مرکز روابط و خشونت جنسی در محوطه دانشگاه یک وکیل با تجربه دیگر را اعلام کرد – BOB NEWS


مرکز روابط و خشونت های جنسی پردیس وکیل مجرب دیگری را معرفی کرد

عکس ارسال شد

مرکز پردیس خشونت جنسی و جنسی، یک واحد زندگی دانشجویی در دپارتمان امور دانشجویی، خوشحال است که آخرین گواهینامه ملی تایید شده برای متخصص اداری SRVC Ngoc Dai را اعلام کند.

دای ۴۰ ساعت آموزش لازم را در مورد فرآیند صدور گواهینامه تحت نظارت برنامه ملی وکالت برای کسب گواهینامه در سطح یک گواهینامه تکمیل کرده است. علاوه بر این، او همچنین ۳۰ ساعت آموزش به طور خاص بر خشونت جنسی در محوطه دانشگاه گذرانده است.

دی گفت: “من مشتاقانه منتظر هستم که منبعی امن و محرمانه برای دانشجویان و همچنین افزایش دسترسی به خدمات پشتیبانی در محوطه دانشگاه باشم.” “به عنوان یکی دیگر از قربانیان مدافع در SRVC، ما می توانیم بهتر نیازهای دانش آموزان در حال رشد خود را برآورده کنیم.”

مری ویاند هیبرت، مدیر SRVC، گفت: «SRVC متعهد به ارائه بهترین خدمات پشتیبانی از قربانیان در محوطه دانشگاه است. “ما به فداکاری و کار سخت روزانه نگوک دای افتخار می کنیم. گواهینامه اخیر او خدمات SRVC را بهبود می بخشد و همچنین به دانشجویان ما وکیل قربانی تایید شده دیگری ارائه می دهد. این گواهی تعهد به دانش آموزان ما را نشان می دهد.”

با اضافه شدن آخرین گواهینامه Dye، SRVC اکنون دارای دو مدافع قربانی دارای گواهی ملی است. Wyandt-Hiebert همچنین دارای اعتبار ملی با برنامه اعتبار ملی سطح پیشرفته است (به حداقل ۱۵۶۰۰ ساعت تجربه به علاوه آموزش های لازم نیاز دارد) و دارای سایر زمینه های تخصصی شناخته شده تجاوز جنسی و حمایت از کالج است.

مونیکا هالند، معاون زندگی دانشجویی، گفت: “حمایت از کارکنان معتبر راه دیگری برای دانشگاه برای نشان دادن تعهد خود به دانشجویان ما و رسیدگی به خشونت جنسی و روابط است.” SRVC خدمات پشتیبانی بسیاری را برای کمک به دانش آموزان در یکی از سخت ترین دوران زندگی خود ارائه می دهد. SRVC با کارکنانی که به عنوان حامیان قربانیان گواهینامه ملی دارند، استانداردهای حمایت از قربانیان دانشگاه را افزایش می دهد.

مرکز سکس و جنسی در محوطه دانشگاه خدمات حمایتی محرمانه را به قربانیان/بازماندگان خشونت جنسی و جنسی بدون هیچ هزینه ای ارائه می کند. علاوه بر این، SRVC خدمات آموزشی متنوعی از جمله برنامه آموزشی RESPECT خود را ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SRVC و پشتیبانی آموزشی و خدمات آن، با SRVC با شماره ۴۰۰۰-۵۷۵-۴۷۹ تماس بگیرید.