مرکز تناسب اندام خود را در آزادی بیابید


یوگا یک ورزش کم تأثیر است که به تعادل ذهن و بدن کمک می کند. شکی نیست که ورزش و تنفس عمیق در هر کلاس از رفاه کلی برتر است.

اما آیا متوجه شده اید که یوگا سلامت و قدرت بدنی را افزایش می دهد؟

کلاسهای تمرین گروهی یوگا فقط شامل کشش و آرامش نیست. حرکات بدون هدف اتفاق نمی افتد و وضعیت (یا وضعیت) هدایت شده توسط هر مربی بر تنفس و موقعیت بدن تمرکز می کند تا مزایای سلامتی خاصی را ارتقا دهد.

یوگا علاوه بر هشدار به بدن ، کنترل تنفس و کاهش استرس ، می تواند به تن عضلات ، انعطاف پذیری ، حالت بدن و تعادل کمک کند.

فواید یوگا

یوگا ورزشی است که تقریباً همه می توانند از آن لذت ببرند. مربیان در حال راهنمایی و تغییر وضعیت هستند تا بتوانند بدون آسیب و استرس انجام شوند.

این یک تمرین ملایم و قوی است که همه گروه های سنی می توانند از آن لذت ببرند ، به ویژه مادران تازه وارد. بهبودی بیماران از جراحی ، تصادف یا آسیب ؛ سازگاری با شدت و درد آرتروز در افراد مسن ؛ افراد مبتلا به درد مزمن مانند مولتیپل اسکلروزیس (MS) ، فیبرومیالژیا و لوپوس.

افرادی که از اضطراب و افسردگی رنج می برند می توانند با تنفس ، مراقبت از خود و تمرکز بر ذهن آرام و شفاف ، تسکین پیدا کنند.

یوگا با افزایش قدرت و انعطاف پذیری ، تسکین درد را کنترل می کند ، تنش عضلانی را برطرف می کند و حس مهمی از رفاه عمومی را ایجاد می کند.

آیا باید یوگا را امتحان کنم؟

یوگا ممکن است برای همه مناسب نباشد ، اما این یک تجربه تناسب اندام تیمی است که انگیزه و پشتیبانی را نیز ارائه می دهد. تنفس عمیق ، کشش و تقویت با دیگران می تواند یک تجربه آرامش بخش و مفید باشد.

آیا ارزش امتحان کردن را ندارد؟ به ویژه در بحبوحه فشارهای بهداشتی ، کاری و مالی که امروز با آن روبرو هستیم. ساعت ها آرامش می تواند به شادابی ذهن شما و بهبود سلامت شما کمک کند.

در مورد نئو هیپی ها و گرم شدن کره زمین آنها به شما می گویم. ما آن را دریافت می کنیم. مربیان و مربیان برای ارائه یک تجربه راحت و لذت بخش آنجا هستند.

خجالتی نباشید ، یوگا را امتحان کنید! اگر می خواهید در مورد این تمرین شگفت انگیز بیشتر بیاموزید ، در Freedom Fitness با ما تماس بگیرید. دوست داریم بیشتر از شما بشنویم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *