مشاوران اعتماد استعماری ۱۵۶۲ سهم از JPMorgan Chase & Co را خریداری کردند. (NYSE: JPM) – Big 24 Newsمشاوران اعتماد مستعمره موقعیت خود را در JPMorgan Chase & Co. Holdings Channel.com گزارش می دهد (NYSE: JPM) در سه ماهه اول ۱.۵٪ افزایش یافته است. این صندوق پس از تصاحب ۱۵۶۲ سهم دیگر در طول دوره، ۱۰۴۲۴۱ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات مالی را در اختیار داشت. JPMorgan Chase & Co. این سهام ۱.۷ درصد از پرتفوی استعماری مشاوران تراست را تشکیل می دهد و این سهام را بیستمین سهام بزرگ خود می کند. دارایی مشاوران اعتماد استعماری در JPMorgan Chase & Co. ارزش آن در پایان آخرین دوره گزارش ۱۴,۲۱۰,۰۰۰ دلار بود.

چندین سرمایه گذار نهادی دیگر نیز اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. Sandy Cove Advisors LLC سهام خود را در JPMorgan Chase & Co افزایش داده است. ۸.۵ درصد در سه ماهه اول. Sandy Cove Advisors LLC اکنون مالک ۴۱۳۷ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات مالی به ارزش ۵۶۴۰۰۰ دلار پس از خرید ۳۲۴ سهم اضافی در طول دوره است. Clarity Wealth Advisors LLC سهام خود را در JPMorgan Chase & Co افزایش داده است. ۱۰.۲ درصد در سه ماهه اول. Clarity Wealth Advisors LLC اکنون پس از خرید ۱۹۴۴ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۲۰۹۹۷ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات مالی به ارزش ۲,۸۶۲,۰۰۰ دلار است. گروه استراتژی های مالی سهام خود را در JPMorgan Chase & Co افزایش داده است. ۲۰.۰ درصد در سه ماهه اول. گروه استراتژی های مالی این شرکت اکنون پس از خرید ۹۱۶ سهم دیگر در طول دوره، مالک ۵۵۰۰ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات مالی به ارزش ۷۵۰۰۰۰ دلار است. Alpha Omega Wealth Management LLC سهام خود را در JPMorgan Chase & Co افزایش داد. ۱.۵ درصد در سه ماهه اول. Alpha Omega Wealth Management LLC اکنون مالک ۳۷۶۶۴ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات مالی به ارزش ۵۱۳۴۰۰۰ دلار پس از خرید ۵۵۷ سهم اضافی در طول دوره است. سرانجام Jacobi Capital Management LLC موقعیت خود را در JPMorgan Chase & Co تثبیت کرد. ۷.۱ درصد در سه ماهه اول. شرکت Jacobi Capital Management LLC اکنون دارای ۳۸۷۹۰ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات مالی است که پس از خرید ۲۵۸۸ سهم اضافی در طول دوره به ارزش ۵۲۸۸۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی ۷۰.۳۵ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

JPMorgan Chase & Co. عملکرد سهام

سهام NYSE JPM در روز جمعه با قیمت ۱۲۲.۱۳ دلار افتتاح شد. نسبت فعلی شرکت ۰.۸۳، نسبت سریع ۰.۸۳ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۱۴ است. JPMorgan Chase & Co. پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۰۶.۰۶ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۷۲.۹۶ دلار بود. این شرکت دارای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه ۱۱۵.۶۸ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۱۲۸.۴۷ دلار است. ارزش بازار سهام ۳۵۸.۱۵ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۹.۸۰، نسبت قیمت به درآمد ۲.۱۴ و بتای ۱.۱۲ است.

JPMorgan Chase & Co. (NYSE: JPM – Get Rating) آخرین بار اطلاعات درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۱۴ ژوئیه اعلام کرد. این ارائه دهنده خدمات مالی ۲.۷۶ دلار درآمد هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که برآورد اجماع ۲.۷۶ دلار را برآورده کرد. JPMorgan Chase & Co. حاشیه سود خالص ۳۰.۴۱ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۱۵.۲۹ درصد بود. این شرکت در این سه ماهه ۳۰.۷۲ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۳۱.۸۲ میلیارد دلار بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت سود هر سهم را ۳.۷۸ دلار گزارش کرد. درآمد فصلی این کسب و کار نسبت به سه ماهه مشابه سال قبل ۸ درصد افزایش یافته است. به عنوان یک گروه، تحلیلگران انتظار دارند JPMorgan Chase & Co. 11.21 سود هر سهم برای سال جاری ثبت خواهد شد.

JPMorgan Chase & Co. سود سهام را اعلام می کند

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را که در روز یکشنبه ۳۱ ژوئیه پرداخت شد، افشا کرد. در روز چهارشنبه ۶ جولای ۱.۰۰ دلار به ازای هر سهم سود سهام به سهامداران بی سابقه پرداخت شد. این نشان دهنده سود سالانه ۴.۰۰ دلار و بازدهی ۳.۲۸٪ است. تاریخ تقسیم سود سه شنبه ۱۴ جولای بود. نسبت پرداخت JPMorgan Chase & Co. 32.10 درصد.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

تعدادی از تحلیلگران تحقیقاتی در مورد سهام JPM نظر داده اند. رویال بانک کانادا هدف قیمت خود را در JPMorgan Chase & Co کاهش داد. به ۱۳۰.۰۰ دلار در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۴ جولای. سیتی گروپ سهام خود را در JPMorgan Chase & Co افزایش داد. از رتبه “خنثی” به رتبه “خرید” و کاهش قیمت هدف شرکت از ۱۴۵.۰۰ دلار به ۱۳۵.۰۰ دلار در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه ۱۲ جولای. BMO Capital Markets قیمت هدف سهام JPMorgan Chase & Co را افزایش داد. ۱۵۰.۰۰ تا ۱۵۶.۰۰ دلار در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۲۴ مه. بارکلیز قیمت ۲۰۰ دلاری را برای JPMorgan Chase & Co تعیین کرده است. در گزارشی روز دوشنبه ۲۷ تیر. سرانجام Evercore ISI قیمت هدف خود را برای سهام JPMorgan Chase & Co کاهش داد. از ۱۳۵.۰۰ دلار به ۱۲۵.۰۰ دلار در گزارشی در روز جمعه، ۱۵ جولای. یک تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، هشت نفر رتبه نگهداری و نه نفر رتبه خرید به سهام این شرکت اختصاص داده اند. طبق داده‌های MarketBeat.com، این شرکت در حال حاضر رتبه‌بندی اجماع “Hold” و هدف قیمت توافق شده ۱۴۵.۹۵ دلار را دارد.

JPMorgan Chase & Co. نمایه شرکت

(رتبه گرفتن)

JPMorgan Chase & Co فعالیت می کند. به عنوان یک شرکت خدمات مالی در سراسر جهان. این بانک در چهار بخش فعالیت می کند: بانکداری مصرف کننده و جامعه (CCB)، بانکداری شرکتی و سرمایه گذاری (CIB)، بانکداری تجاری (CB)، و مدیریت دارایی و ثروت (AWM). بخش CCB محصولات و خدمات سپرده، سرمایه گذاری، وام و پرداخت را به مصرف کنندگان ارائه می دهد. راه حل های وام، سپرده، مدیریت نقدی و پرداخت برای مشاغل کوچک؛ ایجاد فعالیت های رهنی و خدماتی؛ رهن املاک و مستغلات و مسکونی؛ کارت های اعتباری، وام خودرو و خدمات لیزینگ.

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری JPM را نگه می دارند؟ برای دریافت آخرین پرونده های JPMorgan Chase & Co. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. ۱۳F و تجارت داخلی. (NYSE: JPM – امتیاز دریافت شده).

مالکیت نهادی توسط یک چهارم JPMorgan Chase & Co.  (NYSE: JPM)

اخبار و رتبه بندی های JPMorgan Chase & Co را دریافت کنید. روزانه آدرس ایمیل خود را در زیر برای خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای JPMorgan Chase & Co وارد کنید. و شرکت های مرتبط از طریق خبرنامه ایمیل روزانه رایگان ما از MarketBeat.com.