مطالعات بینشی را در مورد اینکه چرا تعداد بیشتری از نوجوانان اسلحه حمل می کنند، ارائه می دهد


علاقه مندان به کنترل اسلحه همیشه مشتاق اجرای آن هستند بعلاوه کنترل اسلحه محدودیت دارد – و حتی در آن زمان، نگه داشتن آن به اندازه کافی خوب نیست.

یک مشکل اساسی وجود دارد: بسیاری از سلاح های گرم در فعالیت های مجرمانه استفاده شده است به صورت غیر قانونی دریافت شد. علاوه بر این، حامیان کنترل اسلحه پشت کاهش بودجه اجرای قانون هستند دادن جنایتکاران احکام را سبک می کنند واضح است که چنین سیاست هایی امنیت عمومی را تسهیل نمی کند.

بنابراین، کاملاً تعجب آور نیست که یک فایل بمان تعداد فزاینده ای از نوجوانان اسلحه به دست را نشان می دهد – افزایش ۴۱ درصدی در طول دو دهه گذشته – با افزایش قابل توجهی در میان افرادی که در خانواده های روستایی، سفیدپوست و خانواده های پردرآمد زندگی می کنند.

محققان کالج بوستون نوجوانان ۱۲ تا ۱۷ ساله را بین سال‌های ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۹ تجزیه و تحلیل کردند: آنها دریافتند که این میزان در میان نوجوانان سیاه‌پوست، بومیان آمریکا و آلاسکا کاهش یافته و در بین نوجوانان اسپانیایی تبار یکسان باقی مانده است. در همین حال، نوجوانان سفید پوست بیشترین افزایش در مالکیت اسلحه را گزارش کردند.

در بازوهای مبتنی بر درآمد نیز تنوع وجود داشته است: در حالی که دو دهه پیش نوجوانان خانواده های کم درآمد بالاترین میزان را داشتند، این دانش به بزرگسالان جوان خانواده های با درآمد بالاتر منتقل شد.

برای افزودن وزن به این یافته ها، داده های تجزیه و تحلیل شده توسط بررسی ملی داروها و سلامت نشان داد که ۲۰۰۰۰۰ نوجوان دیگر اسلحه حمل می کردند. ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ از جانب ۲۰۰۲ و ۲۰۰۳.

نظرات محققان حاکی از کنترل بیشتر اسلحه است

نوجوانان به وضوح احساس می کنند که باید اسلحه به دست بگیرند. آیا کسی از این افزایش تعجب کرد؟ شورش ها و اعتراضات آیا در دو سال گذشته به خشونت تبدیل شده است؟

نائوکا کیرییکی از نویسندگان این مطالعه دکترای دکتری است. این چیزی است که یک روانشناس رشدی در کالج بوستون فکر می کند. “افزایش کلی تعجب آور و بسیار نگران کننده بود،او گفت.

کری همچنین افزود:

خشونت با اسلحه در حال حاضر علت اصلی مرگ کودکان در ایالات متحده است و رسیدگی به آن بسیار مهم است. برای انجام این کار، گروه باید از آنچه نوجوانان امروز انجام می‌دهند آگاه باشند، نه آنچه که ۲۰ سال پیش انجام می‌دهند یا فرضیات طبقاتی یا نژادی در مورد آنچه کودکان حمل می‌کنند. [fireguns].

به گفته مرکز حقوقی گیفوردز، که از افزایش کنترل اسلحه بر اساس قوانین فدرال حمایت می کند ممنوع است اسلحه فروشی ها به افراد زیر ۱۸ سال اسلحه می فروشند. با این حال، قانون فدرال به افراد زیر سن قانونی اجازه می دهد تا با رضایت کتبی والدین یا قیم به طور موقت سلاح گرم برای دامداری، کشاورزی و شکار حمل کنند. البته در حال حاضر شلیک تفنگ های بلند توسط مربیان در بسیاری از ایالت ها برای کودکان کاملاً قانونی است. نوجوانان اخیرا وارد آره تپانچه ها را می توان تحت نظارت بزرگسالان استفاده کرد.

دسترسی به تحقیقات ونیز چه چیزی را نشان می دهد؟

آخرین تحولات بمان آنها دریافتند که بین ژانویه ۲۰۱۹ تا آوریل ۲۰۲۱، بیش از ۵ میلیون کودک زیر ۱۸ سال برای اولین بار در خانه در معرض اسلحه قرار گرفتند. دیگر بمان محققان دانشگاه نورث ایسترن دریافتند که حدود ۳۰ درصد از والدین اعتراف کردند که فرزندانشان به اسلحه دسترسی داشته اند.

اگر مطالعات فوق کافی نباشد، جستجو کردن دانشگاه واشنگتن دریافت که نیمی از دانشجویان ۱۲ تا ۲۶ ساله گفتند که تنها در سال گذشته اسلحه حمل کرده اند. یکبار انجامش دادم.

علی روحانی رهبر، استاد اپیدمیولوژی دانشگاه گفت: به نظر می رسد حمل اسلحه یک رفتار بسیار پراکنده در بین جوانان است. سپس فرمود:

دسترسی به تفنگ های دستی اغلب ناشی از مالکیت والدین بر اسلحه است. “بنابراین شکی نیست که در اینجا والدین نقش بسیار مهمی را، چه در مناطق شهری و چه در مناطق روستایی، در کاهش خطر آسیب و مرگ ناشی از سلاح گرم در بین فرزندان خود ایفا می کنند.”

واضح است که بسیاری از والدین ترجیح می دهند فرزندان خود را با اسلحه آشنا کنند و به آنها آموزش دهند که چگونه آنها را ایمن و مؤثر مدیریت کنند. استفاده از سلاح گرم تحت نظارت حرفه ای در بین جوانان به ویژه در مناطق روستایی رایج است.

از سوی دیگر، دسترسی به تفنگ های مونتاژ شده از کیت ها در بسیاری از جرایم تیراندازی مورد استفاده قرار گرفته است. افزایش دادن خشونت مرتبط با باندهای جنایتکار در شهرهای بزرگ دلیل دیگری است که باعث می‌شود تعداد بیشتری از جوانان احساس کنند برای محافظت از سلاح استفاده می‌کنند.

سلاح های جمع آوری شده خود را سرکوب کنید

در اواسط آوریل، دولت بایدن از مقررات دولت فدرال برای هدف قرار دادن «تفنگ‌های ارواح» رونمایی کرد. این اسلحه ها بدون بررسی پیشینه فروخته می شوند، از کیت ها مونتاژ می شوند و مانند سلاح های گرم سنتی شماره سریال ندارند، بنابراین به راحتی به دست می آیند و توسط مجریان قانون فدرال قابل ردیابی نیستند.

بایدن اصرار داشت که این اقدام “ابتدای” است. اضافه وزارت دادگستری ایالات متحده “به این نتیجه رسیده است که تولید یکی از این کیت ها بدون شماره سریال برای یک شرکت غیرقانونی است.” غیر مجاز. فروش سلاح گرم توسط فروشنده مجاز بدون بررسی سابقه غیرقانونی است.

بر اساس قانون جدید، فروشندگان اسلحه و اسلحه سازان دارای مجوز قبل از پردازش یک فروش، پیشینه را بررسی می کنند. با این حال، فروش غیرقانونی اسلحه‌های دستی طبق روال معمول ادامه خواهد داشت و این وسوسه انگیز است که بدانیم چقدر از فروش تفنگ‌های ارواح به اقتصاد بازار سیاه زیرزمینی می‌رود.

تا چه حد قوانین اضافی اسلحه تا به امروز، گردش غیرقانونی سلاح گرم را ممنوع کرده و فعالیت های مجرمانه مرتبط با سلاح گرم را کاهش می دهد؟ بین بررسی پیشینه و دوره انتظار برای خرید اسلحه، امروزه قوانین کنترل اسلحه زیادی وجود دارد.

مشکل تحمیل قوانین سخت‌گیرانه‌تر برای حل یا جلوگیری از فعالیت‌های مجرمانه ناقص است، زیرا فقط از کسانی جلوگیری می‌کند که قانوناً می‌خواهند، هرچند نه همیشه، برای دفاع از خود سلاح حمل کنند. در حالی که ایالات متحده مملو از اعتراضات و تظاهرات هایی است که منجر به درگیری خشونت آمیز شده است، جوانان بیشتری برای احساس امنیت و آرامش به سلاح گرم روی می آورند.

نویسنده: کامرون کیگان

کامرون کیگان محقق و نویسنده سیاست، آموزش، ایمان و فرهنگ آمریکاست که با رویکردی محافظه کارانه بر جوانان تأثیر می گذارد. برای اطلاعات بیشتر از کامرون دیدن کنید https://ckeeganan.substack.comبرای نظرات یا سوالات، یک ایمیل به [email protected].

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.