محققان در سال 2019 مصرف الکل را “صفر” محکوم کردند

محققان در سال 2019 مصرف الکل را "صفر" محکوم کردنداین تحقیق جدید را به شما تبریک می گویم.

هیئت داوران مدتهاست در مورد این که آیا – یا داخل و خارج – بارها و بارها حضور نداشت هر کدام نوشیدن مقدار زیادی الکل بی خطر است.

در حالی که بسیاری بی شرمانه تمایلات خود را برای مطالعاتی که به نفع Imbere گاه به گاه هستند ، نادیده می گیرند ، اما یافته های متناقض را نادیده می گیرند ، اما یک تیم از محققان در بریتانیا در سال 2019 تصمیم گرفتند که یک گزارش دشوار را فاش کنند.

در مجله معتبر پزشکی The Lancet ، مطالعه ای روی 500000 چینی و مردان انجام شد که سعی کردند برخی از بحث ها را در مورد این که آیا نوشیدن سبک و متوسط ​​مضر یا سالم است ، خنثی کنند – “مصرف الکل فشار خون و سکته را همزمان افزایش می دهد. پرخطر. ”

“گفته می شود که شراب و آبجو دارای اثرات محافظتی جادویی هستند [are] ریچارد پتو ، نویسنده ارشد ، در بیانیه ای گفت که مربوط به این مطالعه نیست.

به نظر می رسد برخی از مطالعات اساسی مانند افزایش خطر ابتلا به اختلالات مغزی ، بیماری های قلبی ، سرطان و مرگ زودرس از رادیکالیزاسیون حمایت می کنند.

با این حال ، نویسندگان یک مطالعه جدید که در مجله بین المللی اپیدمیولوژی در ماه گذشته منتشر شد ، چهارشنبه تحقیقی را که آنها به عنوان هشداری برای تایمز انگلستان توصیف کردند ، هدف قرار دادند.

سر نیکلاس ولد ، استاد دانشگاه کالج لندن ، در مطالعه ای در سال 2019 گفت: “هیچ کس نمی تواند بگوید که الکل به اندازه هر سیگار مضر است.”

والد با کریس فراست ، نویسنده کالج بهداشت و پزشکی گرمسیری در لندن ، استدلال کرد که هیچ مدل علمی وجود ندارد که بتواند به طور دقیق میزان الکل مورد نیاز یک فرد برای سلامت خود را تعیین کند.

نباید احساس کرد که نوشیدن ایمن فقط صفر است.

سر نیکلاس والد ، دانشگاه لندن

والد در پایان گفت: “بیش از یک لیوان گاه به گاه شراب یا یک لیوان آبجو نگویید ، که طبق اطلاعات فعلی ما یک روز در میان قابل قبول است.” لازم نیست کسی احساس کند که نوشیدن سالم صفر است.

با توجه به دستورالعمل های رژیم غذایی کنونی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، عادت نوشیدن ایمن “متوسط” دو نوشیدنی در روز برای مردان مسن و یک نوشیدنی برای زنان مسن (زنان غیر باردار) ممکن است برای هر کسی جالب باشد. در ایالات متحده ، یک پوره استاندارد 12 اونس آبجو معادل 5 AB ABV است. 5 اونس شراب تا 12 AB ABV ؛ یا 1 اونس شات از 80 شربت مقطر.

یک پیمانه استاندارد در ایالات متحده – 12 اونس آبجو ، 5 اونس شراب یا 1 اونس شات حاوی تقریبا 14 گرم اتانول است.

تحقیقات مربوطه ، به سرپرستی دکتر یونا میلوود از دانشگاه آکسفورد ، در آوریل 2019 به عنوان پاسخی جداگانه به تحقیقات جنجالی منتشر شده در نوامبر همان سال منتشر شد. هر مقاله کاستی های تحقیقات Millwood را توصیف می کند و بیان می کند که این مقاله فاقد هرگونه زمینه و گزارش عمیق است و در تعیین عوامل نسبی که ممکن است در آن دخیل باشند ، کوتاهی می کند.

با توجه به این تناقضات ، او از کار تیم خود دفاع کرد و “پاسخ نویسنده” نهایی را از میلوود در The Lancet دریافت کرد – با این که تایمز مجدداً آخرین پاسخ به آثار والد و فراست را به بریتانیا اعلام کرد.

او گفت: “ما دریافتیم که خطر سکته مغزی همچنان از مصرف پیش بینی شده الکل تا سطوح بسیار پایین افزایش می یابد. مطابق با یافته های ما این است که مصرف بیش از حد الکل خطر سکته مغزی را افزایش می دهد و مصرف متوسط ​​الکل هیچ اثر محافظتی قابل توجهی ندارد. ”

با این حال ، همانطور که ولد و فراست دریافتند ، روشهای میلوود با مدلهای فرضی آنها مطابقت نداشت و نمی تواند خطر نمایی فرضی مرتبط با سطح بالای نوشیدن را تکرار کند.

یافته های آنها به این معنی نیست که مصرف بیش از حد الکل ناامن است. در عوض ، نشان می دهد که رویکرد میلوود “در تجزیه و تحلیل ناقص” بوده است.

والد توضیح داد: “هر مقدار که به طور منظم می نوشید خطر ابتلا به تعدادی از بیماری ها را افزایش می دهد.”

وی در پایان گفت: “این بدان معناست که کمی الکل قابل قبول است ، اما بسیاری از چیزها مضر هستند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *