مطالعه نشان می دهد که آمریکایی ها واقعاً در مورد موضوعات “حساس” در خصوصی چه فکر می کنند


خود را در حال گفتگو در محل کار (یا شاید در طبقه پایین) با گروهی از همکاران (یا دوستان) تصور کنید. ناگهان شخصی حرف شما را قطع کرد و گفت: بس کن. شما نمی توانید این را بگویید.”

هر چیزی که گفتم – هر کلمه یا عبارتی که کنار گذاشته می شد، خواه یک سخنرانی شخصی یا یک بیانیه بی طرفانه باشد – به عنوان “منسوخ” و رک و پوست کنده تلقی شد. بنابراین، اصطلاح یا ترکیبی از کلمات با برچسب “نامناسب” و/یا “مضر” توسط استادان خودخوانده فرهنگ از طریق سیستم های ارتباط جمعی به دنیای شرکت ها و اکنون به همکاران (یا دوستان شما) که نیت خوبی دارند، گسترش یافته است. ) و شما را به روز نگه می دارد. (بیشتر به این دلیل که شما را اخراج نکنید، و آنها مجبور نباشند با واکنش های متقابل مقابله کنند تا با کسی که قطعاً اجازه ندارد در تماس باشند.)

علاوه بر این، ممکن است بر اساس انتقاد شدید از رسانه های جریان اصلی، رسانه های خبری مورد اعتماد شما، مجری برنامه گفتگوی مورد علاقه شما یا مفسر NFL در فاکس، ایده ها یا باورهای خاصی “غیر محبوب” در نظر گرفته شوند. با این حال، به هر طریقی از برخی کلمات اجتناب کنید تا باعث هیچ گونه تخلف، تعقیب یا اخراج نشوید.

ولی آمریکایی ها واقعاً در مورد مسائل “جنجال برانگیز” یا “حساس” چه فکر می کنند؟

آیا آمریکایی ها در مورد برخی از مسائل آنقدر محافظه کار هستند که اجازه ندارند در مورد آنها صحبت کنند؟

یک مطالعه اخیر با نام Populace Insights: Private Opinions، پاسخ‌های یک نمونه ملی از ۳۳۳۴ بزرگسال آمریکایی را بین ۲۳ می تا ۸ ژوئن تجزیه و تحلیل کرد. نظرسنجی اولیه توسط YouGov انجام شد و شکاف بین دیدگاه خصوصی و عمومی آمریکایی ها را تخمین زد.

مثلا، یک نظر خاص در آمریکا بازدیدهای رزرو شده شناسایی شده در اطراف:

  • زندگی متولد نشده انسان
  • محافظت در برابر COVID-19
  • مشارکت مدیران عامل در “مسائل بحث برانگیز اجتماعی”.
  • تحصیلات

که در درمان جنین، این مطالعه نشان داد که مردان کمتر به طور خصوصی موافقت می کنند که “خاتمه کار تصمیمی است که برای زن و پزشک او محفوظ است”، با احتمال ۴۵ درصد بیشتر در مقابل ۶۰ درصد به طور عمومی. در همین حال، ۵۱ درصد از جمهوری خواهان کمتر به طور مخفیانه با این رکورد موافق بودند از ru vs. دره در مقایسه با ۶۴ درصد باید به صورت عمومی بازگردانده شود.

اگر به تفاوت های بین جنسیت ها نگاه کنیم، زنان کمتری به طور خاص موافق هستند پوشیدن ماسک با ۴۴ درصد در مقایسه با حیرت‌انگیز ۶۳ درصد در مردم، این یک راه موثر برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بود. در مقابل، اکثر مردان موافق هستند که “ما باید به زندگی عادی برگردیم” بدون هیچ الزام یا الزامی مربوط به ویروس کرونا هر دو عمومی (۵۶ درصد) و خصوصی (۵۲ درصد).

اکنون در اینجا بیانیه ای وجود دارد که ممکن است فکر کنیم بخش عادلانه ای از دموکرات ها با آن موافق هستند:مدیران عامل باید در مورد مسائل اجتماعی بحث برانگیز موضع عمومی داشته باشند.در واقع، چهار برابر دموکرات‌ها این دیدگاه را به صورت عمومی (۴۴ درصد) نسبت به بخش خصوصی (۱۱ درصد) ابراز می‌کنند.

نظرات در مورد آموزش در مدارس:

این مطالعه نشان داد که ۷۴ درصد از آمریکایی‌های بین ۳۰ تا ۴۴ سال به طور خصوصی معتقدند که والدین باید تأثیر بیشتری بر برنامه‌های درسی مدارس دولتی داشته باشند. با این حال، تنها ۴۸ درصد مایلند این نظر را بیان کنند. به طور کلی، تعداد بیشتری از آمریکایی ها به صورت خصوصی (۶۰ درصد) از مردم (۵۲ درصد) از این دیدگاه حمایت می کنند.

آمریکایی ها چه فکری می کنند؟ بحث درباره هویت جنسیتی در مدارس دولتی برای بچه های مهدکودک تا کلاس سوم؟ به طور کلی، تنها ۵۳ درصد در خلوت با نامناسب بودن آن موافق بودند، در حالی که ۶۳ درصد به طور عمومی موافق بودند.

اما این اختلاف به ویژه در میان فریلنسرها آشکار است، به طوری که تنها ۴۲٪ با چنین بحث هایی مشکل محرمانه دارند، اگرچه ۶۷٪ ابراز نگرانی کردند. برعکس، در میان دموکرات‌ها، ۷ درصد اختلاف نظر خصوصی (۳۰ درصد) در مقابل افکار عمومی (۳۷ درصد) وجود دارد. علاوه بر این، اکثریت جمهوری خواهان به طور خصوصی (۸۸ درصد) و عمومی (۹۰ درصد) به شدت موافق هستند که بحث «هویت جنسیتی» در مدارس دولتی برای کودکان مهدکودک تا کلاس سوم نامناسب است.

تاد رز یکی از بنیانگذاران و رئیس شرکت ماساچوست است که این مطالعه را انجام داده است. او می‌گوید: «وقتی آنچه را که همه فکر می‌کنیم اشتباه می‌خوانیم، در واقع قطبی‌سازی کاذب ایجاد می‌کند. او گفت. “در حقیقت اعتماد اجتماعی را از بین می برد. از نظر تاریخی، پیشرفت اجتماعی را غیرممکن می کند.”

نظرسنجی برای تفکیک دیدگاه های عمومی و خصوصی چگونه انجام شد؟

اسکن با A انجام شد. لیست تست روشی که برای به حداکثر رساندن حریم خصوصی مخاطب طراحی شده است.

پاسخ دهندگان به طور تصادفی به یک “گروه کنترل” یا “گروه آزمایش” در یک آزمایش موجود تقسیم شدند. به هر دو گروه ۴-۵ بیانیه داده شد و باید انتخاب می کردند که چه تعداد بیانیه موافق هستند. با این حال، هرگز از پاسخ دهندگان خواسته نشد که مستقیماً نظرات خود را به اشتراک بگذارند (یعنی هرگز مشخص نمی کنند که با چه اظهاراتی موافق هستند).

پاسخ دهندگان در گروه کنترل و آزمایش به همان چهار عبارت پاسخ دادند. با این حال، گروه آزمایش همچنین یک بیانیه اضافی را رتبه بندی کرد: بیانیه علاقه (مثلاً اینترنت باید منطقه آزاد گفتار، جایی که گفتار بدون سانسور است.)

تفاوت میانگین در تعداد داده های انتخاب شده بین دو گروه، میزان شیوع این دیدگاه خاص را تعیین می کند. مثلا، چه کسی – کدام یک نظر خصوصی می تواند:

  • ورزشکاران “ترنسجندر”. باید آنها در تیم های ورزشی که با “جنسیت” در شناسنامه آنها مطابقت دارند، رقابت می کنند
  • مردم باید آنها باید مدرک واکسیناسیون را برای رفتن به محل کار خود در زمانی که در اطراف افراد دیگر هستند نشان دهند.

نظرات خصوصی آمریکایی‌ها با دیدگاه‌های عمومی خودشان در مورد موضوعات مشابه با مقایسه نتایج آزمون‌های فهرست با نظرات به‌دست‌آمده از روش‌های استاندارد نظرسنجی عمومی مقایسه شد.

این مطالعه به وضوح جنبه ای از جامعه آمریکا را تأیید می کند که به انتخاب های زیادی منجر شده است خودسانسوری دیدگاه های عمیق آنها:

فشار اجتماعی برای عقیده «صحیح» امروزه در آمریکا رایج است. در سال‌های اخیر، نظرسنجی‌ها به طور مداوم نشان داده‌اند که اکثر آمریکایی‌ها، در تمام گروه‌های جمعیتی، از ترس توهین به دیگران یا مواجهه با انتقام‌جویی، احساس می‌کنند نمی‌توانند نظرات صادقانه‌شان را در انظار عمومی به اشتراک بگذارند. این روند به دلیل تهدیدی که برای آزادی های فردی، رفاه اجتماعی و خودمختاری دموکراتیک ایجاد می کند، نگران کننده است.

خودسانسوری در مقابل اخلاق عمومی:

بسیاری از فریلنسرها راهی را انتخاب کرده اند که ممکن است آنها را از چنین فشارهای بی حد و حصر خودسانسوری محافظت کند (و دوستان واقعی و همکاران تجاری آنها وقتی بیایند و صحبت کنند آنها را می پذیرند).

بسته به جهت گیری اجتماعی و سیاسی و ارتباط آنها با صنایع شرکتی، برخی از صاحبان مشاغل کوچک ممکن است برای انطباق با آخرین مجموعه شرایط “صحیح” فشار وارد کنند. به عبارت دیگر: با استفاده از یک “زبان” جدید و ارائه اصطلاحات “عقب مانده” که باعث ناراحتی برخی از کارکنان می شود و در نتیجه بر نیروی کار و البته بهره وری تأثیر می گذارد.

اما بسیاری از مردم یک عمل در دنیای شرکت ها به عنوان یک کارمند، او گاهی اوقات در تیم های بزرگ کار می کند و بسیاری نیز در دانشگاه کار می کنند خودسانسوری فراوان

تصور کنید که یک نقش جدید در یک محل کار جدید دریافت کرده اید. یا برای اولین بار در یک کنفرانس اجتماعی یا حرفه ای شرکت می کنید. شاید پنج سال است که به تیم جدیدی در محل کار خود پیوسته اید و می خواهید هر پنج ثانیه بدون گاز گرفتن زبان خود را ثابت کنید.

در مورد حمایت از فرهنگ نجابت مشترک که در آن با لبخند و دست دادن به یکدیگر سلام می کنیم و سپس سعی می کنیم به عنوان مردم – به عنوان هموطنان – با دیدگاه ها و دیدگاه های مختلف و شاید یک چیز لعنتی به یکدیگر گوش دهیم، چطور؟ حتی یک شوخی متفاوت؟

مطمئناً، گاهی اوقات شما دچار سوء تفاهم می شوید، و گاهی اوقات ممکن است سایر اعضای تیم را اشتباه درک کنید. در خلق و خوی، تیپ های شخصیتی، ارزش ها، باورها و اغلب شوخ طبعی ناسازگاری وجود خواهد داشت. به عنوان مثال، برخی از افراد طعنه را تحمل نمی کنند و برخی ممکن است از طعنه دیگران قدردانی نکنند، مگر اینکه به خوبی آنها را بشناسند (و به آنها اعتماد کنند).

اما ممکن است چیزی کاملاً غیرمنتظره یاد بگیریم که به ما کمک کند جهان را درک کنیم، و یک مبارزه خوب از نظر فکری ممکن است افکار ما را تیز کند. یا شاید ما تبادل قوی از ایده های متضاد داشته باشیم و به مخالفت خود ادامه دهیم.

چنین فکر رادیکالی است، اینطور نیست؟

توسط: کامرون کیگان

کامرون کیگان یک محقق و نویسنده مستقل در زمینه سیاست، ایمان و فرهنگ آمریکاست که از طریق تمایلات محافظه کارانه بر جوانان تأثیر می گذارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد کارهای کامرون به ادامه مطلب مراجعه کنید https://ckeeganan.substack.comبرای نظرات یا سوالات، یک ایمیل به [email protected].

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.