مارک کنسیرو در پایان فصل پنجم “Riverdale” را ترک می کند

مارک کنسیرو در پایان فصل پنجم "Riverdale" را ترک می کندخداحافظی با Hiram Lodge (مارک کنسولوس) ، ریوردیلشرور مقیم در پنج فصل گذشته. ساکنان ریوردیل سرانجام امشب در قسمت پنجم ، “فصل نود و پنج: ریوردیل: RIP (؟)” به بدی بزرگ سریال نگاه کردند.

“بنابراین قسمت امشب آهنگ قو مارک با بازی شرور شرور ما هیرام لج است. ریوردیل بعد از چهار سال دیوانه وار و باشکوه. از زمانی که مارک به ما ملحق شد ، او به معنای واقعی کلمه آماده هر کاری بود ، صد در صد متعهد بود که زندگی آچی را به یک جهنم تبدیل کند. نکته جالب این است که مارک نمی تواند هیچ فرقی با هیرام داشته باشد. یک حامی بزرگ و یک مرد شیرین ، همیشه به دنبال همه است. ” ریوردیل بنیانگذار روبرتو آگویر ساکاسا در بیانیه ای به Desider گفت. “به مارک تبریک می گویم. امیدوارم این آخرین باری نباشد که هیرام لج را می بینیم.”

اول از همه می خواهم از روبرتو آگویر ساکاسا برای این فرصت فوق العاده تشکر کنم. کنسولوس گفت: “هرگز چنین شخصیت بد ، اینقدر خوب وجود نداشته است.” “متشکرم ریوردیل عزیز ، برای کارکنان با استعداد و تیم شگفت انگیز ، دوستان و خانواده عزیز را در نظر می گیرم. ”

در قسمت – و دزدانی که از این مکان عبور کردند -بعد از بمباران غذاخوری پاپ و قطع لاستیک های یک ماشین آتش نشانی ، همه تصمیم گرفتند که به اندازه کافی از قاتلان هیرام استفاده کرده اند. بنابراین این عمل باید توسط تونی توپاس (ونسا مورگان) و فانگس فوگارتی (درو ری تانر) تأیید می شد (باز هم سرقت: هیرام این کار را انجام داد) ، و از آن پس ورونیکا (کامیلا مندیس) و آچی (کی جی آپا) قصد انجام آن را داشتند. فوراً او را بیرون کنید.

اون طرح؟ پس از دستگیری وی در ارتباط با بمباران ، آنها آماده شدند تا او را از زندان بیرون آورده ، به مزرعه ببرند و بکشند. اما به لطف برخی اطلاعات دست راست رجی (چارلز ملتون) دست راست هیرام ، آنها برنامه بهتری را ارائه کردند: همه را در مرز ریوردیل دور هم جمع کرده و او را از شهر اخراج کنند. به لطف ویدئویی از کشته شدن یک مرد توسط هیرام ، او مجبور شد اسلحه را حمل کند و با هیچ چیز جز لباسش از شهر خارج نشود.

در واقع ، یک شگفتی دیگر نیز در زیر بند او وجود داشت: یک بمب در اتاق خواب آچی ، که هنگام بیرون آمدن آچی و بتی (لیلی رینهارت) در خارج از شهر ، تصادف جدی ایجاد کرد.

اگرچه در سری فصل جدید به شدت ذکر شده بود ، اما تا اولین فصل پخش فصل دوم آن به عنوان کنسولوس هیرام ، “فصل چهاردهم: بوسه قبل از کشتن” ، جمع بندی نشد. اما از آن زمان به بعد ، او پشت هرگونه توطئه بزرگ بوده یا درگیر آن بوده است ریوردیلفصل 3 شامل توطئه ای است که باعث می شود نوجوانان محلی برای بازی در نقش شرور به آب نبات معتاد شوند و فصل پنجم برای کشف پالادیوم با ارزش در زندان خصوصی خود.

فصل پنجم “شفقت برای شیطان” شامل قسمت بزرگ فلاش بک ، فصل هشتاد و هشت: لژ شهروند-شاید ساعتی باشد که نه تنها انگیزه هیرام برای جستجوی پالادیوم ، بلکه اشتیاق او به ریوردیل را به طور کلی نشان می دهد. ، به هیرام باید گفته می شد که این دنیا زیاد دوام نیاورد.

قابل توجه؟ در طول فیلمبرداری در ونکوور ، کنسولوس آشکارا در مورد ناپدید شدن خانواده اش صحبت کرد. به ویژه در دوران COVID ، بازیگران اغلب در بهترین زمان سال در کانادا بازداشت می شدند و قابل درک است که چرا کنسولوس به استراحت نیاز داشت. ریوردیلبه

با این وجود ، اینطور است ریوردیل، بنابراین حتی وقتی پایان کار مشخص است ، هرگز در مورد بازگشت به کنسرت یا کنسرت هیرام صحبت نکنید. او در چند ماه گذشته روابط خوبی با همسرش کلی ریپا داشته است ، بنابراین بعید به نظر می رسد که در هر پنج قسمت حضور داشته باشد. ریوردیل فصل ششم در یک ماه و نیم کوتاه. اما بعد ، چه کسی می داند؟ سلام ، شاید او دوباره با سبیل معروف هیرام لج ظاهر شود.

ریوردیل سه شنبه 16 نوامبر برای فصل ششم 9/8C باز می گردد.

ببینید کجا ریوردیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *