مالکیت Verrisk Analytics، Inc. Ventobel Holdings Ltd 1057 سهم. (NASDAQ: VRSK) – Big 24 NewsVentobel Holdings Ltd. برای فروش دارایی های خود در Verisk Analytics, Inc. (NASDAQ: VRSK – رتبه‌بندی دریافت شده) بر اساس گزارش این شرکت در آخرین پرونده ۱۳F خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، طی سه ماهه اول ۱.۷ درصد افزایش یافته است. این سرمایه گذار نهادی پس از فروش ۱۰۵۷ سهم در طول دوره، ۶۰۳۲۵ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات تجاری را در اختیار داشت. اموال Vontobel Holding Ltd. ارزش Verrisk Analytics طبق آخرین پرونده های SEC، ۱۳,۰۸۹,۰۰۰ دلار است.

سایر صندوق های تامینی نیز دارایی های خود را در شرکت اصلاح کرده اند. Valley National Advisers Inc. این شرکت سهام خود را در Verrisk Analytics در سه ماهه اول ۱۳۲.۸ درصد افزایش داد. Valley National Advisers Inc. اکنون پس از خرید ۸۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۱۵۶ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات تجاری به ارزش ۳۳۰۰۰ دلار است. Riverview Trust در طول سه ماهه اول موقعیت جدیدی در Verrisk Analytics به ارزش ۳۶۰۰۰ دلار به دست آورد. Confluence Wealth Services Inc. موقعیت جدیدی در سهام Verisk Analytics در طول سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۶۰۰۰۰ دلار به دست آورد. Covestor Ltd سهام جدیدی در سهام Verisk Analytics در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۶۴۰۰۰ دلار خریداری کرد. در نهایت، Loring Wolcott & Coolidge Fiduciary Advisors LLP MA سهام خود در Verrisk Analytics را در طول سه ماهه اول ۱,۳۲۴.۰ درصد افزایش داد. Loring Wolcott & Coolidge Fiduciary Advisors LLP MA اکنون مالک ۳۵۶ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات تجاری به ارزش ۷۶۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۳۳۱ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. ۹۱.۱۹ درصد از سهام متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

تعدادی از تحلیلگران تحقیقات سهام در مورد این شرکت اظهار نظر کرده اند. BMO Capital Markets قیمت هدف خود را در Verisk Analytics از ۱۸۶.۰۰ دلار به ۲۰۰.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی در روز پنجشنبه، ۴ آگوست، رتبه “عملکرد بازار” را به شرکت اختصاص داد. StockNews.com در یادداشتی پژوهشی در روز پنجشنبه ۱۱ آگوست، رتبه Verisk Analytics را از رتبه “خرید” به “نگهداری” کاهش داد. رابرت دبلیو برد در یک یادداشت تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۴ آگوست، هدف قیمت در Verisk Analytics را از ۲۱۵.۰۰ دلار به ۲۲۰.۰۰ دلار افزایش داد. بارکلیز قیمت هدف خود را در Verisk Analytics از ۲۲۰.۰۰ دلار به ۲۰۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، ۱ ژوئیه، رتبه “اضافه وزن” را برای سهام تعیین کرد. در نهایت، رویال بانک کانادا هدف قیمتی خود را در Verisk Analytics از ۲۲۷.۰۰ دلار به ۲۱۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۹ ژوئن، به سهام رتبه “ممتاز” داد. یک تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، چهار نفر امتیاز نگهداری و هفت نفر رتبه خرید سهام شرکت را صادر کرده اند. طبق داده های MarketBeat، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین امتیاز «متوسط ​​خرید» و میانگین قیمت هدف ۲۱۶.۱۸ دلار است.

Verrisk Analytics 1.0% افزایش یافت.

NASDAQ VRSK روز چهارشنبه با قیمت ۱۸۶.۶۹ دلار افتتاح شد. Verrisk Analytics, Inc. پایین ترین قیمت دوازده ماهه ۱۵۶.۰۵ دلار و بالاترین قیمت دوازده ماهه ۲۳۱.۵۷ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۹۹، نسبت سریع ۰.۵۶ و نسبت معاملات ۰.۵۶ است. ارزش بازار سهام ۲۹.۳۰ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲۸.۸۱، نسبت قیمت به درآمد ۲.۸۸ و بتای ۰.۸۴ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای شرکت ۱۸۶.۸۲ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۸۹.۰۸ دلار است.

Verisk Analytics (NASDAQ: VRSK – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه ۲ آگوست منتشر کرد. این ارائه‌دهنده خدمات تجاری درآمدی معادل ۱.۵۳ دلار به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع تحلیلگران از ۱.۴۱ دلار در ۰.۱۲ دلار بود. Verisk Analytics حاشیه سود خالص ۳۴.۳۷ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۳۵.۲۱ درصد ایجاد کرد. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۱۷ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. تحلیلگران سهام انتظار دارند که Verisk Analytics, Inc. برای سال جاری ۵.۷۸ سود به ازای هر سهم خواهد داشت.

Verrisk Analytics سود سهام را اعلام می کند

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را افشا کرده است که در روز جمعه ۳۰ سپتامبر پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورد در روز پنجشنبه، ۱۵ سپتامبر، ۰.۳۱ دلار سود نقدی دریافت خواهند کرد. تاریخ پرداخت سود این سود چهارشنبه ۲۳ شهریور می باشد. این نشان دهنده سود ۱.۲۴ دلاری نسبت به سال گذشته و بازدهی ۰.۶۶ درصدی است. نسبت پرداخت Verrisk Analytics در حال حاضر ۱۹.۱۴٪ است.

تجارت داخلی در Versk Analytics

در اخبار مرتبط، ترز ام وان، فیلمساز، ۶۲۹ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز سه شنبه ۹ آگوست فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۹۹.۲۲ دلار و در مجموع ۱۲۵۳۰۹.۳۸ دلار فروخته شد. پس از فروش، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۱۱۰۶۴ سهم در شرکت به ارزش ۲۲۰۴۱۷۰.۰۸ دلار است. این فروش در سند ارائه شده به سازمان بورس و اوراق بهادار که در این لینک موجود است، افشا شده است. در اخبار دیگر از Verisk Analytics، مدیر Therese M. Vaughan 629 سهم از سهام Verisk Analytics را در معامله ای در روز سه شنبه ۹ آگوست فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۹۹.۲۲ دلار با ارزش کل ۱۲۵۳۰۹.۳۸ دلار فروخته شد. پس از فروش، مدیر اکنون دارای ۱۱۰۶۴ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۲۲۰۴۱۷۰.۰۸ دلار است. این فروش در سندی در سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. همچنین EVP Kathy Card Beckles در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۲۲ آگوست ۴۲۹ سهم از سهام این شرکت را به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۰۰.۰۹ دلار فروخته شد که کل معاملات را به ۸۵۸۳۸.۶۱ دلار رساند. پس از این معامله، معاون اجرایی اکنون دارای ۶۱۰۲ سهم در شرکت به ارزش ۱۲۲۰.۹۴۹.۱۸ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. طی ۹۰ روز گذشته، افراد داخلی ۷۷۵۵ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۱۴۴۰۵۹۲ دلار فروخته اند. در حال حاضر ۱.۷۸ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

درباره Verrisk. Analytics

(رتبه گرفتن)

Verrisk Analytics، Inc. فراهم می کند راه حل های تجزیه و تحلیل داده ها در ایالات متحده و بین المللی. این شرکت تجزیه و تحلیل پیش‌بینی‌کننده و راه‌حل‌های پشتیبانی تصمیم را برای مشتریان در رتبه‌بندی، پذیره‌نویسی، ادعاها، خطر بلایا و آب و هوا، تجزیه و تحلیل ریسک جهانی، هوش منابع طبیعی، پیش‌بینی اقتصادی، بانکداری تجاری و مالی و حوزه‌های مختلف دیگر ارائه می‌کند.

ادامه مطلب

مالکیت نهادی توسط کوارتر توسط Verrisk Analytics (NASDAQ: VRSK)

اخبار و نظرات را برای Verrisk Analytics Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران Verrisk Analytics و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.