مردی در دومین حمله امسال به یک بوفالو در پارک ملی یلوستون حمله کرد – BOB NEWS


یک مرد ۳۴ ساله در حال بهبودی از جراحات ناشی از جراحات وارده در پارک ملی یلوستون است که پس از نزدیک شدن بیش از حد به حیوان، به همراه خانواده اش مورد حمله و ضرب و شتم وحشیانه یک بوفالو قرار گرفتند.

این حادثه روز دوشنبه در نزدیکی یک آبفشان غول پیکر در Old Faithful زمانی رخ داد که یک مرد ناشناس اهل کلرادو اسپرینگز کلرادو در حال قدم زدن با خانواده خود در پارک ملی یلوستون بود که مورد حمله یک گاو نر کرد قرار گرفت. باغ

بیانیه یلواستون ادامه داد: “اعضای خانواده منطقه را ترک نکردند و گاومیش به حمله و فریب نر ادامه داد.” این مرد از ناحیه دست مورد اصابت گلوله قرار گرفت و با آمبولانس به مرکز پزشکی منطقه ای آیداهو شرقی منتقل شد.

مشخص نیست که آیا خانواده بیش از حد به حیوان نزدیک بوده اند یا اینکه حمله غیرقانونی بوده است، اما مقامات یلوستون تأیید کردند که این حادثه هنوز تحت بررسی است و جزئیات بیشتری در مورد وضعیت این مرد اعلام نکردند.

یلوستون هشدار داد که مقررات پارک از مردم می خواهد که همیشه حداقل ۲۵ یارد از گاومیش کوهان دار دور باشند، زیرا آنها حیوانات غیرقابل پیش بینی هستند و می توانند سه برابر سریعتر از انسان بدوند.

عکس: گاومیش کوهان دار آمریکایی و بازدیدکنندگانی که در حال پیاده روی در فواره های رنگ آمیزی هستند (این عکس حادثه خاصی را که در زیر نشان داده شده است نشان نمی دهد).

بوفالوهای آمریکایی و بازدیدکنندگانی که در حال پیاده روی در فواره های رنگ آمیزی هستند (این تصویر نشان دهنده حادثه خاصی نیست که در زیر نشان داده شده است).

سرویس پارک ملی / جیم پیکو

پارک ملی یلوستون گفت: “این دومین حادثه گزارش شده در سال ۲۰۲۲ است که بازدیدکننده بیش از حد به حیوان نزدیک می شود و بوفالو آمریکایی با آزمایش آن به تهدید پاسخ می دهد.”

این حادثه ماه گذشته، ۳۰ مه، زمانی رخ داد که یک زن ۲۵ ساله از گرو سیتی، اوهایو، در ۱۰ فوتی نزدیک حوضه شنی سیاه، در شمال Old Faithful در یلوستون، به مرغ مگس خوار نزدیک شد و باعث شد که به حیوان حمله کند. . . بر اساس بیانیه پارک ملی یلوستون که در زمان حادثه صادر شد، قربانی سپس به دست یک گاومیش افتاد، در ارتفاع ۱۰ فوتی به هوا پرتاب شد و برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.

پارک ملی یلوستون در وب سایت ایمنی پارک خود هشدار داد: “شگفتی های یلوستون مطمئناً نفس شما را می بندد: اجازه ندهید زندگی شما را بگیرد.” برخی از قوانینی که پارک برجسته کرده است عبارتند از: هرگز به حیات وحش نزدیک نشوید، در پیاده روها و مسیرهای پیاده روی در مناطق گرم بمانید و هرگز از حیات وحش تغذیه نکنید.

پارک می گوید: گاومیش آمریکایی بیش از هر حیوان دیگری در یلوستون انسان را آلوده کرده است. “همیشه حداقل ۲۵ یارد (۲۳ متر) از گاومیش گوژپشت دوری کنید.