مدترونیک (NYSE: MDT) در مورگان استنلی به ۱۰۳ دلار کاهش یافت – بیگ ۲۴ خبرMedtronic (NYSE: MDT – رتبه‌بندی دریافت شده) مشاور هدف سهام مورگان استنلی گزارش داد که مورگان استنلی قیمت هدف خود را برای سهام از ۱۱۴.۰۰ دلار به ۱۰۳.۰۰ دلار کاهش داد. مورگان استنلی در حال حاضر دارای رتبه برابر وزن در سهام شرکت فناوری پزشکی است.

تعدادی دیگر از کارگزاری ها نیز بر MDT تأثیر گذاشته اند. رویال بانک کانادا در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۷ می، قیمت هدف خود را در مدترونیک از ۱۳۵.۰۰ دلار به ۱۲۲.۰۰ دلار کاهش داد. Sanford C. Bernstein در گزارشی در روز جمعه، ۲۰ می، رتبه خرید را تایید کرد و قیمت هدف ۱۲۲.۰۰ دلاری را برای سهام مدترونیک منتشر کرد. StockNews.com در گزارشی که پنجشنبه ۳۱ مارس منتشر شد، پوشش سهام مدترونیک را در نظر گرفت. آنها رتبه خرید را برای شرکت صادر کردند. آتلانتیک سکیوریتیز در گزارشی در روز چهارشنبه، اول ژوئن، رتبه سهام مدترونیک را از رتبه مثبت به رتبه خنثی کاهش داد و قیمت هدف این شرکت را از ۱۲۵.۰۰ دلار به ۱۰۵.۰۰ دلار کاهش داد. در نهایت، کوین یک هدف قیمتی ۱۲۵.۰۰ دلاری را برای سهام مدترونیک تعیین کرد و در گزارشی در روز دوشنبه، ۲۳ می، به این شرکت امتیازی خارج از عملکرد داد. یک تحلیلگر سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، ۱۰ نفر امتیاز نگهداری و دوازده نفر رتبه خرید را به سهام اختصاص داده اند. طبق داده های MarketBeat، این سهام دارای رتبه اجماع Hold و قیمت هدف توافق شده ۱۱۹.۴۸ دلار است.

افزایش ۱.۸ درصدی تراکنش های مدترونیک

سهام مدترونیک در روز جمعه با قیمت ۸۹.۱۲ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۱۱۹.۵۶ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲۳.۸۹، نسبت قیمت به درآمد ۲.۲۴ و بتای ۰.۷۷ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۹۴.۶۹ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۰۲.۳۹ دلار است. این شرکت دارای نسبت سریع ۱.۴۹، نسبت معاملات ۱.۸۶ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۳۹ است. مدترونیک با ۸۶.۷۰ دلار پایین ترین قیمت دوازده ماهه و ۱۳۵.۸۹ دلار بالاترین قیمت دوازده ماهه دارد.

Medtronic (NYSE: MDT – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۲۶ مه منتشر کرد. این شرکت فناوری پزشکی درآمد ۱.۵۲ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که برآوردهای تلفیقی تحلیلگران از ۱.۵۶ دلار (۰.۰۴ دلار) را از دست داد. این شرکت در این سه ماهه ۸.۰۹ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۸.۴۳ میلیارد دلار بود. حاشیه سود خالص مدترونیک ۱۵.۹۰ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۱۴.۵۰ درصد بود. درآمد سه ماهه اول این شرکت نسبت به سال قبل ۱.۲ درصد کاهش داشته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۵۰ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند مدترونیک برای سال مالی جاری ۵.۵۶ سود به ازای هر سهم ثبت کند.

Medtronic سود را افزایش می دهد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرد که در روز جمعه ۲۴ تیرماه پرداخت شد. سهامداران رکورد در روز جمعه، ۲۴ ژوئن، ۰.۶۸ دلار برای هر سهم سود دریافت کردند. تاریخ تقسیم سود پنج شنبه ۲۳ خرداد می باشد. این یک تغییر مثبت نسبت به درآمد سه ماهه قبلی مدترونیک ۰.۶۳ دلار است. این نشان دهنده سود سهام ۲.۷۲ دلار در سال و بازده سود ۳.۰۵٪ است. نسبت پرداخت سود سهام مدترونیک (DPR) 72.92 درصد است.

وجوه متقابل بر مدترونیک تأثیر می گذارد

تعدادی از سرمایه گذاران نهادی اخیراً دارایی های سهام خود را اصلاح کرده اند. Chase Investment Counsell Corp موقعیت خود را در سهام مدترونیک ۲.۹ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Chase Investment Counselor Corp. پس از به دست آوردن ۹۰ سهم دیگر در این دوره، اکنون مالک ۳۲۲۰ سهم از سهام شرکت فناوری پزشکی به ارزش ۳۵۷۰۰۰ دلار است. Wedge Capital Management LLP NC دارایی خود را در مدترونیک ۳.۶ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Wedge Capital Management LLP NC اکنون دارای ۲۶۳۳ سهم از سهام شرکت فناوری پزشکی است که پس از خرید ۹۲ سهم دیگر در این دوره به ارزش ۲۹۲۰۰۰ دلار می‌باشد. Main Street Financial Solutions LLC دارایی های خود در Medtronic را ۰.۹٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Main Street Financial Solutions LLC اکنون پس از خرید ۹۲ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۹۹۴۴ سهم از سهام شرکت فناوری پزشکی به ارزش ۱۱۰۳۰۰۰ دلار است. روزنبرگ متیو همیلتون سهام خود در مدترونیک را در سه ماهه اول ۷.۹ درصد افزایش داد. روزنبرگ متیو همیلتون اکنون دارای ۱۲۸۶ سهم از سهام شرکت فناوری پزشکی است که پس از خرید ۹۴ سهم دیگر در این دوره، به ارزش ۱۴۳۰۰۰ دلار می‌رسد. در نهایت، Chicago Capital LLC دارایی خود را در Medtronic 4.0٪ در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. Chicago Capital LLC پس از خرید ۹۸ سهم دیگر در این دوره، اکنون مالک ۲۵۴۱ سهم از سهام شرکت فناوری پزشکی به ارزش ۲۶۳۰۰۰ دلار است. ۸۰.۲۳ درصد از سهام متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

درباره مدترونیک

(رتبه گرفتن)

Medtronic plc توسعه، تولید، توزیع و فروش درمان های مبتنی بر دستگاه پزشکی به بیمارستان ها، پزشکان، پزشکان و بیماران در سراسر جهان است. این مجموعه در چهار بخش فعالیت می کند: نمونه کارهای قلب و عروق، پورتفولیو علوم اعصاب، مجموعه جراحی پزشکی و واحد عملیات دیابت. بخش Cardiovascular Portfolio دفیبریلاتورهای قابل کاشت، دفیبریلاتورها و دستگاه های درمانی همگام سازی مجدد قلب را ارائه می دهد. محصولات پوشیدنی AF; سیستم های مانیتورینگ قلب قابل کاشت پشتیبانی مکانیکی از سیستم گردش خون. محصولات TYRX; و برنامه های نظارت از راه دور که بر روی بیمار تمرکز دارند.

داستان های خصوصی

توصیه های تحلیلگر برای Medtronic (NYSE: MDT)

اخبار و نظرات Medtronic Daily الاخبار را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران مدترونیک و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.