف قهرمانان جهان در راه بودند.

تیراندازی لونگوریا در پنجمین دور با برتری یک بر صفر مقابل داجرز در شرایط سرد و آشفته دوشنبه شب با شرایطی مشابه در سانفرانسیسکو به پایان رسید. غولها در دسته NL با نتیجه 2-1 پیش افتادند.

گیب کپلر ، مدیر سان فرانسیسکو که در لس آنجلس بزرگ شده است ، می گوید: “من شب های زیادی را در ورزشگاه بادگیر دوجر به یاد نمی آورم. “خیلی عجیب.”

بادهای شدید پرچم های زمین را در وسط قرار دادند و حتی مجبور شدند اولین ضربه را به شرزر بدهند.

شرزر در این باره گفت: “باد واقعاً من را به سمت زمین خانگی هل می داد.”

بر اساس گزارش Stotcast ، فرشتگان لوکس از راه دور به مرکز چپ دو نوبت را در نهم آغاز کردند ، با سرعت خروجی 107 مایل در ساعت و میانگین ضرب و شتم 0.90. اما باد آن را از بین برد و لوکس اعتماد به نفس خود را از دست داد زیرا توپ به خط زنگ هشدار برخورد کرد.

وقتی به من ضربه زد شکمم خیلی فرو رفت. من نمی توانستم باور کنم که چنین اتفاقی نیفتاده است. “لونگوریا گفت. “فکر کنم شب ماست”

غول ها فقط می خواستند خانه انفرادی ایوان لونگوریا را اجرا کنند.
USA Today Sports

تیلور به مرکز پرواز کرد اما توپ نیز گرفته شد.

دیو رابرتز ، مدیر داجرز گفت: “من فکر می کنم GV Lax می تواند یک شب دیگر توپ سی تی را به خانه بفرستد.

این دومین تعطیلی پنج بازی برتر غول ها پس از پیروزی 4-0 مهاجمان اول بود.

چهارمین بازی روز سه شنبه در ورزشگاه دوجر و پنجمین بازی روز پنجشنبه در سان فرانسیسکو انجام می شود.

داجرز رقبای دیرینه خود را 9-2 شکست داد و بازی 2 را برد ، اما تنها پنج بازی را واگذار کرد. ترو ترنر و موکی بیتس ، قهرمان بازی های باتلاگ NL ، 4 را برای 4 و کوری سیگر 4 را برای 4 بازی گرفتند.

روبرتز می گوید: “من فکر می کردم بازی خوبی انجام می دهیم اما هیچ جایزه ای دریافت نمی کنیم.”

لونگوریا با ضربه سر 0-2 در زمین چپ وسط یک ضربه بزرگ 0 تا 23 را رقم زد. این اولین پست پس از او از ALDS Tampa Bay 2013 بود.

لونگوریا گفت: “این محیط … این دیوانه کننده است.” “چه شب وحشی – باد. منظورم این است که سر و صدا در اینجا تا حدودی توسط باد کاهش می یابد.

پس از دویدن به خانه ، شرزر شش ضربه زن آخر خود را بازنشسته کرد. داجرز پس از خرید واشنگتن در 30 جولای برای اولین بار در 13 سال با این تیم شکست خورد.

شرزر گفت: “شما به گذشته باز می گردید ، همیشه می توانید در یک زمین بازی را ببازید. این کار می کند. من امشب آن را در یک زمین از دست دادم.”

دو پیروزی دیگر غول ها باستر پوزی و کریس برایانت بود. 15 ضربه باز اخیر آنها بازنشسته شدند و داجرز به کنلی جانسون ضربه زد ، از جمله نهم.

الکس وود ، بازکن سان فرانسیسکو ، 2 بازی را با 2/3 بیشتر از 4/2 در بازی مقابل تیم سابق خود مجاز کرد. چپ دست دو چهار ضربه زد.

تایلر راجرز با یک نوبت 1 2/3 امتیاز برنده شد. کامیلو داول ، ضربه زن راست دست جدید ، دو ضربه واقعی برای راکی ​​واگذار کرد.

دستمال سفره ، کیسه های بادام زمینی و کیسه های پلاستیکی در سراسر خط هشدار و پایه ها منفجر شد. منظره معمول منظره کوههای سان گابریل غبارآلود است و هیچ زمین بازی دیگری به جز روی صفحه ویدیو قابل مشاهده نیست. کلاه سفید یک هوادار دوم از روی زمین بیرون آمد و در زمین فرود آمد.

غول ها
الکس وود
گتی ایماژ

بادهای شدید در طول بازی به طور مداوم از چپ به راست می وزید و شلوار را از روی زمین برمی داشت.

آلبرت پوجولز که دو سوم بردهای داجرز را به دست آورد می گوید: “این فقط یک جنبه از بازی است ، مادر طبیعت ، شما باید به آن احترام بگذارید.”

شرزر در فاصله 10 یارد بین تک آهنگ پوزی ، اول و دونفره برایانت در چهارم کنار رفت. شرزر در 7 نوبت یک اجرا و سه ضربه را رها کرد. برنده سه بار سای یانگ 10 امتیاز-پنجمین جمع دو رقمی دوران حرفه ای خود پس از فصل-جمع آوری کرده و یکی از 110 زمین را طی کرده است.

تنش تا نوبت های بعدی خوب بود.

استیون سوسا جونیور و ویل اسمیت در اولین پیروزی متوالی داجرز در خارج از زیردریایی راجرز ، یک ویکت را در مکان هفتم شکستند. آستین بارنز تکان خورد و ضربه ای زد که پینگ به بیرون ضربه زد.

با نیروی فروش 53،299 ، “برو ، داجرز!” شرط بندی بر روی دستکش های برندون کرافورد فریاد زد تا تهدید پایان یابد.

کرافورد گفت: “توپ را بگیر ، این تنها چیزی است که من فکر می کنم.” “چشمه کوچکی در آن بود و بالای سر من بود تا بتوانم بپرم و امیدوارم در دستکش هایم باشد.”

داجرز سه رکورد در شش نوبت داشت.

پوجولز 41 ساله اولین ضربه خود را با خفاش زد و پس از 75 مین مقام شغلی خود در مسابقات انفرادی ، به سمت راست برگشت. با پوژول ، داجرز شرزر 37 ساله و جاستین ترنر 36 ساله را در رتبه سوم قرار دادند.

این اولین شروع پوژولز پس از ALDS 2014 با فرشتگان لس آنجلس و شانس او ​​برای بازی دوباره بود. در طول فصل معمولی ، NV MVP سه بار 294 را به چپ دست ها حمله کرد.

پوجولز پس از بازی همه جانبه خود در بازی 3 سری جهانی 2011 برای سنت لوئیس ، در اولین چند فصل پس از خود مقام پنجم را بدست آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *