مدیر عامل فیس بوک می گوید الگوریتم کاربران را در برابر “سخنان نفرت انگیز” محافظت می کند

مدیر عامل فیس بوک می گوید الگوریتم کاربران را در برابر "سخنان نفرت انگیز" محافظت می کند


معاون سیاست گذاری و امور جهانی این شرکت روز یکشنبه در مصاحبه ای گفت الگوریتم های بحث برانگیز فیس بوک از کاربرانش در برابر قرار گرفتن در معرض محتوای خشن ، سخنان نفرت انگیز و اطلاعات غلط محافظت می کند.

نیک کلگ از فیس بوک در برابر ادعاهایی که می گوید الگوریتم ها را به سمت محتوای کلیک بایت و افراطی سوق می دهد دفاع کرد ، اما تاکید کرد که این شرکت هرگز نمی تواند اطلاعات غلط و سخنان نفرت را به طور کامل از پلتفرم های خود حذف کند.

دانا باش به منطقه اتحادیه CNN گفت: “اگر الگوریتم را حذف کنید … اولین چیزی که اتفاق می افتد این است که مردم بیشتر ، کم و بیش نفرت پراکنی – بیشتر ، اطلاعات غلط کمتر” را مشاهده خواهند کرد. “این الگوریتم ها طوری طراحی شده اند که مانند فیلترهای بزرگ نامه های اسپم برای تشخیص و دست کم گرفتن محتوای بد عمل کنند.”

او گفت که به ازای هر ده ها هزار محتوا ، شما تنها پنج قله نفرت پراکنی را مشاهده می کنید. “برای من آرزو کنید که آن را به صفر برسانم. حدود یک سوم جمعیت جهان در سکوهای ما هستند. البته ما خوب و بد و بد را در سیستم عامل خود می بینیم. ”

کلگ اصرار داشت که الگوریتم های فیس بوک نقش خاصی در رهبری قیام کنگره در 6 ژانویه ایفا نکرده اند. او در گفتگو با NBC در گفتگو با NBC به چاک تاد گفت که اظهارات هوگان مبنی بر اینکه فیس بوک ایده تحقیر کاربر را حذف کرده است “پس از انتخابات ریاست جمهوری 2020” به سادگی درست نیست.

کلگ به تاد گفت که ما اکثریت قریب به اتفاق آنها را تا مراسم افتتاحیه نگه داشتیم و برخی از آنها به طور دائم مستقر شدند و افزود که برخی از تغییرات “یک بار” اتفاق افتاد.

او گفت که این شرکت ناخواسته “محتوای کاملاً بی گناه و مشروع را که می توان از آن به طور قانونی استفاده کرد” ، مانند کاهش تیراژ ویدئو ، مشارکت غیرنظامیان و تبلیغات سیاسی ، کنار گذاشته است.

نیک کلگ ، مدیر اجرایی فیس بوک رد می کند که قیام کاپیتول در 6 ژانویه با الگوریتم این پلتفرم تقویت شده است.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ
تصویر لوگوی فیس بوک با افراد روی لپ تاپ.
فیس بوک به دلیل بی طرفی خود در رابطه با قاچاقچیان مواد مخدر ، قاچاقچیان انسان و تجاوزگران کودک تحت پیگرد قانونی قرار گرفته است.
وکلا

کلگ گفت: “ما این کار را بسیار منحصر به فرد انجام دادیم.” “ما اجازه می دهیم محتوای متوسط ​​پلتفرم ما کمتر منتشر شود. ما این کار را به دلیل شرایط خاص انجام دادیم. ”

کلگ به تاد گفت که وظیفه کنگره “ایجاد تنظیم کننده دیجیتال” و وضع قانون برای حفظ حریم خصوصی داده ها و استانداردسازی محتوا است.

من فکر نمی کنم کسی بخواهد در مورد تجارت بسیار دشوار بین شرکت های خصوصی قضاوت کند ، مانند آزادی بیان از یک سو و استانداردسازی یا حذف محتوا از سوی دیگر. ” اختلافات اساسی سیاسی وجود دارد. راست فکر می کند که ما بیش از حد محتوا را سانسور می کنیم ، چپ فکر می کند که ما به اندازه کافی پایین نمی رویم. ”

نیک کلگ ، معاون سیاست و امور جهانی در فیس بوک.
نیک کلگ ، مدیر فیس بوک استدلال می کند که “فرصت های غیرنظامی و تبلیغات سیاسی” به شهرت شرکت لطمه می زند.
DPA / اتحاد تصویر از طریق Getty Eye

کلگ به جورج استفانوپولوس از ABC گفت که بسیار “گمراه کننده خواهد بود” اگر اطلاعاتی را که در فیس بوک در مورد مضرات شرکت های دخانیات با افزایش آگاهی در مورد خطرات سیگار به کودکان و جامعه وارد می کند ، به اشتراک بگذاریم “بسیار گمراه کننده است”.

وی گفت: “شباهت بیشتری به تماشای تلویزیون در دهه های 80 و 90 یا بازی های بازی مانند Pac-Man مانند سوء مصرف مواد مخدر وجود دارد. ما نمی توانیم طبیعت انسان را تغییر دهیم. شما همیشه می توانید بدی ها را در اینترنت مشاهده کنید.” به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *