مایا رودولف در بهترین حالت خود در این کمدی بی انتها – بیگ ۲۴ نیوز


چه کسی عنوان میلیاردر نادان را هدف گرفته است؟ مایا رودولف، این درست نیست؟ پول می تواند همه چیز را برای شما بخرد، به جز اینکه دلیلی برای بلند شدن از رختخواب به شما بدهد. در Loot فقط این واقعیت منعکس شده است. این یک نمایش کمدی جدید درباره زنی به نام مولی نواک (مایا رودولف) است که پس از خیانت به همسرش (آدام اسکات) به خاطر ۸۷ میلیون دلار از او جدا می شود.

Loot یک تجربه عالی به شما می دهد و تعدادی تک خط تند و یک بازیگر با کیفیت بالا برای سرگرم کردن شما دارد. با این حال، این نمایش کمی ناامید کننده است زیرا پویایی روایی تکراری دارد و زبان آن بسیار گیج کننده است.

بخش اعظم جذابیت لوته از بازیگر نقش اول، رودولف می آید. اجرای شاد و مفرح او مانع از شیفتگی مخاطب به شخصیت او نمی شود. اما نقش او در Loot بسیار سخت است. رویکرد نمایش به ثروت کمی گیج کننده و گیج کننده است. به نظر می رسد که آنها نمی توانند تصمیم بگیرند که آیا آن را به عنوان یک رویای روشن ارائه کنند یا یک زنگ غم انگیز در مورد نابرابری درآمد.

نمایش سعی می کند هر دو را نشان دهد، که آن را بسیار ناجور کرد. پول نمی تواند سرگرمی شما را بخرد، اما اوه! ببین، مولی یک جت خصوصی شگفت انگیز دارد.

همچنین بخوانید – Jurassic World Dominion Review

غارت بازیگران تلویزیون

بازیگران شامل سرگرمی های زیادی هستند. جوئل کیم باستر در نقش نیکلاس، دستیار بی حوصله مولی، چند عکس بسیار جالب انجام داد. ران فانک در نقش هاوارد از بستگان مولی است. همچنین طنز زیادی را روی میز می آورد. کنات فاکسون در نقش آرتوس، حسابدار مطلق، آنجاست تا یک داستان عاشقانه شیرین برای مولی بسازد و توبی فضایی «دفتر» به ما می دهد. میکالا جی رودریگز در نقش سوفیا، مدیر نمونه سازمان نیز مهارت های کمدی خود را به رخ می کشد.

در حال بررسی مجدد

غارت طرح تلویزیون

مولی نواک به همسرش خیانت کرد و پس از طلاق به او ۸۷ میلیارد دلار باج داد. اما حالا نمی تواند خودش را بفهمد. او تنها و بی هدف است، تنها زمانی که به یک موسسه خیریه به نام خود زنگ زد. بنابراین او اکنون تصمیم گرفت گذشته خود را پاک کند و از پول خود برای خیر استفاده کند. داستان حول محور تمام رویکرد او به این موضوع می چرخد. او حتی نمی‌داند زندگی غیرمیلیاردی چگونه است و طنز زیادی در اینجا دارد.

نقد تلویزیون غارت

همه چیز در مورد Loot جالب است، به جز یک چیز. برای نمایشی که گروهی از افراد در یک موسسه خیریه حضور دارند، نمایش زمان کمی یا اصلاً به نشان دادن نحوه کمک خیریه به مردم یا چالش هایی که آنها با آن روبرو هستند اختصاص می دهد. مولی به تدریج متوجه می شود که کارهای مهم تری از رفتن به یک مهمانی شام در مونترال وجود دارد.

به طور کلی، تیم لوت را بسیار جالب می کند. بنابراین، می توانید آن را امتحان کنید و یک نمایش کمدی تماشا کنید.