مامور سابق KGB می گوید پوتین از “زوال عقل” و “جنون ناشی از پارانویا” رنج می برد


گمانه زنی ها در مورد سلامت رئیس جمهور روسیه از قبل از درگیری در اوکراین و پس از آن که پوتین تقریباً به طور کامل خود را در طول همه گیری ویروس کرونا به دلیل پارانویا در مورد میکروب ها منزوی کرد، مطرح شد. همچنین گزارش شده است که یک پزشک سرطان در میان کارکنان رئیس جمهور دیده شده است و تصاویر اخیر پوتین نشان می دهد که او در حالی که روی صندلی افتاده بود می لرزد، از شدت درد اخم می کند و میز را گرفته است.

گزارش‌های مربوط به سلامتی او شامل تئوری‌هایی است که نشان می‌دهد او از انواع مختلف سرطان، بیماری پارکینسون و حتی «علائم اسکیزوفرنی» رنج می‌برد.

اکنون، علی‌رغم اصرار کارکنان پوتین که او در “سلامت عالی” است، یک مامور سابق کا.گ.ب اظهار داشته است که برای اینکه پوتین از چهره خود به عنوان یک مرد قوی و سالم محافظت کند، نزدیک‌ترین افراد به او در مورد سلامتی او در تاریکی نگه داشته می‌شوند.

بوریس کارپیچکوف، که اکنون در بریتانیا زندگی می کند، به سان آنلاین گفت که پارانویای رهبر روسیه به این معناست که او همه را “خائن” می داند.

آقای کارپیچکوف گفت: “او به معنای واقعی کلمه همه را “خائن” می بیند، از جمله کسانی که در داخل سرویس های امنیتی روسیه و حتی در حلقه نزدیک خود هستند.

وی افزود: او آنقدر مشکوک است و آنقدر در افکار پارانویایی خود وسواس دارد که اکنون می توان او را با استالین مقایسه کرد.

وی در مورد سلامتی رئیس جمهور اظهار داشت: “یک مسئله بالقوه دیگر ممکن است – با قضاوت از نحوه حرکت او – این باشد که پوتین ممکن است از مراحل اولیه پارکینسون یا یک اختلال جدی دیگر ناشی از نوعی سرطان، به عنوان مثال، تومور مغزی رنج ببرد.”

یک منبع آگاه در کرملین در کانال تلگرامی ژنرال اس وی آر گزارش داده است که رهبر روسیه قرار است قبل از رژه روز پیروزی برای درمان سرطان شکم خود عمل جراحی انجام دهد.

بیشتر بخوانید: نحوه صرفه جویی در هزینه: فروشگاه مواد غذایی Tesco را به تنها ۱۳ پوند در هفته کاهش دهید

هنگامی که پوتین با وزیر دفاع مسکو، سرگئی شویگو ملاقات کرد، به نظر می‌رسید که رهبر روسیه میز جلوی خود را گرفته بود و به گونه‌ای که در حال درد است و روی صندلی خود خمیده بود، اخم می‌کرد.

تصاویری از دیدار رئیس جمهور با همتای بلاروسی خود الکساندر لوکاشنکو به نظر می رسد که دست او را نشان می دهد که قفسه سینه خود را با دست دیگر در مشت گره کرده است و در حالی که او به رئیس جمهور بلاروس سلام می کند، به نظر می رسد دستش مانند یک اسپاسم حرکت می کند.

Visegrad24 که برای اولین بار این فیلم را منتشر کرد، گفت که این “احتمالا واضح ترین ویدئو از مشکلی در سلامت پوتین است”.

لینک منبع

در حال پردازش…

موفقیت! شما در لیست هستید

اوف خطایی روی داد و ما نتوانستیم اشتراک شما را پردازش کنیم. لطفا صفحه را مجددا بارگذاری کنید و دوباره تلاش کنید.