مردم در منچستر “مهمانی های سگی” در بوته های پشت کافه کنار جاده ای به نام “Big Bops” برگزار می کنند.

مردم در منچستر "مهمانی های سگی" در بوته های پشت کافه کنار جاده ای به نام "Big Bops" برگزار می کنند.صاحب یک کافه کنار جاده ای در یورکشایر می گوید که “افرادی در منچستر” که در بوته ها مهمانی سگ برگزار می کردند ، به کسب و کارش صدمه وارد کرده است.

شارون ورت ، مالک Big Bops Junction 25 در Bridgehouse ، گفت که هر روز صبح هنگام سرو صبحانه برای رانندگان کامیون ، “دو یا سه سگ” را می بیند.

او می گوید مردم از منچستر می آیند و گاهی رانندگان کامیون جایی برای پارک در اتاق خواب ندارند و افراد زیادی می آیند.

او به یورکشایر لایو گفت: “اگر بیایید و در رستوران ما صبحانه بخورید ، مطمئناً دو یا سه توله سگ را خواهید دید.

بیشتر بخوانید: کیمپین به دلیل داروهای خاص به ارزش 10 پوند به همراه برخی از دوستانش به زندان افتاد

“بسیاری از مردم فکر می کنند این خنده دار است ، اما واقعاً مزخرف است.”

شارون می گوید پشت کافه اش پر از کاندوم چوبی و تشک های قدیمی است.

او می گوید که بارها این موضوع را به شورای محلی خود و پلیس گزارش داده است و اکنون می خواهد به عابران پیاده در منطقه هشدار دهد.

او گفت: “اگر سایتی برای مردان و زنان در حال جستجو است ، من نیز چنین احساسی خواهم داشت – این سایت نمی آید ، این یک سایت سگ سازی است.

“آی تی [dogging] عظیم صاحبان کامیون هایی که می توانند شب را در آنجا پارک کنند پیشنهاد می کنند ، به کابین خودرو بکوبند و بگویند “کمی دوست دارم؟”

مشکل دیگری که شارون با آن روبرو می شود این است که مردم “اتومبیل خود را مبادله می کنند” و از خانه غیر عادی برای پارک ماشین خود استفاده می کنند در حالی که با دوستان خود با آسانسور به شهر می روند.

او گفت که این اغلب بدان معناست که رانندگان کامیون بدون مکانی امن برای پارک برای استراحت باقی می مانند.

او گفت: “اصلی ترین کاری که می خواهم انجام دهم این است که رانندگان کامیون بتوانند پارک کنند ، آنها افسرده هستند ، از خانواده خود دور هستند و به یک غذای گرم احتیاج دارند.

ظاهراً من برای سرگرمی به سر کار نمی آیم ، ما مادرمان را در ابتدای کووید از دست دادیم و تقریباً یک هفته پس از از دست دادن او باز شدیم. دیدن این که بی فایده است ، خطرناک است زیرا مردم نمی توانند داخل شوند. – تخریب روح است.

“اما باز هم صاحبان کامیون ها ، وضعیت تأسف بار آنها در حال حاضر این است که نمی توانند شغلی پیدا کنند زیرا شرایط بسیار بد است و بعداً نمی توانند غذا بخورند …”

شارون طوماری را راه اندازی کرده است که از شوراهای محلی می خواهد تا علیه کسانی که از افراد غیر مذهبی برای پارک کردن اتومبیل خود در تمام طول روز استفاده می کنند ، قاطعانه برخورد کنند.

برای دریافت آخرین اطلاعات در مورد ورزش ، اخبار ، امور جاری و موارد دیگر با دنبال کردن این پیوند ، در خبرنامه ایمیل MEN ثبت نام کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *