مستند «کودک وسط» به بررسی فرزند جین دو در پرونده سرد «قتل های خرس بروک» می پردازد.


یک مستند جدید از یک ایستگاه مستقل نیوهمپشایر به بررسی سفر مرموز و طاقت فرسا یک قربانی در یک پرونده بدنام نیوهمپشایر برای بازگرداندن نام خود می پردازد.

رسانه نیوهمپشایر WMUR مستندی به نام «کودک وسط» تولید کرده است که برای تماشای کامل آن در دسترس است. سایت اینترنتی بر قربانی ناشناس باقی مانده تمرکز می کند “جنایت های باربروک” مشمول قبلاً چهار مجموعه از بقایای ناشناس در بشکه‌هایی در نیوهمپشایر کشف شده بود.

جسد یک زن و سه دختر بود قابل دسترسی در دو بشکه در پارک ایالتی بیر بروک در آلنزتاون، نیوهمپشایر، ۱۵ ساله. دو جسد اول در سال ۱۹۸۵ در یک بشکه پیدا شدند. دو جسد دیگر در سال ۲۰۰۰ در بشکه دیگری در همان منطقه پیدا شدند. هر کدام برای چندین دهه ناشناس ماندند و قاتلان آنها مجازات نشدند.

در سال ۲۰۱۹، سه نفر از چهار قربانی از طریق آزمایش DNA و شجره نامه ژنتیکی شناسایی شدند: مریلیس الیزابت هانی چرچ، ۲۴ ساله، و دو دخترش، مری الیزابت وان، ۶ ساله، و سارا لین مک کوارتز، ۱، ۱ ساله.

در حالی که دختر چهارم ناشناس باقی مانده است، محققان بر این باورند که او دختر بیولوژیکی پدر راسموسن – که اکنون گمان می رود چهار نفر را کشته است – و یک مادر ناشناس بوده است.

راسموسن در سال ۲۰۱۰ در حالی که در زندان بود به دلیل قتل یک زن کالیفرنیایی درگذشت.

هویت دختر کوچک هنوز مشخص نیست.

نمودار ظاهر او توسط جو مولینز، متخصص ارشد تصویربرداری پزشکی قانونی در مرکز ملی کودکان برای ناپدید شدن و سوء استفاده از واحد خدمات پزشکی قانونی.

وقتی داشتم جمجمه‌ها را باز می‌کردم، نمی‌توانستم باور کنم که آنجا هستند – چگونه این افراد ناپدید می‌شوند؟ مولینز در مستند می گوید. اینها یک مادر و دو فرزندش، یک دختر کوچک ناشناس دیگر هستند. من فقط از این قضیه شگفت زده شدم.»

مستند WMUR شامل نموداری از کودک است و سفر برای یافتن هویت او را بررسی می کند.

با این یادداشت به پایان می رسد که تحقیقات در مورد اینکه چه کسی ادامه دارد.

گفته می شود این کودک در زمان مرگ بین ۲ تا ۴ سال داشته است. WMUR قبلاً گزارش داده بود که احتمالاً عمدتاً قفقازی است، با مقادیر کمی اجداد آسیایی، سیاه‌پوست و سرخپوستان آمریکایی. او موهای قهوه ای کمی موج دار داشت و قدش بین ۳ فوت و ۳ اینچ و ۳ فوت و ۹ اینچ بود. او همچنین کمی پرخوری داشت و ممکن است کم خون باشد. تحقیقات تبارشناسی نشان می دهد که او و مادر بیولوژیکی اش ممکن است در می سی سی پی خویشاوندانی داشته باشند.

از هر کسی که اطلاعاتی دارد خواسته می شود با پلیس ایالتی نیوهمپشایر به شماره ۲۶۶۳-۲۷۱-۶۰۳ یا مرکز ملی کودکان گمشده و استثمار شده به شماره ۱-۸۰۰-THE-LOST تماس بگیرد.