ماشین های رای گیری Dominion را فراموش کنید – مسائل واقعی صداقت انتخاباتی را ببینید – بیست خبرگزاری برتر


بسیاری از علاقه‌مندان به مسائل مربوط به یکپارچگی انتخابات در آمریکا تمایل دارند بر روی رویدادهای مستند خاصی تمرکز کنند که چنین شواهد بالقوه‌ای را نشان می‌دهد – بیشتر را اینجا ببینید.

این ممکن است شامل ماشین‌های رای‌گیری، عملیات رای‌گیری پستی، جمع‌آوری اوراق رای، و مسائل مربوط به اصلاح برگه‌های رای باشد. اما در واقعیت، وضعیت جدی تری وجود دارد که توجه زیادی به آن نمی شود. نقش رسانه‌های اصلی، رسانه‌های اجتماعی و شرکت‌های فناوری «بزرگ» شکل دادن به ذهن رأی‌دهندگان در مورد اینکه به چه کسی رأی می‌دهند، است. راه های هوشمندانه زیادی وجود دارد که می تواند این اتفاق بیفتد.

Google_Study_Bias

MRC Free Speech America نتایج جستجوی Google، Bing و DuckDuckGo را برای ۱۲ مسابقه سنا که RealClearPolitics به عنوان برترین مسابقاتی که باید تماشا کرد، مورد تجزیه و تحلیل قرار داد.

محققان دریافته‌اند که گوگل سایت‌های ۱۰ نفر از ۱۲ نامزد جمهوری‌خواه سنا را دفن می‌کند، در حالی که سایت‌های مبارزات انتخاباتی رقیب را در نتایج جستجوی ارگانیک برجسته می‌کند. این در تضاد کامل با Bing و DuckDuckGo است که نتایج جستجوی آنها با سایت‌های کمپین جمهوری‌خواه و دموکرات خنثی‌تر از Google رفتار می‌کند. آن را در اینفوگرافیک داخل بررسی کنید و در اینجا بیشتر بدانید.

گوگل وب سایت های تبلیغات انتخاباتی نامزدهای جمهوری خواه سنا را دفن کرده است. ده سایت از ۱۲ سایت کمپین برای نامزدهای جمهوری خواه سنا (۸۳ درصد) به طور قابل توجهی کمتر (یا اصلاً) در صفحه اول نتایج جستجوی ارگانیک گوگل نسبت به سایت های تبلیغاتی مخالفان دموکرات سنا ظاهر شدند.

گوگل هفت نفر از ۱۲ نامزد جمهوری خواه سنا را از صفحه اول نتایج جستجوی ارگانیک مسدود کرده است. از دوازده سایت کمپین کاندیدای جمهوریخواه سنا، هفت سایت با استفاده از جستجوی ارگانیک گوگل در صفحه اول ظاهر نشدند. در همین حال، هشت سایت از ۱۲ سایت تبلیغاتی نامزدهای دموکرات سنا در شش سایت برتر در نتایج جستجوی ارگانیک ظاهر شدند.

سوگیری نتایج جستجوی گوگل در مقایسه با Bing و DuckDuckGo غیرقابل انکار است. به استثنای دو نامزد، Bing و DuckDuckGo هر دو وب‌سایت‌های کمپین برای نامزدهای دموکرات سنا و وب‌سایت‌های تبلیغاتی برای نامزدهای جمهوری‌خواه سنا را در پنج نتیجه جستجوی ارگانیک برتر در صفحه اول نشان دادند.

الگوی طولانی مدت مداخله ضد دموکراتیک گوگل در انتخابات به خوبی مستند شده است. آخرین نمونه از تعصب گوگل از یک مطالعه دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی است که نشان می دهد Gmail ایمیل های GOP را سرکوب می کند.

یک مطالعه دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی نشان داد که جی میل گوگل ۵۹.۳ درصد از ایمیل‌های نامزدهای راست‌گرا را در مقایسه با نامزدهای چپ‌گرا به عنوان هرزنامه شناسایی کرده است.

Google Bias p1

فقط گوگل نیست. این کل مجموعه رسانه اصلی است. به عنوان مثال، رسانه های جریان اصلی عمدتاً بر پرونده های اخیر مهاجرت ۵۰ مهاجر غیرقانونی در تاکستان مارتا تمرکز کرده اند، در حالی که تا حد زیادی داستان های واقعی میلیون ها مهاجر غیرقانونی را که به مرز جنوبی هجوم آورده اند نادیده گرفته اند. رسانه های جریان اصلی، روایت سیاسی را با آنچه که برای نشان دادن به مردم انتخاب می کنند، شکل می دهند.

Google Bias p2

این آخرین گزارش را در یک ارائه ویدیویی در زیر تماشا کنید و در اینجا بیشتر بدانید.

تعیین درصد واقعی رسانه های “بزرگ” و دستکاری فناوری در انتخابات دشوار است – تعداد کمی از تحلیلگران، حتی اگر بتوانند، می توانند رقم سختی را ارائه دهند. در اینجا چند مقاله در مورد تأثیر بالقوه آن در اینجا و اینجا آورده شده است. یک حدس معقول این است که دستکاری رسانه ای و فناوری “عمده” برای یکپارچگی انتخابات بسیار مهمتر است.

همانطور که در ویدیوی بالا نشان داده شده است، قانونی بودن کاری که این بازیگران انجام می دهند مورد تردید است. متأسفانه، به دنبال یک قوه قضاییه دموکراتیک بی طرف برای تحقیق نباشید. بالاخره از این فعالیت ها سود می برند. وزارت دادگستری دموکراتیک کنونی به دلیل اتهامات شرم آور و رها کردن جنایتکاران واقعی، بسیار سرگرم تعقیب دشمنان سیاسی خود است.

نمودار بیشتر برای پست های امروز را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.