مارک مربی گونزاگا به دلیل نقل قول های DUI تعلیق شد

مارک مربی گونزاگا به دلیل نقل قول های DUI تعلیق شدگونزاگا روز شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که به دلیل نقل قول مربی بسکتبال مردان مارک فاوی در ماه سپتامبر برای رانندگی در حالت مستی ، افتتاحیه فصل را از دست می دهد.

به نظر می رسد که این برنامه در قسمت های اخیر کمی متمرکز شده است ؛ افتتاحیه فصل در مقابل دیکسی کانتی.

انتظار می رود این بازیکن 58 ساله در 13 نوامبر به دومین بازی معمولی گونزاگا با تگزاس بازگردد.

تعدادی از آنها اظهار کردند: “یک ماه طول کشید تا در مورد تصمیمات غم انگیزی که در 6 سپتامبر گرفتم فکر کنم.” “من مجدداً عذرخواهی می کنم و متعهد هستم که از این اشتباه درس بگیرم … من جدی بودن اقدامات خود و عواقبی را که بر تیم ما خواهد داشت را درک می کنم.”

ماه گذشته ، تعداد انگشت شماری از مردم خارج از شهر Coir de Allen ، آیداهو ، برای DUI نقل قول کردند و اظهار کردند که میزان الکل خون در نمونه های تنفسی آنها بین 119 تا .120 – بالاتر از حد مجاز 008. بر اساس اسناد نقل شده توسط آسوشیتدپرس ، او ابتدا به یک افسر پلیس گفت که قبلاً دو آبجو نوشیده و آخرین نوشیدنی را چهار ساعت قبل از رانندگی نوشید.

در 21 سال گذشته ، ورزش گونزاگا 83.4 درصد پیروز شده است و تعداد کمی از آنها به قدرت ملی تبدیل شده اند.

بولداگ ها فصل گذشته 31-0 بر صفر پیش رفتند تا در مسابقات قهرمانی به مصاف بیلور بروند. گونزاگا امیدوار است با بازگشت اولین ستاره چت هولمرن ، درو تیم ، که در سال 2021 رتبه اول را در کلاس کسب می کند ، دوباره برای کسب عنوان قهرمانی رقابت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *