مشاوران هرالد ۳۲۰۰۰ دلار در ETF سود سهام انتخابی iShares (NASDAQ: DVY) سرمایه گذاری می کند – Big 24 Khabarطبق گزارش این شرکت در آخرین پرونده ۱۳F خود در SEC، هرالد ادوایزرز در سه ماهه اول، موقعیت جدیدی در سهام iShares Select Dividend ETF (NASDAQ: DVY – Receive Rating) به دست آورد. این صندوق ۲۵۰ سهم از سهام شرکت را به ارزش تقریبی ۳۲۰۰۰ دلار خریداری کرد.

چندین سرمایه گذار نهادی دیگر نیز دارایی DVY خود را تغییر داده اند. Advisor Group Holdings Inc. در سه ماهه چهارم جایگاه خود را در ETF تقسیم سود انتخابی iShares 10.2 درصد افزایش داد. Advisor Group Holdings Inc. او اکنون مالک ۴۴۱۸۶۵ سهم از سهام شرکت به ارزش ۵۴۱۹۵۰۰۰ دلار پس از خرید ۴۰۷۹۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. مشاوران تحقیقات سرمایه‌گذاری کمبریج موقعیت خود را در ETF تقسیم سود انتخابی iShares در سه ماهه چهارم ۵.۰ درصد افزایش دادند. شرکت مشاوران تحقیقات سرمایه گذاری کمبریج اکنون ۲۷۰۵۵۱ سهم از سهام این شرکت پس از خرید ۱۲۹۲۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۳۳۱۶۷۰۰ دلار است. Sage Rhino Capital LLC موقعیت خود را در iShares Select Dividend ETF 8.7% در سه ماهه چهارم افزایش داد. Sage Rhino Capital LLC اکنون پس از خرید ۱۶۱ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۲۰۱۶ سهام این شرکت به ارزش ۲۴۷۰۰۰ دلار است. StrategyIQ Financial Group LLC موقعیت خود را در ETF تقسیم سود انتخابی iShares به میزان ۱.۳ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. StrategIQ Financial Group LLC اکنون ۱۱۳۳۵ سهم از سهام این شرکت را به ارزش ۱۳۹۰۰۰۰ دلار پس از خرید ۱۴۷ سهم دیگر در سه ماهه گذشته در اختیار دارد. در نهایت، شرکای سرمایه گذاری محدود. این شرکت در سه ماهه چهارم جایگاه خود را در ETF تقسیم سود انتخابی iShares 4.2 درصد افزایش داد. سرمایه گذاری شرکای محدود. این شرکت پس از خرید ۲۰۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۵۰۶۶ سهم از سهام شرکت به ارزش ۶۲۱۰۰۰ دلار است.

سهام iShares برای پرداخت ۰.۸٪ سود سهام.

سهام DVY در روز جمعه با قیمت ۱۲۴.۹۶ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۱۱۹.۷۵ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۲۳.۸۲ دلار است. ETF سود سهام انتخابی iShares به پایین ترین سطح ۱۲ ماهه ۱۱۲.۲۹ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۳۳.۳۳ دلاری رسیده است.

iShares ETF سود تقسیمی را انتخاب کنید

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز اعلام کرد که در روز چهارشنبه ۲۴ خرداد ماه واریز شد. سرمایه گذاران رکورددار در روز جمعه، ۱۰ ژوئن، ۰.۸۶۷ دلار سود سهام دریافت کردند. تاریخ تقسیم سود پنج شنبه ۹ خرداد می باشد. این نشان دهنده سود سالانه ۳.۴۷ دلار و بازدهی ۲.۷۸٪ است.

درباره ETF iShares سود سهام را انتخاب کنید

(رتبه گرفتن)

ETF انتخاب سود سهام iShares، که قبلا به عنوان صندوق شاخص سود سهام انتخابی iShares Dow Jones (صندوق) شناخته می شد، یک صندوق قابل معامله در بورس است. صندوق به دنبال نتایج سرمایه گذاری است که عموماً با عملکرد قیمت و بازده شاخص سود سهام انتخابی داوجونز ایالات متحده (شاخص) سازگار باشد. این شاخص عملکرد مجموعه‌ای از اوراق بهادار منتشر شده توسط شرکت‌هایی را که بازدهی نسبتاً بالایی را بر مبنای ثابت در طول زمان ایجاد کرده‌اند، اندازه‌گیری می‌کند.

همچنین ببینید

مالکیت نهادی بر اساس یک چهارم سود سهام iShares انتخاب ETF (NASDAQ: DVY)

دریافت اخبار و رتبه بندی iShares Dividend ETF را انتخاب کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای iShares Select Dividend ETF و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.