مدیر عامل L’Oréal Digital در Web3 و Metaverse – باب نیوز


مدیرعامل L'Oréal Digital در Web3 و Metaverse

پاریس – L’Oreal راه را برای Web3 و Metawares هموار می کند، زیرا صنعت زیبایی در حال تبدیل شدن به روش های غیر معمول به یک مدل “روی زنجیره” است.

در هر محیطی، [the transformation] آسمیتا دبی، مدیر عامل ارشد L’Oreal Digital، در اولین مصاحبه حضوری خود از زمان تصدی این سمت در آوریل ۲۰۲۱ گفت که در حال گذار از دیجیتال به مجازی است.

بیشتر از WWD

او تنها چند روز قبل از شروع کنفرانس فناوری Viva در روز چهارشنبه در پاریس، جایی که L’Oréal در آن حضور خواهد داشت، با WWD مصاحبه کرد.

دبی در مورد تحول دیجیتال گفت: «از O به علاوه O در حال ساخت، تا O به علاوه O به علاوه O – که آفلاین و همچنین «on-chain» است – که روی بلاک چین می آید. از فناوری جدید این تغییری است که از Web2 به Web3 در حال وقوع است.

با این حال، فناوری دیجیتال برای بزرگترین سازنده زیبایی جهان چیز جدیدی نیست.

دبی گفت: “در طول دهه گذشته، ما سفرهای زیبایی را دیجیتالی کرده ایم، تجربیات زیبایی را دوباره اختراع کرده ایم و سفرهای زیبایی را بهبود بخشیده ایم.”

این امر مستلزم اتخاذ پلتفرم‌های جدید و توسعه محتوا برای آنها، تسریع تجارت الکترونیک و ارائه خدمات دیجیتال جدید از جمله واقعیت افزوده و هوش مصنوعی است.

دبی گفت: “ما تمام علم و فناوری ۱۰۰ سال گذشته را به آنجا آوردیم.”

Web2 شامل پخش زنده، تشخیص تصویر، هوش مصنوعی، صدا، SaaS، اتوماسیون ابری و جریان داده است.

دبی گفت که در حالی که “وب ۲ هنوز در حال گسترش است”، واقعیت دیجیتال جدید در زندگی مردم نفوذ کرده است. در سال ۲۰۲۱، چندین نیرو در منجنیق انسانی به اوج این واقعیت دیجیتالی متفاوت کمک کردند. این شامل راه‌های جدید اجتماعی شدن و کار کردن، توانمندسازی فناوری و ظهور ارزهای دیجیتال مختلف است.

دبی گفت: «یک دوران اوج در اقتصاد ساخت‌وساز وجود دارد، جایی که سازندگان بسیار به پالت‌ها وابسته بوده‌اند و می‌خواهند قدرت خود را پس بگیرند.

Web3 شامل واقعیت مجازی و افزوده، محاسبات فضایی، هویت دیجیتال و ویژگی های مجازی است.

وقتی وب بسته و متمرکز است، باز و غیرمتمرکز می شود. به گفته Dube، در گذشته، وب توسط عصر نگاه کردن به تلفن های هوشمند هدایت می شد، اما اکنون دستگاه ها به سمت جلو حرکت خواهند کرد.

او گفت: «تصور کنید جهان چگونه تغییر خواهد کرد.

“On-chain” اینگونه است که L’Oreal چشم انداز زیبایی خود را در Web3 توصیف می کند.

دبی گفت: “ما قویاً معتقدیم که زیبایی آینده فیزیکی، دیجیتالی و مجازی خواهد بود.” بنابراین حقایق متفاوتی وجود خواهد داشت و ابزارهای مختلف تصمیم خواهند گرفت که این واقعیت چیست. “سفر زیبایی به تکامل خود ادامه خواهد داد.”

او انرژی خلاقانه فوق العاده ای را که با آن همراه است پیش بینی می کند.

L’Oréal پایه و اساس زیبایی را در این سری می گذارد و بازی به عنوان یک نقطه شروع محکم عمل می کند، حداقل به این دلیل که حدود ۴۵٪ از تقریباً ۳ میلیارد بازیکن زن هستند.

“چگونه با این جامعه تعامل دارید و از کجا شروع کنیم تا مخاطبان جدیدی را جذب کنیم؟” دبی مبارک. سپس بحث گسترش تجربیات جدید مطرح است».

زیبایی سری L’Oréal باید ریشه در DNA برندهای این گروه داشته باشد، بنابراین نقشه برداری برند در متوارس است.

وی گفت: از آنجا به همه چیز با یک پیمان اجتماعی نگاه می کنیم، زیرا زیبایی ماهیتی بسیار اجتماعی دارد. و اگر صحبت از اقتصاد خالق جدید باشد، پیمان جامعه برای زیبایی در زنجیره چیست؟

در عین حال، زیبایی انبوه از دو بعدی به سه بعدی در حال حرکت است، به خصوص با ظهور فناوری های محاسباتی و اتصال ۵G.

دبی گفت: «ما روی نمادهای زیبایی بصری جدید تمرکز می کنیم. زیبایی چگونه ظاهر خواهد شد؟

این می تواند به عنوان یک آواتار با ظاهر آینده نگر ایجاد شود یا با نام تجاری Web3 آزمایش شود. به عنوان مثال، NYX Professional Makeup که در اینستاگرام در وب ۲ بسیار محبوب است، به یک “علامت ثبت نام سازنده” در Web3 تبدیل شده است.

دبی گفت: “این به معنای ایجاد سه بعدی بیشتر، ایجاد غوطه وری بیشتر و موقعیت قدرتمندتر برای آن دسته از افراد خلاقی است که خلاق هستند، ظاهر و زیبایی دارند.”

Yves Saint Laurent Beauté برخی از اشاره های اجتماعی را از بازدیدکنندگان VivaTech حذف می کند.

دبی، موگلر را یک برند محلی و فرامرزی توصیف کرده است، با خطی که با عنوان “دنیای واقعی کافی نیست”.

او گفت: “آنها برای کسب درآمد، گروه ها و آینده ای زیبا فعالیت های بازی انجام می دهند.” و سپس مشتریان خود را به آن وفادار خواهند کرد.

دبی افزود: «همه چیز در مورد تجربه، یادگیری و بازی است.

ایجاد و مشارکت در یک اکوسیستم اساسی است. این می تواند رهبر بازار در NFT با فناوری های بزرگ و همچنین بازیکنان جدید Web3 مانند OpenSea باشد. L’Oreal همچنین با استارتاپ هایی مانند Animize و Impact+ همکاری کرده است. شرکای قدیمی BreezoMeter و SleepScore Lab نیز در VivaTech خواهند بود.

این نوع همکاری جدید واقعاً چیزی است که ما در آینده احساس می کنیم این است که چگونه می توانیم داده هایی را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم که می تواند به آنها کمک کند نه تنها چین و چروک ها و منافذ آنها را درک کنند، بلکه از درون به بیرون نیز بفهمند که چگونه می توانند برای خود برنامه ریزی کنند. گوئو بلوچ، رئیس انکوباتور فناوری L’Oréal در مصاحبه ای جداگانه گفت: “سلامت پوست برای آینده است.”

بلوچ گفت، برای VivaTech، تیم‌های دیجیتال و فناوری L’Oréal با هم کار کردند تا “در خدمت به هدف درک آینده زیبایی، O to O to O”. “ما در حال ساخت یک داستان قدرتمند آنلاین و آفلاین هستیم.”

برای نشان دادن آینده شخصی سازی، به عنوان مثال، یک فناوری سفارشی سازی رنگ لب با استفاده از فناوری YSL Beauté Rouge Sur Measure AI وجود خواهد داشت.

بلوچ گفت: «ما شروع به اضافه کردن ویژگی‌های جدید به Perso کرده‌ایم، جایی که اکنون می‌توانید مسیرها را به اشتراک بگذارید. “تقریباً راهی برای ایجاد یک تأثیر کوچک است – حتی اگر در داخل خانه باشد [one’s] انجمن شما – تلاش برای داشتن توانایی ایجاد روند در زمان واقعی.

در Vivatech، L’Oréal قرار است آینده عیب‌یابی O plus O، مانند Lancôme Shade Finder را به نمایش بگذارد تا با فونداسیون مطابقت داشته باشد. این می تواند تا ۲۲۵۰۰ رنگ پوست منحصر به فرد را تشخیص دهد و به صورت آنلاین در فروشگاه های بیش از ۳۰ کشور در دسترس است. بلوچ ها آن را «فناوری فراگیر» نامیدند.

ما یک نسخه آنلاین جدید داریم که از ۳۶۰ استفاده می کند [degree] گفت: فیلم صورتت. Lancome همچنین فناوری Skin Screen خود را به نمایش می گذارد.

فناوری بازرسی پوست Lancôme - شهرت: توسط L'Oreal

فناوری بازرسی پوست Lancôme – شهرت: توسط L’Oreal

با حسن نیت از L’Oreal

فناوری Scent-Sation YSL Beauté در VivaTech رونمایی خواهد شد. نتیجه همکاری با EMOTIV هدستی است که EEG را اندازه گیری می کند و دستگاه را قادر می سازد تا واکنش های احساسی مصرف کنندگان را نسبت به خانواده عطرها به منظور ارائه توصیه های عطر ردیابی کند.

بلوچ گفت: «ما الگوریتمی ایجاد کرده‌ایم که ۹۵ درصد دقیق است.

برای نشان دادن این فناوری به آرایشگر آینده، L’Oréal Water Saver وجود خواهد داشت که امسال در ۱۵۰۰۰ مکان و در سال ۲۰۲۳ در ۴۰۰۰۰ مکان در دسترس خواهد بود.

او گفت: “این باید به ما کمک کند سالانه بیش از یک میلیارد لیتر آب در سالن صرفه جویی کنیم و در مصرف برق صرفه جویی کنیم بدون اینکه لذت شستن و آبکشی موهایمان را از دست بدهیم.”

Lancôme روی درمان جوانی Absolue Dual-LED خود تمرکز خواهد کرد که از نور درمانی LED ثبت شده برای توزیع فرمول محصول استفاده می کند.

همچنین Skinceuticals Pro 1:1 به نمایش گذاشته شده است که به افراد مشاوره ویدیویی رایگان و خصوصی با متخصصان زیبایی پزشکی ارائه می دهد.

دبی گفت: برای ما تمرکز بر شکل دادن به آینده زیبایی است.

برای اطلاعات بیشتر ببین:

ناتالی گرشتاین در مورد L’Oréal با جادو و ارتباط انسانی صحبت می کند

غول های زیبایی از جمله لورآل و یونیلور به تحریم روسیه می پیوندند

برندهای “L’Oreal Files” برای “لوازم آرایشی مجازی”

در خبرنامه WWD مشترک شوید. برای اطلاع از آخرین اخبار، ما را در توییتر، فیسبوک و اینستاگرام دنبال کنید.

برای خواندن مقاله کامل اینجا را کلیک کنید.