لیندا تامپسون عکس های تکان دهنده زن و شوهر با کینگ و گمانه زنی های پنهانی در مورد نوزاد را به اشتراک می گذارد


الویس پریسلی عاشق بسیاری از زنان از جمله لیندا تامپسون، دوست دختر اصلی او از سال ۱۹۷۲ تا ۱۹۷۶ بود. جدا با توجه به یک لحظه آرشیوی.

همانطور که قبل از اکران فیلم انجام داد، لیندا همچنان خاطرات و عکس های خود را با کینگ به اشتراک می گذارد. این پیرمرد ۷۲ ساله پنجاهمین سالگرد اولین ملاقات خود با الویس را در اینستاگرام جشن گرفت.

او این پست را شروع کرد: “حیرت انگیز است که زمان/زندگی چقدر سریع می گذرد! ۵۰ سال پیش در روز ۶ ژوئیه ۱۹۷۲، من الویس پریسلی را ملاقات کردم و در نگاه اول عاشق شدم. “زندگی من به طور غیرقابل برگشتی تغییر کرده است.”

اخیراً ، عاشق سابق این ستاره پیوندهایی به حساب های دیگر در استوری های اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است که به وضوح از آنها قدردانی می کند ، از جمله حساب قدیمی.

لیندا یک گیف از ایموجی مادر و نوزاد را به اشتراک گذاشت و زیر آن نوشت: «پنجشنبه برگشت». یکی از پست هایی که او دوست داشت این بود: “من باید آن مجلات پارچه ای قدیمی را دوست داشته باشم. اما اگر این درست بود، خوب بود.”

اسکرین استارز عکسی از الویس و لیندا را روی جلد منتشر کرد با این عنوان: «Super Scoop! الویس و لیندا مخفیانه ازدواج کردند! عزیزم در راه!

گمان می رود هیچ یک از اینها اتفاق نیفتاده باشد، بنابراین شاید پیرمرد ۷۲ ساله فقط از خاطره این نوع داستان لذت می برد.

الویس از لیزا ماری پریسلی با تنها همسرش پریسیلا صاحب یک فرزند شد که در سال ۱۹۷۳ از او جدا شد. پس از جدایی لیندا از کینگ در سال ۱۹۷۶، آخرین دوست دختر او جینجر آلدن بود که او در اوایل سال ۱۹۷۷ از او خواستگاری کرد، اما او قبل از ازدواج درگذشت. . ممکن است در کریسمس عروسی برگزار شود.

لینک منبع