معجون لاغری | معجونی برای لاغری ران


بسیاری از افراد به دنبال راه هایی برای کاهش وزن هستند. یکی از راه های کاهش وزن استفاده از یک سری گیاهان و نوشیدنی ها است. در این پست انواع گیاهان دارویی برای لاغری را بررسی می کنیم.

بهترین مواد برای لاغری:

بسیاری از افراد برای کاهش وزن از قرص ها و گیاهان لاغری و نوشیدنی های لاغری استفاده می کنند. استفاده از گیاهان دارویی برای کاهش وزن و رعایت رژیم غذایی مناسب و ورزش بسیار مثر است. در این قسمت از پست ، برخی از گیاهان لاغری را معرفی می کنیم.

پوست سرکه سیب

پوست سرکه سیب

ترکیبات سرکه سیب: یکی از فواید سرکه سیب افزایش متابولیسم بدن و احساس سیری است. هفت فنجان سرکه سیب برای تهیه این گیاه و هر لیوان به مدت یک روز در هفته مورد نیاز است. برای افزایش اثربخشی ، از آب لیمو و نعناع به همراه سرکه سیب استفاده کنید. شما باید یک فنجان از این گیاه را هر روز استفاده کنید. همچنین می توانید از فریزر برای ذخیره متیونین استفاده کنید.

مخازن دارچین: دارچین ادویه ای است که چربی می سوزاند و قند خون را پایین می آورد. برای تهیه این گیاه از یک تکه چوب دارچین ، زنجبیل ، کمی عسل و یک فنجان آب گرم استفاده کنید. شما باید هفته ای یکبار از این گیاه دارویی استفاده کنید.

چای معجزه آسای جینسینگ: جینسنگ ریشه گیاهی برای استرس ، کاهش وزن و پیشگیری از سرطان است. این گیاه انرژی و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه این گیاه از دو تکه جینسنگ ، کمی دارچین و عسل را مخلوط کنید. همه این مواد را به مدت پنج دقیقه روی اجاق گاز قرار دهید. معجون را بعد از دم کشیدن بریزید.

گیاه آناناس و زنجبیل

    آناناس و زنجبیل

گیاه آناناس و زنجبیل: زنجبیل خاصیت چربی سوزی دارد و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. آناناس همچنین دارای فیبر زیادی است که به شما احساس سیری می دهد. آنها همچنین دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان هستند و چربی ندارند. برای تهیه این گیاه ، یک لیوان آب آناناس ، پرتقال ، یک فنجان آب ، زنجبیل و چهار تکه یخ را با هم ترکیب کنید. این ماده را در مخلوط کن ریخته و دم کنید. این نوشیدنی را می توان قبل از پیاده روی استفاده کرد.

گیاه انار: آب انار کالری کمی دارد اما از نظر انرژی بسیار زیاد است. یک فنجان آب انار را با یک چهارم فنجان آب مخلوط کنید. هم کالری را افزایش می دهد و هم سیری زیادی را. می توانید هر زمان که می خواهید آب انار بنوشید ، اما قبل از ورزش بهتر است.

زنجبیل و لیمو باریک

زنجبیل و لیمو باریک

زنج گیاه زنجبیل و لیمو: این گیاه دارای مقدار زیادی ویتامین C و آنتی اکسیدان است. بدن را سم زدایی می کند که در نهایت منجر به دفع سموم از بدن و در نهایت منجر به کاهش وزن می شود. دو انگشت زنجبیل تازه و آب لیمو را با هم ترکیب کنید. این مخلوط را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. برای افزایش چربی سوزی از زیره استفاده کنید. مخلوط را صاف کرده و صبح هم بزنید.

تمشک و گیاه آهک: آهک دارای مقدار زیادی ویتامین C است و به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی ، می تواند سموم را از بدن دفع کرده و رادیکال های آزاد را از بین ببرد. تمشک همچنین دارای کتون است. کتون ها اشتها را کاهش داده و کالری دریافتی را کاهش می دهند. در نهایت ، منجر به کاهش وزن می شود. برای تهیه این گیاه ، باید مقداری تمشک و نصف لیمو را مخلوط کنید.

گریپ فروت و گیاه خیار: گریپ فروت دارای خاصیت چربی سوزی است و کبد را تمیز می کند. آنها همچنین متابولیسم بدن را افزایش می دهند. این گیاه دارای خاصیت کاهش وزن حتی در شرایط سخت است. برای تهیه این گیاه ، خیار را خرد کنید و آن را در یک لیوان آب ، گریپ فروت ، آب لیمو و مقداری نعناع مخلوط کنید.

شما باید از این گیاه سه تا پنج بار در روز استفاده کنید. فیبر و آنتی اکسیدان های موجود در این گیاه به کاهش وزن کمک می کند.

چای سبز و گیاه زنجبیل

چای سبز و گیاه زنجبیل

چای سبز و گیاه زنجبیل: چای سبز یکی از چای های قدیمی است که برای لاغری استفاده می شود. ترکیب چای سبز و زنجبیل خواص لاغری آن را افزایش می دهد. قبل از ورزش یک لیوان از این گیاه را مصرف کنید تا اثر آن چند برابر شود.

● آهک و فلفل سیاه: فلفل خواص چربی سوزی زیادی دارد و ترکیب آن با فلفل این خواص را افزایش می دهد. با داشتن برنامه غذایی سالم و استفاده از این گیاه می توانید کاهش وزن دلخواه را تجربه کنید. یک فنجان آب را با نصف لیمو ترکیب کنید و مقداری فلفل سیاه به آن بیفزایید تا این گیاه را تهیه کنید. این گیاه باعث هضم بهتر غذا و احساس سیری در افراد می شود.

گیاه هندوانه و زغال اخته: این گیاه دارای خواص آنتی اکسیدانی زیادی است و باعث سم زدایی بدن می شود. برای تهیه این گیاه ، باید 7 فنجان هندوانه و یک فنجان انواع توت ها را بدون مهد کودک و یک چهارم آب لیموترش را با هم مخلوط کنید. گیاه را خوب هم بزنید و از صافی رد کنید. بعد از ورزش م effectiveثر از این گیاه استفاده کنید.

گیاه آناناس و دارچین

آناناس و دارچین: آناناس حاوی موادی است که هضم را بهبود می بخشد و التهاب را کاهش می دهد. دارچین همچنین یک ماده خوب برای کاهش وزن است. یک فنجان آناناس خرد شده و نصف قاشق چایخوری پودر دارچین و 2 قاشق چای خوری آب لیمو را مخلوط کنید تا این گیاه را تهیه کنید.

معجون تمشک: معجون تمشک را می توان برای لاغری آماده کرد. تمشک آنتی اکسیدان های زیادی دارد که سم زدا می شوند. علاوه بر این ، متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه این گیاه 4 تمشک ، 4 بلوبری ، 4 تکه خیار ، مقداری یخ و آب را با هم ترکیب کنید ، سپس گیاه را به مدت نیم ساعت در یخچال بگذارید و دم کنید.

ک کرفس و گیاه آهک: کرفس و آهک دارای فیبر زیاد و کربوهیدرات کمی است. وقتی این دو ماده با خیار ترکیب شوند ، آنها را دو برابر می کند. خیار ، کرفس و آب لیمو را در مخلوط کن بریزید و در یک لیوان بریزید.

ترکیبات کدو تنبل: کدو دارای خواص زیادی است و به کاهش قند خون و کاهش وزن کمک می کند. کدو سبز ، خیار ، سیب ترش یا سیب رز را مخلوط کنید تا یک گیاه درست شود. صبح و عصر از این گیاه دارویی استفاده کنید. همچنین می توانید بعد از ورزش از این گیاه برای جلوگیری از پرخوری استفاده کنید.

خستن لاغری رامون:

در قسمت قبل ، گیاهانی را معرفی کردیم که به طور کلی باعث کاهش وزن می شوند. در این قسمت می خواهیم لاغری ران را معرفی کنیم. سبزی که برای این منظور کار می کند ، گیاه جوش شیرین است. این گیاه برای لاغری نیز مناسب است. سایر مزایای جان شیرین عبارتند از:

التهاب را کاهش می دهد.
تعادل PH و فرآیندهای درمانی.
energy تولید انرژی و بهبود کارایی.
علائم عفونت ادراری را از بین ببرید.
به دارای خواص ضد اسید است.
برای تهیه جوش شیرین ، دو قاشق غذاخوری آب لیمو را با نصف قاشق چایخوری جوش شیرین ترکیب کرده و یک لیوان آب معدنی به آن اضافه کنید. می توانید صبح از این گیاه با معده خالی استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. این گیاه خاصیت چربی سوزی دارد و از بروز برخی سرطان ها جلوگیری می کند. این نوشیدنی فواید دیگری نیز دارد که عبارتند از:

حذف کاهش استرس ؛
یش جلوگیری از سرطان ؛
● می تواند سلول های سرطانی را بدون تأثیر بر سلول های سالم از بین ببرد.
تعادل pH را حفظ کنید.
برای به دست آوردن نتایج مطلوب از این گیاه ، باید هر روز دو لیتر آب بنوشید. همچنین از مواد ارگانیک و تازه استفاده کنید. مصرف روزانه میوه ها و سبزیجات به نتایج مطلوب این گیاه کمک می کند. ورزش منظم نیز نقش مهمی در تأثیر این گیاه دارد.

گیاهان لاغری:

گیاهان لاغری:

یکی از راه های کاهش وزن استفاده از نوشیدنی های لاغری و گیاهان دارویی است. انواع گیاهان لاغری را در قسمت قبل معرفی کردیم. یکی از مشکلات افراد دارای اضافه وزن ، چربی تجمع یافته در اطراف شکم و لگن است.

نوشیدنی ها و گیاهان می توانند این چربی ها را از بین ببرند و افراد را متناسب کنند. انواع مختلفی از گیاهان و نوشیدنی ها وجود دارد و از مواد گیاهی استفاده می کنند. این ترکیبات گیاهی دارای خواصی هستند که باعث سوزاندن چربی و افزایش متابولیسم بدن و در نهایت کاهش وزن می شوند. همچنین ، مجموعه ای از گیاهان دارای خاصیت سم زدایی و سم زدایی بدن هستند.

طرز تهیه گیاه سینوهه:

طرز تهیه گیاه سینوهه:

انواع زیادی از نوشیدنی ها چربی سوزی می کنند و در نهایت منجر به کاهش وزن می شوند. ما در ابتدای پست به بسیاری از این نوشیدنی ها اشاره کردیم. در ادامه این گیاه را برای لاغری معرفی می کنیم.

موز نرم: این نوشیدنی می تواند تأثیر فوق العاده ای در از بین بردن چربی بدن داشته باشد. با مصرف این نوشیدنی به مدت یک هفته می توانید به نتایج بسیار خوبی برسید. موز سرشار از پتاسیم است و می تواند سموم را از بین ببرد و ماهیچه ها را تقویت کند.

مواد لازم برای تهیه این اسموتی عبارتند از یک موز ، یک پرتقال ، نصف قاشق چایخوری پودر زنجبیل ، دو قاشق چایخوری آب پنیر ، یک قاشق چایخوری دانه کتان و یک قاشق چای خوری روغن نباتی.

طرز تهیه این نرم به این صورت است که باید این ماده را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. سپس مواد را در یک لیوان بریزید. بهترین زمان برای خوردن این نرم صبح است زیرا انرژی زیادی دارد.

نوشیدنی تمشک: این نوشیدنی خاصیت سم زدایی و مقوی دارد. آنها همچنین چربی سوزی و متابولیسم را تسریع می کنند که در نهایت به کاهش وزن شما کمک می کند.

مواد لازم برای تهیه این نوشیدنی چهار تمشک ، چهار بلوبری ، همان آب و مقدار کمی آب معدنی ، چهار تکه خیار و مقداری یخ است.

برای تهیه این نوشیدنی باید تمام موادی را که ذکر کردیم در یک لیوان آب قرار داده و به مدت سی دقیقه در یخچال قرار دهید. این به جذب خواص میوه در آب کمک می کند.

چکیده:

نرخ چاقی در سراسر جهان در حال افزایش است و مردم به دنبال راه هایی برای کاهش وزن هستند. چربی های دور شکم و باسن در تناسب اندام اختلال ایجاد می کند و بسیاری از افراد تمایل دارند این چربی را از بین ببرند. یکی از راه های کاهش وزن و حذف چربی ، استفاده از نوشیدنی هایی است که از موادی ساخته شده اند که می توانند متابولیسم بدن را افزایش دهند.

استفاده از گیاهان دارویی برای کاهش وزن کارساز نیست. در عوض ، شما باید از رژیم غذایی مناسب پیروی کنید و ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهید.

انواع مختلفی از این نوشیدنی ها وجود دارد که هر کدام از مواد مختلفی تشکیل شده اند که بیشتر گیاهی هستند. هر یک از این مواد دارای خواص خاصی هستند که در نهایت باعث می شود این نوشیدنی دارای خاصیت کاهش وزن و چربی سوزی باشد. در این پست انواع مختلفی از نوشیدنی هایی که برای لاغری استفاده می شود را معرفی کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *