مارک پیلچر ، استیلیست بریجتون برنده جایزه امی ، در سن 53 سالگی درگذشت

مارک پیلچر ، استیلیست بریجتون برنده جایزه امی ، در سن 53 سالگی درگذشتمارک پیلچر ، نامزد آرایش مو و گریم ، که اخیراً در فیلم محبوب Netflix بازی کرده است بریجرتون، بر اثر بیماری کووید درگذشت. آژانس وی ، کورتیس براون ، این خبر را تأیید کرد تنوع امروز یکشنبه (3 اکتبر) پیلچر مرده اعلام شد. او 53 ساله بود.

این خبر سه هفته پس از آن می رسد که پیلچر جایزه امی خلاق را به خاطر کارش در مورد واکسیناسیون دو بار بدون شرایط بهداشتی دریافت کرد. بریجرتونبه در حالی که او برای دریافت امی به لس آنجلس مهاجرت می کرد ، سبک انگلستان در حال عبور از اقیانوس اطلس بود که Covid چندین آزمایش را با نتایج منفی بر روی COVID انجام داد. اما پیلچر در بازگشت بیمار شد.

ما می خواهیم عمیق ترین تسلیت خود را درگذشت مارک الیوت پیلچر آرایشگر و آرایشگر آرایشگر و برنده جایزه امی پس از نبرد با کووید -19 در روز یکشنبه 3 اکتبر 2021 ابراز کنیم. ” تنوع در یک بیانیه.

پیلچر بیشتر بخاطر کار در مجموعه های تلویزیونی و سریال های وست اند اند شناخته شده است. با پیروزی او بریجرتونوی همچنین نامزدی هایی را برای نامزدی فیلم های اخیر خود مانند پیلچر دریافت کرده است زیبایی و جانور و داونتون ابیبه

پیلچر نامزد دریافت جایزه اسکار در سال 2019 برای بهترین دستاورد در آرایش و مدل مو شد. ملکه ماری اسکاتلندبه در بیوگرافی 2018 ، سائر رونان و مارگارت رابی به ترتیب در نقش مری استوارت و ملکه الیزابت اول بازی می کنند.

مارک از طریق تئاتر وارد این صنعت شد و در نمایش هایی مانند “Sunset Boulevard” و “Love Sections” که محل تمرین بسیاری بود کار کرد و به مدت 15 سال در تئاترها و موسیقی اصلی در وست اند ، لندن و انگلستان اجرا کرد. کار کرد.

بیش از دو دهه در این صنعت کار کرده است و با افرادی مانند Pilcher Dame Judy Dench ، Dame Maggie Smith ، Shirley McLean ، Ralph Phineas ، Stanley Tochi ، Michael Gambon ، Madonna ، Helena Bonham Carter ، Emily Blunt ، Michelle Williams و کریستین توماس ، سر ایان مک کالون و دیگران.

افرادی از بریجرتون این خانواده به خاطر به یاد آوردن خالق به شبکه های اجتماعی رفتند. نیکولا کوگلان ، بازیگر نقش Pringet Penlope Featherington ، از دست دادن مارک پیلچر ، آرایشگر و آرایشگر درخشان و رویایی در فصل اول “Bridgetton” بسیار ناراحت شد. مارک علاقه زیادی به کار خود داشت و بسیار با استعداد بود. حتی یک ماه پیش او اولین امی خود را برنده نشد. فاجعه است که او را به سنین جوانی برسانیم در حالی که کارهای زیادی برای انجام دادن دارد. لطفاً از این نکته برای یادآوری این که COVID هنوز یک خطر بسیار واقعی و فعلی است استفاده کنید ، لطفاً برای محافظت از خود و دیگران ، واکسن بزنید و ماسک بزنید. ”

فیبی دینور ، بازیگر نقش دافنه برجرتون ، سرپرست برنامه ، پست اینستاگرام کولن را مجدداً به اشتراک گذاشت و “از دست دادن کلمات” را اضافه کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *