متقاضیان دو شغلی که به انگلیس باز می گردند به زودی می توانند چک های جانبی ارزان قیمت را دریافت کنند.

متقاضیان دو شغلی که به انگلیس باز می گردند به زودی می توانند چک های جانبی ارزان قیمت را دریافت کنند.تعطیلات دو شغلی که به انگلستان باز می گردند به زودی می توانند به جای استفاده از کیت های گران قیمت PCR ، آزمایشات ارزان و سریع جانبی جریان کووید را دریافت کنند.

این تغییر از 24 اکتبر در تعطیلات پاره وقت برای مسافرانی که از کشورهایی که در لیست قرمز نیستند باز می گردند.

مسافران موظفند یک چک دو روزه برای چک های ورود ارائه دهند ، از نتیجه عکس گرفته و آن را ارسال کنند.

انتظار می رود هزینه های آزمایش برای یک خانواده چهار نفره حدود 200 نفر کاهش یابد.

بیشتر بخوانید: میزان ابتلا به ویروس کرونا همچنان در هر شهر در منچستر بزرگ در حال افزایش است

هزینه آزمایشات جانبی 25 و کیت PCR معمولاً 75 دلار هزینه دارد.

ایست های بازرسی در برخی از فرودگاه ها قرار دارند.

از آنجا که NHS برای تورهای بین المللی واجد شرایط نیست ، آزمایش ها هنوز باید از یک تأمین کننده مورد تأیید دولت خریداری شود.

ساجید جاوید ، وزیر بهداشت گفت: «چه برای کار ، چه با دوستان و خانواده خود سفر کنید ، رفتن به خارج از کشور برای ما آسان است.

چک های جانبی جریان در اواخر این ماه برای کسانی که از تعطیلات پاره وقت برمی گردند در دسترس است.

“تغییر این آزمایش تنها به لطف پیشرفت باورنکردنی برنامه واکسیناسیون می تواند انجام شود ، به این معنی که با یادگیری زندگی با ویروس ، می توانیم با خیال راحت سفر را آغاز کنیم.”

گرانت شاپس ، وزیر حمل و نقل گفت: تغییر قوانین امروز ، امتحان ورود افرادی از سراسر کشور را که منتظر کسب درآمد خوب برای نیمه اول اکتبر هستند ، آسان تر و ارزان تر می کند.

حذف آزمایشات پر هزینه PCR یک گام بزرگ در جهت تقویت صنعت گردشگری ، عادی سازی سفرهای بین المللی و تشویق مردم به رزرو تعطیلات با اطمینان است. “

تیم آلدرسلید ، مدیرعامل شرکت هواپیمایی UK ، که نماینده خطوط هوایی مستقر در بریتانیا است ، می گوید: “این خبر بسیار خوبی است و ما خوشحالیم که به موقع به صورت پاره وقت برای خانواده هایی که مایل به ترک پاییز هستند به موقع آماده شدیم.

به مسافران واکسینه شده می توان اطمینان داد که هنگام ورود به انگلستان نیازی به رزرو یا انجام آزمایش گران قیمت PCR ندارند و این امر هزینه های سفر را کاهش می دهد.

“با کاهش چشمگیر هفته گذشته در لیست قرمز و اعلام پذیرش بیشتر واکسن ها ، اخبار مثبتی به دست می آید و در کنار هم این یک گام بزرگ رو به جلو برای کمک به بهبود بخش مورد نیاز بخش ما است.”

برای دریافت آخرین اطلاعات در مورد ورزش ، اخبار ، امور جاری و موارد دیگر با دنبال کردن این پیوند ، در خبرنامه ایمیل MEN ثبت نام کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *