متاوارز، بلاک چین و هوش مصنوعی – فصل نیوز


مدارس کسب و کار در سراسر جهان در حال آماده شدن برای یافتن رهبران تجاری آینده هستند که آماده پذیرش روندها و چالش های جدید ناشی از تجارت قرن بیست و یکم هستند.

همانطور که شرکت ها به سمت تحول دیجیتال حرکت می کنند، اهداف پایدار را دنبال می کنند و از فناوری های جدید بهره می برند، تقاضا برای فارغ التحصیلان با دانش و مهارت های پیشرفته به طور تصاعدی افزایش می یابد.

ما شاهد افزایش تعداد مدارک کارشناسی ارشد نوآورانه هستیم که بخش های نوظهوری مانند هوافضا و هوش مصنوعی (AI) را پوشش می دهند. در ژانویه، لیست پنج رشته MBA جدید هیجان انگیز برای سال ۲۰۲۲ را منتشر کردیم.

اکنون در اواسط سال، با دسته ای دیگر از داغ ترین مدارک جدید کارشناسی ارشد موجود بازگشته ایم که همه چیز را از Metaverse گرفته تا بلاک چین و دارایی های دیجیتال را پوشش می دهد.


۱. کارشناسی ارشد حرفه ای در پایداری، کارآفرینی و فناوری (SET)


f4542e0563d16cb86c2ed06b4d5803258616a361.png

© WU Executive Academy Facebook


آکادمی اجرایی WU

اکنون برنامه ها باز هستند

بازار جهانی آموزش الکترونیکی از زمان شروع همه‌گیری به سرعت رشد کرده است و انتظار می‌رود تا سال ۲۰۲۶ به ۳۷۰ میلیارد دلار برسد. آکادمی اجرایی WU از این دنیای مجازی جدید با شرکت فناوری آموزش فردا برای راه‌اندازی مدرک کارشناسی ارشد در Metavars استفاده می‌کند.

برنامه SET Professional Master که به طور خاص برای آموزش از راه دور طراحی شده است، دانش آموزان را در برنامه آموزشی آنلاین و درون دانشگاه غرق می کند. آنها نه تنها دوره های پیشرفته ای را ارائه می دهند، بلکه اساتید با آموزش دانش آموزان در مورد کسب و کار پایدار بر روی روندهای کلیدی تمرکز می کنند و در عین حال به آنها کمک می کنند تا مهارت های اساسی در کارآفرینی و فناوری را توسعه دهند.

پردیس Metaverse تجربه یادگیری مشارکتی و عملی را تشویق می کند زیرا دانشجویان می توانند در صورت نیاز با اساتید و اساتید ارتباط برقرار کنند و با آنها ملاقات کنند. کلاس‌های موضوعات تجاری بسیار متفاوت است، از تفکر سیستمی گرفته تا توسعه پایدار، امور مالی برای کارآفرینان، اخلاق و اقتصاد هوش مصنوعی.

در پایان برنامه، دانش‌آموزان یک نمایش واقعی از یک پروژه آزمایشی یا در آزمایشگاه شرکت ایجاد و اجرا می‌کنند.


۲. کارشناسی ارشد در بلاک چین و دارایی های دیجیتال


66a5d1ad64ffefeb0de65123206f94a24f0cdf05.png

© مدرسه مالی و مدیریت فرانکفورت فیس بوک


دانشکده مالی و مدیریت فرانکفورت

برنامه ها در سپتامبر ۲۰۲۲ بسته می شوند

اگر به دنبال ورود به صنعت ۴.۰ و کار با ارزهای دیجیتال و NFT هستید، بلاک چین چیزی است که باید بدانید. بلاک چین، انقلاب دیجیتالی را در بخش مالی ممکن می‌سازد، و مدرسه مالی و مدیریت فرانکفورت در تلاش است تا تداوم رهبران تجاری را تضمین کند.

کارشناسی ارشد (MSc) در بلاک چین و دارایی های دیجیتال از یک مدل ترکیبی برای بررسی موضوعات پیشرفته در دوره هایی مانند بازار دارایی های کریپتو، کدگذاری بلاک چین و امور مالی غیرمتمرکز استفاده می کند.

دانش‌آموزان دانش نظری خود را با شرکت در کارگاه‌های هوش مصنوعی، رقابت در هکاتون و ساختن گره لایتنینگ بلاک چین – برنامه‌ای که به شما امکان می‌دهد به شبکه بلاک چین متصل شوید، آزمایش می‌کنند.

در Smart Contract Bootcamp، دانش آموزان همچنین یاد می گیرند که تراکنش های بلاک چین و زبان برنامه نویسی را با استفاده از Solidity و Python درک کنند.

در ترم آخر، دانشجویان این فرصت را دارند که به زوریخ یا لیسبون سفر کنند تا در هاب بلاک چین غوطه ور شوند.


۳. کارشناسی ارشد در پایداری تحول آفرین


d24fdc345fabb2e7ad52b3faf70a655459164af9.png

© دانشگاه بوکونی فیس بوک


دانشگاه بوکونی

برنامه ها در جولای ۲۰۲۲ بسته می شوند

امروزه شرکت ها باید شیوه های پایدار را در استراتژی خود بگنجانند، به ویژه پس از کنفرانس COP26 امسال، که اهدافی را برای جلوگیری از گرمایش جهانی بیش از ۱.۵ درجه سانتی گراد تعیین می کند. در صورت عدم انجام این کار، خطر آسیب رساندن به سود و عقب ماندن از رقبای معتبرتر نیز وجود دارد.

برنامه کارشناسی ارشد در پایداری تحول آفرین، که توسط دانشگاه Bocconi با همکاری MIP Politecnico di Milano راه اندازی شده است، با هدف ارائه مهارت ها و تجربیات لازم برای حرکت کسب و کار به سمت مدیریت پایدار و رعایت معیارهای زیست محیطی، اجتماعی و حاکمیت (ESG) در تصمیم گیری های تجاری است. .

این برنامه در هر دو دانشگاه در ایتالیا به دو سال تقسیم می شود. دانش‌آموزان می‌توانند طیف گسترده‌ای از دروس انتخابی مانند طراحی شهر پایدار، انرژی پایدار و فناوری‌های حمل‌ونقل، و قوانین محیطی، اجتماعی و حاکمیتی را مطالعه کنند.

همانطور که تقاضا برای رهبران و کارشناسان CSR همچنان در حال رشد است، فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در پایداری تحول آفرین می توانند نقش های نوظهوری را به عنوان متخصصان پایداری، تحلیلگران پایداری یا حتی استارت آپ ها بر عهده بگیرند. از کارآفرینی پایدار خودشان لذت ببرند.


۴. کارشناسی ارشد در تحلیل و هوش مصنوعی


f1f9955060bbd14ecf98bd8029e51f6a87a4586d.png

© ESMT برلین فیس بوک


ESMT برلین

برنامه ها در نوامبر ۲۰۲۲ باز می شوند

از آنجایی که دنیای تجارت به طور فزاینده ای به داده ها وابسته می شود، کارفرمایان به دنبال فارغ التحصیلانی هستند که بدانند چگونه بر چالش های تکنولوژیکی غلبه کنند. تا سال ۲۰۲۵، کارشناسان پیش بینی می کنند که ۹۷ میلیون شغل جدید با تمرکز بر تحلیل و هوش مصنوعی ایجاد خواهد شد.

کارشناسی ارشد علوم در تجزیه و تحلیل و هوش مصنوعی در ESMT برلین فارغ التحصیلان را برای نقش هایی مانند متخصصان هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، متخصصان تحول دیجیتال و متخصصان کلان آماده می کند.

این برنامه دو ساله برای فارغ التحصیلانی طراحی شده است که تا ۱۸ ماه سابقه کار و درک خوبی از فناوری، کدگذاری و موضوعات کمی دارند.

برنامه درسی تحلیل سنگین طیف گسترده ای از موضوعات در دوره ها مانند تجزیه و تحلیل افراد، تجزیه و تحلیل سلامت و تجزیه و تحلیل زنجیره تامین را پوشش می دهد.

این برنامه همچنین به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا تخصص خود را از طریق دوره‌های کارآموزی تابستانی، پروژه‌های مشاوره با یک شرکت و پروژه مدیریت پورتفولیو اختیاری علاوه بر مدرک تحصیلی خود آزمایش کنند.


خواه هدف شما ایجاد تغییر در جهان با ایجاد تغییرات پایدار، دگرگونی صنعت مالی یا تغییر کسب و کارتان از طریق هوش مصنوعی باشد، طیف گسترده ای از مدارک کارشناسی ارشد کسب و کار تخصصی وجود دارد که می تواند شما را آماده کند.

در یکی از این دوره های ابتکاری کارشناسی ارشد ثبت نام کنید تا جایگاه خود را در دنیای تجارت جدید و هیجان انگیز بیابید.


موارد زیر را بخوانید:

چگونه بهترین مدرک کارشناسی ارشد را برای خود انتخاب کنید