مشاوران اعتماد واشنگتن سهام خود را در لاکهید مارتین کاهش داده است (NYSE: LMT) – Big 24 Newsمشاوران تراست واشنگتن موقعیت خود را در سهام لاکهید مارتین کاهش دادند. (NYSE: LMT – Receiving Rating) بر اساس آخرین افشای این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در سه ماهه اول ۴۵.۷ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از فروش ۵۹ سهم در طول سه ماهه، ۷۰ سهام این شرکت هواپیمایی را در اختیار داشت. دارایی مشاوران تراست واشنگتن در لاکهید مارتین در پایان سه ماهه گذشته ۳۱۰۰۰ دلار ارزش داشت.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز دارایی های خود را در شرکت اصلاح کرده اند. LCM Capital Management Inc سهام خود در سهام لاکهید مارتین را ۰.۷ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. LCM Capital Management Inc. اکنون ۳۴۱۶ سهم از سهام این شرکت هواپیمایی پس از خرید ۲۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۱۵۰۸۰۰۰ دلار است. Byrne Asset Management LLC سهام خود در لاکهید مارتین را ۵.۳ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Byrne Asset Management LLC اکنون دارای ۴۷۹ سهم از سهام این شرکت هواپیمایی است که پس از خرید ۲۴ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، به ارزش ۲۱۱,۰۰۰ دلار می رسد. Maynard Financial Group LLC موقعیت خود را در سهام لاکهید مارتین ۲.۶ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. منارد فایننشال گروپ لیمیتد اکنون مالک ۹۳۱ سهم از سهام این ایرلاین به ارزش ۴۱۱۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۲۴ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. بانک نیوهمپشایر موقعیت خود را در سهام لاکهید مارتین ۳.۲ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. بانک نیوهمپشایر اکنون مالک ۸۰۰ سهم از سهام این شرکت هواپیمایی است که پس از خرید ۲۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۳۵۳۰۰۰ دلار ارزش دارد. در نهایت، Vantage Financial Partners Ltd. این شرکت موقعیت خود را در سهام لاکهید مارتین ۲.۵ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Vantage Financial Partners LLC پس از تصاحب ۲۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۱۰۳۰ سهم از سهام این شرکت هواپیمایی به ارزش ۴۵۵۰۰۰ دلار است. ۷۸.۸۹ درصد سهام در حال حاضر متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

افزایش ۱.۳ درصدی معاملات لاکهید مارتین

NYSE LMT روز سه شنبه با قیمت ۴۱۹.۲۸ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه این شرکت ۴۲۰.۳۲ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۴۲۴.۱۸ دلار است. لاکهید مارتین با ۳۲۴.۲۳ دلار کمترین قیمت در ۵۲ هفته و ۴۷۹.۹۹ دلار بالاترین قیمت در ۵۲ هفته را ثبت کرد. نسبت فعلی شرکت ۱.۲۷، نسبت سریع ۱.۰۶ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۰۲ است. ارزش بازار سهام ۱۱۱.۱۷ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲۴.۲۶، نسبت قیمت به درآمد ۲.۹۳ و بتای ۰.۶۷ است.

لاکهید مارتین (NYSE: LMT – Receive Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز سه‌شنبه، ۱۹ جولای منتشر کرد. این شرکت هواپیمایی ۱.۱۶ دلار درآمد به ازای هر سهم در سه ماهه گزارش داد که کمتر از برآورد اجماع تحلیلگران از ۶.۳۹ دلار (۵.۲۳ دلار) است. لاکهید مارتین بازده سهام ۶۹.۰۲% و حاشیه خالص ۷.۳۳% داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه ۱۵.۴۵ میلیارد دلار در مقایسه با برآوردهای تحلیلگران ۱۶.۰۲ میلیارد دلار بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۷.۱۳ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد سه ماهه اول این شرکت نسبت به سال قبل ۹.۳ درصد کاهش یافته است. تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند شرکت لاکهید مارتین. ۲۵.۹۳ EPS به سال مالی جاری منتقل می شود.

لاکهید مارتین سود سهام را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرده که روز جمعه ۱۱ شهریور ماه واریز می شود. سهامداران رکورد در روز پنجشنبه، ۱ سپتامبر، سود نقدی ۲.۸۰ دلار برای هر سهم دریافت خواهند کرد. تاریخ تقسیم سود چهارشنبه ۳۱ مرداد می باشد. این نشان دهنده سود سالانه ۱۱.۲۰ دلار و بازده سود ۲.۶۷٪ است. پرداخت لاکهید مارتین در حال حاضر ۶۴.۸۱ درصد است.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

چندین شرکت تحقیقاتی اخیرا گزارش هایی در مورد LMT منتشر کرده اند. Seaport Res Ptn در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۱۹ آوریل، رتبه «خرید» سهام لاکهید مارتین را دوباره منتشر کرد. Susquehanna Bancshares در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۰ آوریل، قیمت هدف خود را برای سهام لاکهید مارتین از ۵۱۵.۰۰ دلار به ۵۳۹.۰۰ دلار افزایش داد. آرگوس در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۰ آوریل، قیمت هدف خود را برای سهام لاکهید مارتین از ۴۱۵.۰۰ دلار به ۵۰۰.۰۰ دلار افزایش داد. ولز فارگو و شرکت هدف قیمت خود را برای سهام لاکهید مارتین از ۴۹۶.۰۰ دلار به ۴۰۶.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۲۰ جولای، رتبه “برابر” را به سهام اختصاص داد. سرانجام، Susquehanna در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۰ آوریل، قیمت هدف خود را برای سهام لاکهید مارتین از ۵۱۵.۰۰ دلار به ۵۳۹.۰۰ دلار افزایش داد. شش تحلیلگر تحقیقاتی سهام را با رتبه بندی نگهداری و شش تحلیلگر رتبه خرید را به شرکت اختصاص داده اند. طبق داده های MarketBeat، لاکهید مارتین در حال حاضر دارای میانگین امتیاز «متوسط ​​خرید» و میانگین قیمت هدف ۴۴۸.۰۰ دلار است.

تجارت داخلی در لاکهید مارتین

در خبر دیگر، مدیر جان دانوان ۶۳۲ سهم از سهام لاکهید مارتین را در معامله ای به تاریخ چهارشنبه ۲۰ جولای خریداری کرد. این سهم با میانگین قیمت هر سهم ۳۹۶.۱۶ دلار و ارزش کل ۲۵۰۳۷۳.۱۲ دلار خریداری شد. پس از اتمام معامله، مدیر اکنون دارای ۱۲۰۰ سهم در شرکت به ارزش ۴۷۵۳۹۲ دلار است. این خرید در سندی که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است، افشا شده است که از طریق وب سایت این شرکت قابل دسترسی است. ۰.۱۷ درصد از سهام این شرکت متعلق به افراد داخلی است.

درباره لاکهید مارتین

(رتبه گرفتن)

لاکهید مارتین، یک شرکت امنیتی و هوانوردی، در تحقیق، طراحی، توسعه، ساخت، یکپارچه سازی و نگهداری سیستم های فناوری، محصولات و خدمات در سراسر جهان فعالیت می کند. این هواپیما در چهار بخش فعالیت می کند: سیستم های اویونیک، سیستم های کنترل موشک و آتش، سیستم های ماموریت چرخشی و هوافضا.

همچنین ببینید

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری LMT را نگه می دارند؟ برای اطلاع از آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای شرکت لاکهید مارتین، از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: LMT – امتیاز دریافت شده).

یک چهارم مالکیت نهادی لاکهید مارتین (NYSE: LMT)

اخبار و نظرات روزانه لاکهید مارتین را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای لاکهید مارتین و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.