مقامات بهداشتی میزان بالای بیماریهای مقاربتی را در طول همه گیری گزارش می دهند.

مقامات بهداشتی میزان بالای بیماریهای مقاربتی را در طول همه گیری گزارش می دهند.


اگرچه تابستان گذشته رستوران ها ، بارها و کلوپ های بزرگ اپل هنوز تا حد زیادی تعطیل بودند ، اما این امر مانع از مشغله نیویورکی ها با یکدیگر نشد.

چند ماه پس از لغو دستورات قفل اولیه ایالت ، قوانین کنترل از راه دور اجتماعی ، جدا از بسیاری از فعالیت های دیگر ، نرخ جراحات مقاربتی را تا ژوئیه 2020 به سطح قبل از اپیدمی بازگشت.

آمارهای منتشر شده توسط وزارت بهداشت و سلامت روان این شهر نشان می دهد که تعداد موارد کلامیدیا و سفلیس گزارش شده در ماه ژوئیه 2019 افزایش یافته است.

توسعه سفلیس آنقدر واضح است که حتی اگر بهار سال 2020 به پایان رسیده باشد ، بیش از 2019 در سراسر 2020 گزارش خواهد شد.

DOH گفت ، HIV و سوزاک نیز بسیار رقابتی بودند و میزان موارد تا ژوئیه 2020 به 2019 نزدیک می شود.

داده های DOH در کل سال نشان داد که کل بیماران مبتلا به کلامیدیا و سوزاک در سال 2020 نسبت به سال 2019 خفیف تر بودند ، اما این تجزیه و تحلیل شامل ماه های قفل شد.

مقامات نتوانسته اند به طور دقیق تعیین کنند که افزایش بیماری های مقاربتی از چه زمانی شروع شده است – یا اینکه نیویورکی ها در بهار سال 2020 رابطه جنسی خود را کمتر متوقف کرده اند یا آزمایش خود را در طول همه گیری متوقف کرده اند ، که منجر به کاهش شدید موارد جدید شده است.

در 2 آوریل 2020 ، خیابان های میدان تایمز در وسط قرنطینه COVID-19 خالی بود.
رابرت میلر

دکتر دیو چوکسی ، کمیسر بهداشت ، در بیانیه ای به نیویورک گفت: “ما می دانیم که عفونت های منتقله از راه جنسی در سراسر اورژانس بهداشت عمومی COVID-19 ادامه داشت ، با این حال ، بسیاری از نیویورکی ها سال گذشته برای آزمایش های معمول نیامدند.” از نو.

وی گفت: “بیماری های مقاربتی می تواند باعث آسیب طولانی مدت شود و من از نیویورکی ها می خواهم که در مورد مراقبت های جنسی با ارائه دهندگان خدمات درمانی خود صحبت کنند.”

وزارت بهداشت غربالگری و درمان رایگان و مقرون به صرفه را در کلینیک های سراسر شهر برای نوجوانان بالای 12 سال و نیویورکی ها ارائه می دهد. مکانها و جزئیات در https://www1.nyc.gov/site/doh/services/sexual-health-clinics.page موجود است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *