مجموعه فن‌های Lego Terraria به هدف حمایت از ایده‌های لگو دست می‌یابد – اخبار


پروژه های لگو روشی محبوب برای طرفداران برای ابراز علاقه خود به این سری است و اکنون مجموعه Lego Terraria تک نفره پس از حمایت از طریق برنامه Lego Ideas برای تولید رسمی آماده شده است. در حالی که پروژه‌های دیگری مانند Lego Minecraft برای کوتاه‌مدت و Lego Gaming PC ممکن است ساخت‌های یک‌باره باشند، این بازی دوبعدی می‌تواند به یک کیت تجاری در دسترس تبدیل شود – در صورت تایید.

ایده JaoGosma از Terraria Lego که در ابتدا در ۲۸ ژانویه به برنامه ارسال شد، با ۱۹۷۰ قطعه، به ۱۰۰۰۰ حامی ارائه شده است و آن را واجد شرایط بررسی همتایان می کند. در صورت تایید، طراحان داخلی لگو طرح را به شکل رسمی تطبیق می دهند که سپس به عنوان ایده های لگو منتشر می شود. اگر این اتفاق بیفتد، خالق پروژه JaoGosma واجد شرایط دریافت حق امتیاز ۱٪ از فروش خالص خواهد بود.

اگرچه این سری بر اساس مالکیت دارای مجوز است، اما برای برنامه‌های Lego Ideas یک بازی منصفانه است – تا زمانی که آدرس IP مورد نظر در واقع با Lego شراکت نباشد، یا یک تم مناسب برای Legos جوان در نظر گرفته شود. “نامناسب”. برخی دیگر از ایده‌هایی که طرفداران در گذشته مورد تایید قرار داده‌اند شامل طرح‌هایی بر اساس Ghostbusters و Sonic the Hedgehog است.

این طرح دارای یک خانه روی زمین با دو طبقه و یک زیرزمین است که یک ستون در پایین به یک تونل شبکه ای در زیر منتهی می شود. این غارها حاوی بسیاری از اقلام شناخته شده Terraria، از جمله خرده های سنگ معدن، صندوق های اقلام و کریستال های حیات هستند.

JaoGosma می‌گوید که آنها در اصل از موفقیت فوق‌الذکر مجموعه Sonic the Hedgehog Green Hill Zone الهام گرفته‌اند که به طور رسمی در ۱ ژانویه منتشر شد و احساس می‌کند بدنه چاق Terraria آن را کاملاً مناسب برای مفهوم LEGO می‌کند. ما نمی توانیم توافق کنیم.

اگر نمی‌توانید منتظر بمانید تا ببینید آیا این ایده واقعاً به قفسه‌های فروشگاه‌ها می‌رسد یا خیر، شخص دیگری در حال ساخت یک فیگور Lego Terraria است که با روسا و بخش‌های زیرزمینی کامل می‌شود. یکی دیگر از طرفداران مستقلی که بیشتر از نظر فناوری فکر می کند، بازسازی Terraria به عنوان یک بازی سه بعدی است – و کاملاً صادقانه بگویم، بسیار افتضاح است.

اعتبار تصویر: JaoGosma