مد بالا Metaverse را جدی می گیرد – اخبار


هنگامی که یک برند محبوب پوشاک و لوازم جانبی ۱۶۶ ساله وارد Metaverse می شود که شایسته هفته مد نیویورک است، نشانه آن است که مد ممکن است به تجارت مجازی تبدیل شود.

تجربه جدید شارژ درون بازی برای Minecraft: Barbarian: Freedom to Go Beyond، به بازیکنان اجازه می دهد تا لندن افسانه ای پر از شخصیت ها و تزئینات با مضمون بربرها را کشف کنند. بازیکنان درون بازی به ۱۵ پوسته رایگان برای دانلود دسترسی خواهند داشت.

به گفته کریستینا آندرکا: “به عنوان بازیکن، شما وارد یک نسخه واقعیت جایگزین از لندن می شوید که توسط یک موجود مخرب به نام Nexus تسخیر شده است.” Minecraft.net. این سرزمین زمانی پر از شاخ و برگ و حیوانات مهربان بود، رنگ‌ها و زندگی‌اش خشک شده است، ساکنان آن در چهار قلمرو هوا، آب، آتش و خاک پراکنده شده‌اند و تلاش شما این است که به هر قلمرو سفر کنید تا زندگی را احیا کنید. روح بیابان، نگهبان آن را زنده کنید و حیواناتی را که در آنجا به دام افتاده اند آزاد کنید.»

این سومین همکاری بین برند مد و متاورس یا موجودیت بازی است: این برند نیز معرفی شده است. کیف های مجازی در Roblox اوایل امسال در سال ۲۰۲۱ و بار دیگر در سال جاری، باربری با Mythical Games برای راه‌اندازی مجموعه NFT برای Blankos Block Party، نسخه پرچم‌دار این شرکت، همکاری کرد.

علاوه بر آنلاین، Burberry: Freedom to Go Beyond در نیویورک، شنژن، لندن، توکیو، سئول، تایوان و بانکوک نیز موجود است. Goodwill ESG نیز در راه اندازی شرکت دارد. بر اساس بیانیه مطبوعاتیباربری و ماین کرافت برای کمک به حفاظت از ۵۰۰۰۰۰ درخت و کاشت ۲۵۰۰۰ درخت از طریق Conservation International و تلاش های آنها برای حفاظت از جنگل ها در سراسر جهان کمک مالی خواهند کرد.


همکاری جدید باربری با Minecraft نشان می دهد که این شرکت در مورد تجارت متاورس جدی است

ارزش Metaverse برای شرکت های مد مانند Burberry فقط به شناخت برند مربوط نمی شود. مصرف‌کنندگانی که در فضاهای مجازی با برندها در تعامل هستند، داده‌های ارزشمندی را در مورد محتوا و ترجیحات سرگرمی خود در اختیار بازاریابان و پلتفرم‌ها قرار می‌دهند: هرچه زمان بیشتری را صرف تعامل با یکدیگر کنند، درک انواع محتوایی که درگیر آن می‌شوند برای بازاریابان آسان‌تر می‌شود.

به گفته مدیر نوآوری و بازاریابی کانال حمل و نقل، فیلیپ هن، که با مد کسب و کارباربری اکنون فضاهای بازی را به عنوان یک کانال مهم برای تعامل با مشتری می بیند.

هنچه می‌گوید: «بازی یک کانال بسیار مهم برای ما از نظر نحوه تعامل با مشتریان است. “ما می دانیم که این یک علاقه بسیار مهم برای بازارهای هدف و مصرف کنندگان ما است. می دانیم که آنها آنجا هستند، آنها آنجا هستند و در این جامعه بسیار فعال هستند.”

اما Burberry همچنین ممکن است پلتفرم‌های بازی را راهی برای باز کردن جریان‌های درآمدی جدید، به جای تعامل، ببیند. بر اساس برآورد شما مورگان استنلیبازار لوکس مجازی می‌تواند تا سال ۲۰۳۰ به ۵۰ میلیارد دلار برسد. فروش درون‌بازی همچنین به برندهایی مانند Burberry راهی برای فروش به مصرف‌کنندگان هدفمند در مقیاس ارائه می‌کند، بدون اینکه هزینه ویترین فروشگاه فیزیکی یا نیاز به صرف تبلیغات سنتی داشته باشد. مطابق با بلومبرگبا حاشیه‌های بالا و بدون نیاز به تخفیف یا مدیریت موجودی اضافی، برندهای مد می‌توانند سودهای کلانی را از سودهای مجازی به دست آورند که مصرف‌کنندگان تقریباً بلافاصله از آن عبور می‌کنند. مطابق با فوربسباربری به سرعت کیف پول NFT خود را به قیمت ۴۰۰۰۰۰ دلار فروخت.

نمایش DLC را تماشا کنید اینجا