مسابقات تنیس منطقه ۱ کنتاکی؛ Calloway، Murray High Players به ​​روز دوم بازی می روند – باب خبر


پادوکا – پس از یک روز بازی در مسابقات تنیس منطقه ۱، کالووی کانتی و موری های های هنوز هم بازیکنانی در تلاش برای کسب عنوان دارند.

در سمت دختران، میسی فلورس موری هایه پس از شکست فرانی هیدگ از پادوکا تیلگمن در روز دوشنبه با نتیجه نهایی ۶-۴، ۶-۱ در دور دوم، دو برد از یک عنوان کسب کرد. این پس از آن اتفاق افتاد که او با پیروزی ۷-۵، ۶-۲ مقابل آنی جونز از انجمن مسیحی آکادمی باز شد.

امبر وو از کالووی نیز با شکست دادن لیدی بردلی از گریوز کانتی با نتایج ۶-۳ و ۶-۴ به این نقطه رسیده است.

در دونفره، تیم‌های کالووی و موری هایهای با یکدیگر دیدار کردند و تیم کالووی از کانا مک‌دونالد و گریسی ترنر در مسابقه‌ای بسیار پرشور با نتایج ۶-۳، ۵-۷، ۱۰-۶ از دو موری‌های متشکل از مادلین مایرز و کندیل انگلیسی گذشتند. . Malaika Gachoka از Murray High و Avery Vanover اولین مسابقه خود را بر یک تیم مارشال کانتی بردند اما در دور دوم به تیم Mayfield سقوط کردند.

در سمت پسران، گرانت ویتاکر از موری های و ایزاک شوپکر از کالووی هر دو به دور ۳ صعود کردند. ویتاکر با امتیاز ۶-۱، ۶-۱ از ایوان جویس از CCA مراقبت کرد، سپس میسون ویتاکر از گریوز کانتی را با همان امتیاز کنترل کرد.

شوپکر با غلبه بر آرون لوندبرگ از مارشال کانتی با امتیازهای ۶-۳ و ۷-۵ به دو برد تا یک عنوان منطقه ای رسید.

در سمت دونفره، دونفره کالووی متشکل از کلت و جود بازل باید در نبردی کاملاً با پیتر کریک و برایس کوف از موری هایه مبارزه می کردند که آن مسابقه با نتیجه ۶-۷، ۶-۲، ۱۰-۷ به پایان رسید.

بازی امروز در چندین مکان در سراسر منطقه پادوکا ادامه دارد.