مدیریت دارایی آگوستین ۳۵۸ سهام جانسون اند جانسون (NYSE: JNJ) را به فروش رساند – Big 24 Newsشرکت مدیریت دارایی آگوستین طبق آخرین فرم ۱۳F که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ثبت شده است، دارایی های خود را در سهام جانسون و جانسون (NYSE: JNJ – دریافت رتبه) ۹.۱٪ در سه ماهه دوم کاهش داد. این سرمایه گذار نهادی پس از فروش ۳۵۸ سهم در این مدت دارای ۳۵۸۷ سهم در این شرکت بود. دارایی آگوستین اسست مدیریت شرکت بالغ بر در جانسون و جانسون ۶۳۷۰۰۰ دلار در پایان آخرین دوره گزارش.

چندین صندوق تامینی دیگر نیز سهام JNJ را خریداری و فروخته اند. گروه پایونیر سهام خود در جانسون و جانسون را ۱.۴ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. شرکت پایونیر گروپ مالک است اکنون ۲۳۸,۱۴۱,۱۱۰ سهم از سهام این شرکت پس از خرید ۳,۳۵۸,۴۷۸ سهم اضافی در سه ماهه گذشته به ارزش ۴۲,۲۰۵,۷۴۹,۰۰۰ دلار است. GQG Partners LLC سهام خود را در Johnson & Johnson 64.4% در سه ماهه اول افزایش داد. GQG Partners LLC اکنون پس از خرید ۲،۵۴۷،۳۷۸ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، مالک ۶۵۰۱۷۶۱ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۱۵۱۹۳۱۰۰۰ دلار است. مشارکت محدود Arrowstreet Capital سهام خود را در Johnson & Johnson 37.2% در سه ماهه اول افزایش داد. Arrowstreet Capital Limited اکنون پس از خرید ۱,۸۰۵,۶۳۲ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، مالک ۶,۶۵۳,۶۱۰ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۱,۱۷۹,۲۱۹,۰۰۰ دلار است. بانک ملی سوئیس دارایی های خود در جانسون اند جانسون را ۱۴.۰ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. بانک ملی سوئیس اکنون دارای ۱,۴۰۲,۵۱۶ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۱,۳۹۶,۵۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۲,۰۲۰,۸۶۸,۰۰۰ دلار می رسد. در نهایت، Bridgewater Associates LP سهام خود در Johnson & Johnson را ۴۰.۳٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Bridgewater Associates LP اکنون پس از خرید ۱،۲۴۷،۲۶۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۴,۳۴۵,۰۰۲ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۷۷۰,۰۶۵,۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی ۶۸.۵۹ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

چندین تحلیلگر تحقیقاتی گزارش هایی در مورد سهام منتشر کرده اند. ریموند جیمز قیمت هدف خود را برای سهام جانسون و جانسون از ۱۹۲ دلار به ۱۸۵ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه ۱۹ اکتبر به این شرکت رتبه “ممتاز” داد. SVB Leerink در گزارشی در روز چهارشنبه، ۲۰ جولای، قیمت هدف خود را برای سهام جانسون اند جانسون از ۲۰۰ دلار به ۱۹۴ دلار کاهش داد. گروه UBS در گزارشی در روز پنجشنبه، ۲۱ جولای، قیمت هدف خود را برای سهام جانسون و جانسون از ۱۸۵.۰۰ دلار به ۱۸۰.۰۰ دلار کاهش داد. مورگان استنلی هدف قیمت سهام جانسون و جانسون را از ۱۷۴.۰۰ دلار به ۱۷۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، ۱۹ اکتبر، رتبه “برابر” را به این شرکت اختصاص داد. سرانجام، StockNews.com در گزارشی در روز چهارشنبه ۱۲ اکتبر شروع به پوشش سهام جانسون و جانسون کرد. آنها رتبه “خرید قوی” را به شرکت اختصاص دادند. شش تحلیلگر سهام را با رتبه‌بندی نگه‌داری رتبه‌بندی کرده‌اند، پنج نفر امتیاز خرید و یک تحلیلگر به شرکت رتبه خرید قوی داده‌اند. به گزارش MarketBeat.com، جانسون و جانسون در حال حاضر رتبه‌بندی «متوسط ​​خرید» و قیمت هدف ۱۸۴.۲۵ دلاری را دارد.

عملکرد سهام جانسون و جانسون

JNJ روز دوشنبه با قیمت ۱۷۴.۸۷ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۴۵۹.۷۶ میلیارد دلار، نسبت P/E 24.36، نسبت P/E 3.66 و بتای ۰.۵۶ است. جانسون اند جانسون با ۱۵۵.۷۲ دلار پایین ترین قیمت یک ساله و ۱۸۶.۶۹ دلار بالاترین قیمت در یک سال گذشته را ثبت کرد. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه این شرکت ۱۶۵.۳۴ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۱۷۲.۲۱ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۳۷، نسبت معاملات ۱.۴۲ و نسبت سریع ۱.۱۷ است.

جانسون اند جانسون (NYSE: JNJ – Receive Rating) آخرین نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز سه‌شنبه، ۱۸ اکتبر منتشر کرد. این شرکت درآمد ۲.۵۵ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای ۲.۴۹ دلاری تحلیلگران در ۰.۰۶ دلار بود. شرکت جانسون اند جانسون دارای حاشیه سود خالص ۱۹.۹۵ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۳۵.۳۲ درصد بود. این شرکت در سه ماهه ۲۳.۷۹ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۲۳.۴۴ میلیارد دلار تخمین زدند. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۲.۶۰ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. درآمد این شرکت نسبت به سال قبل ۱.۹ درصد افزایش یافته است. تحلیلگران سهام انتظار دارند که جانسون اند جانسون سود هر سهم را برای سال مالی جاری ۱۰.۰۴ گزارش کند.

جانسون اند جانسون سود سهام را اعلام می کند

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را اعلام کرده است که در روز سه شنبه ۲۴ آذر ماه پرداخت می شود. سرمایه گذاران بی سابقه در روز سه شنبه، ۲۲ نوامبر، سود ۱.۱۳ دلاری به ازای هر سهم دریافت خواهند کرد. تاریخ تقسیم سود دوشنبه ۲۱ نوامبر است. این نشان دهنده سود سالانه ۴.۵۲ دلار و بازده سود ۲.۵۸٪ است. بازده سود سهام جانسون و جانسون ۶۲.۹۵ درصد است.

جانسون اند جانسون اعلام کرد که هیئت مدیره آن در روز چهارشنبه، ۱۴ سپتامبر، طرح بازخرید سهام را آغاز کرده است که به شرکت اجازه می دهد ۵.۰۰ میلیارد دلار از سهام موجود را بازخرید کند. این مجوز خرید مجدد به شرکت اجازه می دهد تا ۱.۲ درصد از سهام خود را از طریق خرید در بازار آزاد بازپس گیرد. طرح‌های بازخرید سهام معمولاً نشانه‌ای از این است که رهبری شرکت معتقد است که سهام آن کمتر از ارزش‌گذاری شده است.

تجارت خودی

در اخبار مرتبط، معاون پیتر فاسولو، ۲۲۸۶۴ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز چهارشنبه ۱۹ اکتبر به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۶۴.۵۰ دلار و در مجموع ۳۷۶۱۱۲۸ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون رئیس جمهور اکنون دارای ۱۱۴,۶۷۶ سهم در شرکت به ارزش ۱۸,۸۶۴,۲۰۲ دلار است. این فروش در سند ارائه شده به سازمان بورس و اوراق بهادار که در این لینک موجود است، افشا شده است. در اخبار مرتبط، معاون پیتر فاسولو، ۲۲۸۶۴ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز چهارشنبه ۱۹ اکتبر به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۶۴.۵۰ دلار و در مجموع ۳۷۶۱۱۲۸ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون رئیس جمهور اکنون دارای ۱۱۴,۶۷۶ سهم در شرکت به ارزش ۱۸,۸۶۴,۲۰۲ دلار است. این فروش در سند ارائه شده به سازمان بورس و اوراق بهادار که در این لینک موجود است، افشا شده است. همچنین Insider William Heat در معامله ای در روز دوشنبه ۲۴ اکتبر ۱۵۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۷۱.۵۵ دلار و در مجموع ۲۵۷۳۲۵۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، این خودی اکنون مالک ۸۰۲۳۶ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۳۷۶۴۴۸۵.۸۰ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. طی سه ماهه گذشته، افراد داخلی ۶۷۱۳۹ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۱۱۳۵۹۴۲ دلار فروختند. ۰.۳۵ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

مشخصات جانسون و جانسون

(رتبه گرفتن)

جانسون و جانسون، همراه با زیرمجموعه های خود، به تحقیق، توسعه، تولید و فروش طیف گسترده ای از محصولات بهداشتی در سراسر جهان می پردازد. بخش سلامت مصرف کننده این شرکت محصولات مراقبت از نوزاد را تحت برندهای JOHNSON’S و AVEENO Baby ارائه می دهد. محصولات مراقبت از دهان لیسترین محصولات بهداشتی/زیبایی پوست تحت AVEENO، CLEAN & CLEAR، DR.

مقالات برگزیده

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری JNJ را در اختیار دارند؟ برای آخرین نسخه های Johnson & Johnson (NYSE: JNJ – Get Rating) 13F Deposit and Insider Trading از HoldingsChannel.com دیدن کنید.

یک چهارم مالکیت شرکتی جانسون و جانسون (NYSE: JNJ)

اخبار و نظرات روزانه جانسون و جانسون را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران جانسون و جانسون و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.