“ما با تهدید سر بریدن روبرو هستیم … این فقط سوخت ناشی از آتش را افزایش می دهد”

"ما با تهدید سر بریدن روبرو هستیم ... این فقط سوخت ناشی از آتش را افزایش می دهد"


پزشک خسته پزشک عمومی پس از اعلام اینکه دولت قصد دارد جدول لیگ ها را بر اساس تعداد جلسات حضوری معرفی کند ، با عصبانیت واکنش نشان داده است.

به عنوان بخشی از طرح نجات چند میلیون پوندی خانواده که ساجد جاوید وزیر بهداشت این هفته اعلام کرد ، به بیماران در بریتانیا این حق داده می شود که اصرار داشته باشند که به طور مستقیم به پزشکان عمومی خود مراجعه کنند.

جراحانی که نتوانند “سطح دسترسی مناسب” را ارائه دهند ، از نامگذاری در جداول لیگ خجالت می کشند و بیماران می توانند اثربخشی آموزش پزشک عمومی خود را از طریق پیامک ارزیابی کنند.

بیشتر بخوانید:پدر پس از بستری شدن در بیمارستان به دلیل بیماری تغییر کار ، شغل خود را از دست می دهد

عاداتی که نتوانند آنچه را که در سطح مناسب قرارهای شخصی قرار می گیرد ، ارائه دهند ، نمی توانند از بودجه جدیدی برخوردار شوند.

پزشک عمومی از این برنامه ها به عنوان “توهین آمیز” انتقاد کرده است و یکی از پزشکان در منچستر بزرگ هشدار داده است که این طرح باعث خشم و تجاوز کارکنان می شود.

سیوبان برنان مارک ، پزشک عمومی در استوکپورت ، نگران است که برنامه جدول لیگ منجر به مهاجرت گسترده پزشکان عمومی در زمانی شود که تعداد کارکنان در حال حاضر به سرعت در حال کاهش است.

طی چند ماه گذشته ، وی با ابراز نگرانی از پیشنهاد نامگذاری و خجالت کشیدن تمرینات پزشک عمومی ، به آزار و اذیت او و همکارانش افزود.

دکتر برنان می گوید: “ما با حوادثی روبرو شده ایم که مجبور شدیم از کار دور شویم.” اخبار عصر منچستر به

“یکی از همکارانم با یکی از بیماران تماس تلفنی دریافت کرد که تهدید می کرد گردن او را قطع می کند و من چندین بار با من تماس گرفتم.”

“من هنگام انجام کارم ریسک های شدیدی می کنم”

دکتر برنان می گوید: “من در انجام کار خود و حتی گفتن اینکه مردم برای امرار معاش چه کاری انجام می دهم ، ریسک جدی می کنم.”

دولت پزشک عمومی به دلیل مقصر بودن عمل جراحی در تماس تلفنی مورد انتقاد قرار گرفته است – کمتر از 12 ماه پس از آنکه وزیر بهداشت وقت دستور داد همه قرارها به صورت تلفنی انجام شود.

دکتر برنان می گوید همه گیری نشان داده است که همه بیماران واقعاً نیازی به دیدن آن شخص ندارند.

او گفت: “در کمال تعجب ، همه نیازی به ملاقات حضوری ندارند و ما مجبور هستیم فناوری را برای مشاهده بیماران در معرض خطر همه گیری افزایش دهیم.”

وی ادامه داد: ما هنوز بسیاری از بیماران را شخصاً ملاقات می کنیم ، اما موارد زیادی نیز وجود دارد که نیازی به انجام حضوری ندارند.دکتر سیوبان برنان ، پزشک عمومی در کالج پزشکی مارپل ، حجم کار خود را “ترسناک” توصیف کرد.

“اگر واقعاً به جدول لیگ برویم ، بیشتر تقاضا دارد تا تقاضا.

“این یک نگرانی بزرگ است.”

دکتر برنان از دولت بخاطر عدم مشورت با پزشکان عمومی در مورد برنامه های جدید انتقاد کرد و آن را متهم به دنبال کردن دستور کار ضد پزشک عمومی کرد.

او می گوید: “تعداد معدودی از پزشکان پزشک عمومی وجود دارد و تعداد آنها به سرعت در حال کاهش است. این امر منجر به خروج بزرگ و کمی ترسناک می شود.”

“حجم کار در حال حاضر ترسناک است. من یک کارگر بی شرمانه نیستم ، اکنون بیشتر از همیشه کار می کنم ، در تعطیلات کار می کنم.

“من از هر کسی دعوت می کنم که بیاید و ببیند چقدر کار می کنم.

من از همسالان خود بسیار می ترسم و مطمئن نیستم که اگر افراد بیشتری کار خود را ترک کنند آینده این عادت عادی چگونه خواهد بود. “

داده های حاصل از مشارکت بزرگ بهداشت و مراقبت اجتماعی منچستر ، که در این ماه منتشر شد ، نشان می دهد که 60 درصد از تمرینات پزشک دارای رتبه شش درجه ای است – نشان می دهد که تقاضا افزایش یافته است.

فقط یک چهارم آنها دارای رتبه هفت تا هشت هستند که نشان دهنده تقاضای قابل توجه یا بسیار قابل توجه است.

اندی برنهام ، شهردار بزرگ منچستر ، این هفته گفت که پزشکان پزشک عمومی در سراسر این منطقه هنوز به دلیل افزایش میزان عفونت کووید قادر به مراجعه حضوری نیستند.

وی روز سه شنبه (12 اکتبر) در یک کنفرانس خبری گفت: “این با سطح تقاضا سروکار ندارد و داشتن یک سرویس دیجیتالی برای دریافت تقاضای زیاد مهم است.”

دکتر برنان گفت که در هفته ها و ماه های اخیر ، جراحی پزشک عمومی وی به دلیل بیماری کارکنان ناشی از ویروس کرونا “فرسوده” شده است.

او می گوید: “من در سنگ مرمر کار می کنم و دو هفته پیش در نقطه کانونی ملی کووید بودیم و از این طریق از کارکنان خود مراقبت می کردیم و از بیماران در معرض خطر محافظت می کردیم.”

وی افزود: “ما هنوز کارمندانی داریم که از بیماری کووید رنج می برند و مجبورند از کار خارج شوند ، که این امر فشار بیشتری را به کسانی که کار می کنند وارد می کند.

“ما هنوز روی یک اپیدمی کار می کنیم ، اما به نظر می رسد فراموش شده است.”

این مراحل شامل خواهد بود

NHS انگلستان گفت که این اقدام ، شامل 250 میلیون صندوق دسترسی زمستانی ، دسترسی به GPS را بهبود می بخشد و تعداد ملاقات های حضوری و مراقبت های روزانه را افزایش می دهد.

برنامه بهبود دسترسی ، که توسط NHS انگلستان اعلام شده است ، و همکاری نزدیکی با وزارت بهداشت و رفاه اجتماعی دارد ، شامل چندین مرحله است:

  • این سرمایه گذاری جدید از پزشکان عمومی دامپزشکان و سایر متخصصان بهداشت مانند فیزیوتراپیست ها و اطفال حمایت می کند.
  • NHS می گوید شیوه های پزشک عمومی باید “به ترجیحات رو در رو احترام بگذارد مگر اینکه دلایل بالینی خوبی بر خلاف آن وجود داشته باشد.”
  • این امر به سیستم های بهداشت محلی اجازه می دهد تا تصمیم بگیرند که چگونه به مسائل دسترسی که ممکن است شامل “مشاوره راه رفتن” باشد ، بپردازند.
  • اما می گوید نظارت خود را بر روی شیوه هایی که مشکلات جدی تری در دسترسی به NHS دارند ، افزایش می دهد.
  • تا بهار ، داده های ملاقات پزشک عمومی در عمل منتشر می شود – بنابراین مردم می توانند ببینند که عمل جراحی آنها در مقایسه با دیگران چقدر خوب پیش می رود. NHS گفت که این امر “شفافیت و پاسخگویی را افزایش می دهد”.
  • آموزش هایی که “سطح مناسب” آموزش حضوری را ارائه نمی دهند ، نمی توانند بودجه اضافی دریافت کنند و به جای آن یارانه دریافت می کنند. اگرچه مشخص نیست چه سطحی را باید برای ملاقات های رو در رو تعیین کرد.
  • این پول به بهبود سیستم های تلفن جراحی GP کمک می کند – که انتظار طولانی مدت تلفن را ناامید کننده می کند.
  • دولت کسانی را که می توانند گواهینامه هایی مانند مدارک پزشکی و یادداشت های تناسب اندام و چک های DVLA ارائه دهند ، بازسازی می کند – زمان بیشتری برای قرار ملاقات ها آزاد می شود.
  • کنترل عفونت ارزیابی خواهد شد و ممکن است منجر به بیگانگی اجتماعی برای تغییر یا تنزل عادات شود.
  • در طول آموزش عمومی ، بیماران همچنین می توانند انواع مختلف پزشکان ، از جمله پرستاران ، داروسازان و امدادگران را مشاهده کنند.

آنچه دولت می گوید

ساجد جاوید صبح امروز در رادیو LBC صحبت کرد و از پیشنهادات جدید دفاع کرد و گفت که این کار “باعث شفافیت بیشتر” در سراسر بخش می شود و به “افزایش” خدمات بهداشتی در سراسر کشور کمک می کند.

“ما شفافیت بیشتری را در سطح عملی ارائه می دهیم ، بنابراین در حال حاضر زمانی که شما نیاز به مشاهده داده های پزشکان عمومی دارید ، این کار در سطح منطقه انجام می شود. NHS سالهاست که آموزش های آزمایشی را اجرا می کند.

“من فکر می کنم بیماران مهم می توانند این داده ها را در عمل مشاهده کنند ، حداقل نه به این دلیل که من به بهبود مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور اعتقاد دارم. من فکر می کنم اختلافات زیادی وجود دارد و بهتر است داده های بیشتری در اختیار داشته باشیم.آخرین خبرها را مستقیماً از طریق منچستر بزرگ با خبرنامه Man رایگان به صندوق ورودی خود دریافت کنید

با رعایت دستورالعمل های اینجا می توانید به راحتی ثبت نام کنید

وقتی افراد بتوانند پس از به دست آوردن داده ها از آموزش داده های عملی در سطح منطقه ای و ملی ، داده ها را مطابق میل خود مطالعه کنند ، جداول لیگ را منتشر نمی کنیم.

“تصمیم در مورد شفافیت قبل از اینکه من وزیر بهداشت شوم ، گرفته شد و من از آن کاملاً حمایت می کنم.

“کل بسته ای که امروز اعلام می شود ، چیزهای جدید ؛ پول ، پیوستن به داروخانه ها ، راهنمای ضد عفونت و سایر مراحل با هم به این معنی است که افراد بیشتری می توانند ببینند.”دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *