“ما بر روی نقشه به معنای کامل کلمه هستیم”: خیابان کوئین – که با نام تاریخی بار نییر شناخته می شود

"ما بر روی نقشه به معنای کامل کلمه هستیم": خیابان کوئین - که با نام تاریخی بار نییر شناخته می شود


یکی از قدیمی ترین بارهای شهر جاودانه شده است.

خیابان 78 در خیابان 78 در Woodhaven پس از مراسم نامگذاری پوست خیابان در روز شنبه به افتخار کاتالوگ ، که 192مین سال تجاری خود را در این ماه جشن می گیرد ، اکنون به “راه محله” تغییر نام می دهد.

لوئیسانت گوردون ، مالک مشهور آب نما در مصاحبه ای با Gothamist / WNYC حدود یک ساعت قبل از راه اندازی ، با خانواده ، رهبران جامعه و حامیانش گفت: “ما به تمام معنی کلمه روی نقشه هستیم.” “ما اکنون یک راه برای به خاطر سپردن قدیمی ترین راه داریم [bars] ایالات متحده “

با افتتاحیه ، به دلیل نگرانی های کووید ، جشنی در داخل نوار با ظرفیت محدود برگزار شد.

مقامات منتخب محلی ماه ها تحت فشار قرار گرفتند تا خیابان را نامگذاری کنند و رابرت هولدن ، عضو شورا در اوایل امسال قانونی را برای تصویب رسمی خیابان تصویب کرد.

فلش

شهر نیرس

بریجت بارتولینی / گوتامیست

(lr) رابرت هولدن ، لویسانت گوردون و خانواده اش پس از مراسم هم نامی خیابانی به افتخار شهر نیرس.

(lr) رابرت هولدن ، لویسانت گوردون و خانواده اش پس از مراسم هم نامی خیابانی به افتخار شهر نیرس.

فلش

(lr) اعضای شورای روبرت هولدن ، لویسانت گوردون و خانواده اش پس از مراسم نامگذاری پوست خیابانی به افتخار شهر نییر.

جوانا لیس ، بار نییر

او هشت ماه صرف بازسازی این شرکت کرد که شامل بازسازی ستون ماهون بود. گوردون در طول این سالها در ارج نهادن به اهمیت تاریخی این کافه تأثیرگذار بوده است ، از جمله تلاش ناموفق در سال 2016 برای نشان دادن زمین.

گوردون می گوید: “ما مکان خاصی پیدا نکردیم ، اما چیزی مشابه داریم که یکی از قدیمی ترین رستوران های آمریکا نامیده می شود.

گوردون با نام “مشهورترین بار که تا به حال در مورد آن شنیده اید” نامگذاری شده است ، عکسهای داخلی نیر در فیلمهایی از جمله “Goodfalls” و “Tower Heist” ظاهر شده است.

گوردون گفت که اکنون با کمبود کارکنان روبرو است زیرا شهر به آژانس هایی برای آزمایش کیفیت تزریقات مصرف کننده برای غذاهای خانگی نیاز دارد.

گوردون گفت: “رفتن به زمستان برو ، ما نمی دانیم چه اتفاقی می افتد. ما امیدوار هستیم ، اما برای بدترین ها برنامه ریزی می کنیم زیرا بیش از حد با ما روبرو هستیم.”

در چند ماه گذشته ، سرنوشت نییر به سمت بهتر تغییر کرده است. در ماه مه ، این نوار مبلغ 40،000 دلار از American Express & Fix National Trust for Historic Conservation برای جایگزینی وسایل و سایبان های غیر انتفاعی دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *