معاملات سیویتاس ۱۱.۷ درصد کمتر از هفته گذشته (CIV) – بیگ ۲۴ خبرCivitas (CIV) در دوره یک روزه منتهی به ساعت ۱۷:۰۰ EST در ۱۳ ژوئیه ۷.۷ درصد در برابر دلار آمریکا کاهش یافت. سیویتاس در هفت روز گذشته ۱۱.۷ درصد کاهش در برابر دلار آمریکا داشته است. اکنون یک سکه Civitas را می توان با قیمت ۰.۰۰۲۰ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۰۰۱۰ بیت کوین در صرافی های رایج ارزهای دیجیتال خریداری کرد. ارزش بازار سیویتاس ۱۷۱۶۶.۵۵ دلار است و سیویتاس ۱۳ دلار در ۲۴ ساعت گذشته در صرافی ها معامله شده است.

در اینجا نحوه عملکرد سایر ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته آمده است:

  • یاقوت کبود (SAPP) با ۱.۸ درصد افزایش در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۷۵ دلار یا ۰.۰۰۰۰۳۷۷۸ BTC معامله می شود.
  • Midas (MIDAS) 0.6% در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۲۶.۹۶ دلار یا ۰.۰۰۱۳۶۲۹۹ BTC معامله می شود.
  • Zenon (ZNN) 7 درصد بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱.۸۱ دلار یا ۰.۰۰۰۰۹۱۵۵ بیت کوین معامله می شود.
  • سکه سرمایه گذاری مدرن (MODIC) در برابر دلار ثابت معامله می شود و اکنون با قیمت ۰.۱۵ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۳۷۹ بیت کوین معامله می شود.
  • زنجیره MalwareChain (MALW) به طور مشابه در برابر دلار معامله می شود و اکنون با قیمت ۰.۱۲ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۳۰۹ بیت کوین معامله می شود.
  • TenUp (TUP) 3.7 درصد در برابر دلار افزایش یافته است و اکنون با قیمت ۰.۰۴۷۸ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۲۴۲ بیت کوین معامله می شود.
  • Beacon (BECN) 3 درصد بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۱۶ دلار یا ۰.۰۰۰۰۸۳۳ BTC معامله می شود.
  • DogeCash (DOGEC) 10.4 درصد بالاتر از دلار معامله می شود و اکنون با ۰.۰۰۹۹ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۰۰۵۰ بیت کوین معامله می شود.
  • در برابر دلار، هش شیر (HSS) اکنون با ۰.۰۰۱۰ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۰۰۳ بیت کوین معامله می شود.
  • Decentrahub (DCNTR) 2.6 درصد در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۰.۰۳۹۰ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۱۹۷ BTC معامله می شود.

درباره سیویتاس

سیویتاس (CRYPTO: CIV) یک سکه است. مجموع عرضه سیویتاس ۸۶۸۰۵۴۵ سکه می باشد. اکانت رسمی توییتر سیویتاس جاسازی توییت صفحه فیسبوک او از اینجا قابل دسترسی است. وب سایت رسمی Civitas civitascoin.com است.

خرید و فروش سیویتاس

معمولا خرید آلتکوین هایی مانند سیویتاس به طور مستقیم با دلار آمریکا امکان پذیر نیست. سرمایه گذارانی که مایل به خرید سیویتاس هستند، ابتدا باید اتریوم یا بیت کوین را با استفاده از صرافی هایی که به دلار آمریکا معامله می کند مانند Changelly، Coinbase یا GDAX خریداری کنند. سپس سرمایه گذاران می توانند از اتریوم یا بیت کوین تازه خریداری شده برای خرید Civitas با استفاده از یکی از صرافی های ذکر شده در بالا استفاده کنند.

اخبار و به روز رسانی های روزانه سیویتاس را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه رایگان کریپتوبیت MarketBeat.com، خلاصه‌ای از آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌های سیویتاس و ارزهای دیجیتال مرتبط را دریافت کنید.