مزایای تمرینات بدنی بر سلامت روان | تناسب اندام کندی


آیا می دانید ورزش می تواند سلامت روانی شما را بهبود بخشد؟ بیشتر اوقات ما بر روی مزایای فیزیکی ورزش تمرکز می کنیم اما این واقعیت را که مزایای روانی قابل توجهی را ارائه می دهد نادیده می گیریم. اگر تا به حال “قد دونده” را تجربه کرده اید ، می دانید معنی آن چیست و تاثیر روانی مثبت ورزش در مطالعات به خوبی ثبت شده است. به عنوان مثال ، جیمز بلومنتال ، دکترا. در دانشگاه دوک ، یک سری آزمایش تصادفی به این نتیجه رسیدند که مزایای ورزش برای سلامت روان را می توان با مواردی که از داروهای ضد افسردگی استفاده می کنند مقایسه کرد.

کاهش اضطراب ، افسردگی و استرس

هنگامی که با افسردگی و استرس دست و پنجه نرم می کنید ، ورزش می تواند ذهن شما را از بین ببرد. با این حال ، مطالعات نشان می دهد که حتی یک ورزش کمتر م effectiveثر می تواند یک ضد افسردگی قوی باشد. آنقدرها هم مهم نیست چی شما ، شیوه حرکت خود را انجام دهید.

پیوستن به یک باشگاه ورزشی به شما امکان می دهد تا به طیف وسیع تری از فعالیت های خود در خانه دسترسی داشته باشید و به احتمال زیاد به آنچه می خواهید برسید. همچنین انتخاب سالنی که خدمات ورزشی منحصر به فردی مانند مشاوره تغذیه رایگان ارائه می دهد ، راه دیگری برای بهبود خلق و خوی شما است.

خواب بهتر

خواب ناکافی با تعدادی از مشکلات سلامتی ارتباط دارد و مطالعات نشان می دهد که ورزش می تواند به افراد کمک کند سریعتر بخوابند ، بیشتر بخوابند و خواب بهتری داشته باشند. شواهد واضح است: شروع یک برنامه ورزشی می تواند به شما کمک کند خواب سریع را در زیبایی خود بازیابی کنید.

بهبود تصویر از خود

ورزش منظم و خوابیدن از آن نه تنها ظاهر شما را بهبود می بخشد ، بلکه می تواند عزت نفس شما را با دستیابی و دستیابی به اهداف کوچک شگفت زده کند. این حس که می توانید خیلی بیشتر انجام دهید می تواند به شما اعتماد به نفس بدهد. بسیاری از افرادی که برای کاهش وزن برنامه ورزشی را شروع می کنند ، به سرعت متوجه عوارض جانبی مفید سطوح استقامتی می شوند.

افزایش انرژی

انرژی تازه کشف شده نه تنها به شما در رسیدن به اهداف تناسب اندام شما کمک می کند ، بلکه شما را به فعالیت های دیگر نیز می برد. هرکسی که از اضطراب و افسردگی رنج می برد می داند که انجام ساده ترین کارهای روزمره چقدر دشوار است و افزایش قدرت از طریق ورزش منظم یک مزیت بزرگ است.

چه طور باید شروع کرد

ورزش می تواند در نهایت شما را مولدتر کند ، اما شروع به زمانی که مسائل مربوط به سلامت روان انرژی شما را افزایش می دهد ، دشوار است. در اینجا برخی از نکات را باید در هنگام شروع برنامه تناسب اندام جدید در نظر بگیرید.

چگونه می توان یک تمرین روتین را شروع کرد و به آن پایبند بود

تناسب اندام کندی دارای چندین مکان در جنوب جرسی است. اگر به دنبال اطلاعاتی درباره سالن بدنسازی ما با Turnersville ، NJ Pool یا هر یک از سایتهای دیگر ما از طریق South Jersey هستید ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *