مدارس نیویورک سریع هستند ، اما برنامه های مدرسه برای یافتن کارکنان کافی تلاش می کنند

مدارس نیویورک سریع هستند ، اما برنامه های مدرسه برای یافتن کارکنان کافی تلاش می کنند


مدارس دولتی در شهر نیویورک حدود سه هفته پیش بازگشایی شدند ، اما بسیاری از برنامه های پس از مدرسه هنوز در تلاش برای یافتن نیروی کافی برای اجرای کمک هزینه در پاییز امسال هستند و خانواده ها به دنبال جایگزین هستند.

یک هفته پیش ، علی کوهن از مدرسه Prospect Charter در بروکلین ، مدرسه فرزندانش ، ایمیلی دریافت کرد و گفت که برنامه مدرسه برای 150 کودک لغو شده است و والدین باید بلافاصله هماهنگی های دیگری را انجام دهند.

کوهن گفت: “این برای ما به عنوان والدین یک شگفتی بزرگ و یک مبارزه بزرگ خواهد بود.”

رونی شیندلر ، بنیانگذار Kids Orbit ، که برنامه پس از مدرسه را برای بروکلین پروسپکت اجرا می کرد ، از اظهارنظر در مورد جزئیات قرارداد خودداری کرد ، اما گفت که جذب نیرو دشوار است. او می گوید یکی از دلایل این است که بسیاری از بازیگران ، مترجمان آزاد و هنرمندان که معمولاً بخش بزرگی از نیروی کار او را تشکیل می دهند ، دیگر در نیویورک زندگی نمی کنند.

شیندلر می گوید: “موسیقیدانان و افراد ، حسابرسان ، بسیاری از آنها تازه شروع به بازگشت به شهر کرده اند و آنها بخش بزرگی از آن بودند: 30 تا 40 درصد از کارکنان ما ، زیرا این یک کار نیمه وقت بود.” “در حال بازگشت است ، اما با سرعت بسیار کند.”

یکی از مقامات آژانس اسکان دانشگاه ها ، یک سازمان خدمات اجتماعی که 17 برنامه پس از مدرسه مدارس دولتی را در بروکلین و منهتن اجرا می کند ، گفت که یافتن کارکنان واجد شرایط واکسینه شده بخشی از این مشکل است.

COMPASS ، Beacon و Cornerstone موظفند حداقل یک دوز COVID -19 را به کارمندانی که در یک مدرسه فعال یا در یک برنامه پس از مدرسه در ساختمان اداره آموزش شهر کار می کنند ، ارائه دهند. واکسیناسیون یا قرار دادن در مرخصی بدون حقوق. بعدازظهر جمعه ، DOE گفت که حداقل 90 employees از کارکنان DOE یا حدود 133،000 از 148،000 نفر واکسینه شده اند.

داور دانشگاه گفت: “یافتن افرادی که حتی واجد شرایط درخواست موقعیت های آزاد باشند ، دشوار است.”

“در حال حاضر ، حدود 40 کارمند واکسینه نشده بین منهتن و بروکلین در بخش جوانان ما وجود دارد. این تأثیر زیادی بر برنامه نویسی ما داشت. “

کارولین پترسون ، مدیر اجرایی Beatty City Players ، که دو برنامه پس از مدرسه را در بروکلین اجرا می کند ، گفت که با متقاضیان واکسینه نشده نیز ملاقات کرده است.

او گفت: “من فکر می کردم افراد بسیار واجد شرایط را پیدا می کنم و به جکپات ضربه می زنم ، و می فهمم که چرا آنها هنوز درگیر آموزش نیستند زیرا واکسینه نشده اند.” “من آن را تا حد زیادی به نامزدهای مورد علاقه خود کاهش دادم.” او می گوید که به طور معمول در هر برنامه 10 معلم استخدام می کند و امسال فقط شش معلم برای دو برنامه دارد.

جدا از دستور واکسیناسیون ، داور دانشگاه اذعان کرد که کار دقیق و کم درآمد است: “ما رقابت با برخی از فروشگاه های مواد غذایی و سایر شرکت های خصوصی را که می توانند بیش از یک ساعت هزینه پرداخت کنند ، دشوار می دانیم. ، کار واقعاً سخت است. “

پترسون گفت که اکنون باید معیارهای استخدام کارکنان را تغییر دهد تا نامزدهایی که مدرک دانشگاهی ندارند را شامل شود. “من حتی نگاه نکردم […] کسانی که از دانشگاه فارغ التحصیل نشده اند ، من به کسانی که هنوز در کالج هستند نگاه کردم. “

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE گفت که شروع هر سال تحصیلی معمولاً به معنی زمان مناسب برای برنامه های بعد از مدرسه ، از جمله چالش های مربوط به کارکنان است ، و شهر به اندازه سالهای گذشته برنامه های بعد از مدرسه را ارائه می دهد.

دپارتمان جوانان و توسعه جامعه ، که سه برنامه پس از مدرسه را در شهر ارائه می دهد ، گفت که بازگشت آموزش خصوصی باعث افزایش ثبت نام در سال جاری شده است و بیش از 90،000 کودک در بیش از 900 برنامه COMPASS ثبت نام کرده اند.

مارک سستوویچ ، سخنگوی DICD گفت اگرچه بودجه DVDCD در اوج شیوع بیماری بر میزان ثبت نام کووید -19 در برنامه های مدرسه تأثیر گذاشته است ، اما برنامه ها کاهش نیافته است. “در واقع ، خدمات شخصی در این سال تحصیلی کاملاً عملیاتی است و ما مشتاقانه منتظر ثبت نام کامل بیش از هزار برنامه پس از مدرسه در قطب نما ، چراغ و گوشه سنگ هستیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *