لو رفتن تاریخ Modern Warfare 2… زودتر از چیزی که فکرش را می کنید – باب خبر


طبق گزارشی از Exputer، تریلر رونمایی Modern Warfare 2 می‌تواند «در رویدادی که قرار بود E3 برگزار شود» پخش شود و بر روی کمپین تمرکز کند. بازی چند نفره Modern Warfare 2 در ماه آگوست معرفی خواهد شد. اینکه آیا رویدادی در Warzone به عنوان بخشی از اعلام مورد انتظار وجود خواهد داشت یا خیر، مشخص نیست.

توسعه دهنده Halo Infinite 343 Industries اذعان کرده است که پخش فصل ۲: ​​گرگ های تنها در این هفته «پردست انداز بوده است» و بازیکنان تعدادی از مشکلات را با آخرین به روز رسانی گزارش کرده اند. جوزف استیتن از مایکروسافت در توییتر گفت: «ما در واقع نظرات شما را به‌ویژه در مورد پرش‌های نقشه و دویدن با سرعت در نظر می‌گیریم. ما در حال بررسی گزینه ها هستیم و اخبار بیشتری در آینده خواهیم داشت.”

THQ یک Nintendo Wii با روکش طلا را سفارش داد تا به کاخ باکینگهام تحویل داده شود و به عنوان بخشی از یک شیرین کاری بازاریابی برای تبلیغ بازی های خانواده بزرگ به ملکه انگلیس ارائه شود. حراج قبلی مناقصه را از ۳۰۰۰۰۰ دلار آغاز کرد، اگرچه بالاترین پیشنهاد حراج جدید در زمان نوشتن این مقاله در حال حاضر ۲۰۰۰ دلار در وب سایت گلدین است.