منابع متالورژیک آلفا (NYSE: AMR) اکنون توسط Cowen پوشش داده شده است – Big 24 Newsتحلیلگران تحقیقاتی سهام Cowen پوشش سهام را آغاز می کنند منابع متالورژی آلفا (NYSE: AMR – دریافت رتبه) Fly در یادداشتی تحقیقاتی که روز سه شنبه برای سرمایه گذاران منتشر شد، گزارش داد. این شرکت برای سهام شرکت انرژی، رتبه «ممتاز» و قیمت هدف ۲۱۵ دلاری را تعیین کرده است. هدف قیمت سکه نشان دهنده افزایش احتمالی ۷۲.۴۶ درصدی نسبت به بسته شدن قبلی شرکت است.

تعدادی دیگر از تحلیلگران تحقیقاتی نیز بر این شرکت تأثیر گذاشته اند. TheStreet در گزارشی که در روز دوشنبه، ۴ آوریل منتشر شد، Alpha Metallurgical Resources را از رتبه “c” به “b-” ارتقا داد. B. Riley قیمت هدف Alpha Metallurgical Resources را از ۱۸۱.۰۰ دلار به ۱۸۲.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز پنجشنبه ۷ ژوئیه منتشر شد، رتبه “خرید” را به شرکت داد.

سهام AMR در روز سه شنبه در ۱۲۴.۶۷ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت سریع ۲.۳۶، نسبت معاملاتی ۲.۸۱ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۳۰ است. این شرکت دارای ارزش بازار ۲.۳۳ میلیارد دلار، نسبت PE 3.34 و بتا ۱.۳۱ است. Alpha Metallurgical Resources پایین ترین قیمت دوازده ماهه خود را ۲۱.۲۸ دلار و بالاترین قیمت دوازده ماهه ۱۸۶.۹۸ دلار را ثبت کرد. این سهام دارای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه ۱۴۹.۵۶ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه در ۱۱۹.۳۶ دلار است.

Alpha Metallurgical Resources (NYSE: AMR – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز پنجشنبه، ۵ مه منتشر کرد. این شرکت انرژی درآمد ۲۰.۵۲ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که از برآوردهای ۱۸.۴۹ دلاری تحلیلگران با ۲.۰۳ دلار بالاتر بود. این شرکت در سه ماهه ۱.۰۷ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۸۷۵.۹۰ میلیون دلار تخمین زدند. منابع متالورژیک آلفا بازده حقوق صاحبان سهام ۱۵۲.۷۴% و حاشیه خالص ۲۴.۵۴% داشت. به طور متوسط، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند که Alpha Metallurgical Resources برای سال مالی جاری ۸۴.۵۵ EPS ثبت کند.

در اخبار دیگر، الیزابت آن فسندن، کارگردان، ۴۰۰۰ سهم آلفا متالورژیکال ریسورس را در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۹ مه فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۴۵.۳۸ دلار و در مجموع ۵۸۱.۵۲۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام فروش، مدیر اکنون صاحب ۴۵۶۷ سهم در شرکت به ارزش ۶۶۳۹۵۰.۴۶ دلار است. فروش در یک فایل SEC فاش شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. خودی های شرکت ۵.۷۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

چندین سرمایه گذار نهادی و صندوق های تامینی اخیراً دارایی های خود را در شرکت اصلاح کرده اند. Contraius Investment Management Ltd موقعیت خود را در Alpha Metallurgical Resources 410.0% در سه ماهه اول افزایش داد. Contraius Investment Management Ltd اکنون پس از خرید ۶۳۶۲۳۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۷۹۱,۳۹۹ سهم از سهام شرکت انرژی به ارزش ۱۰۴,۴۳۳,۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. Cannell & Company. جایگاه خود را در منابع آلفا متالورژیکال به میزان ۸۷.۲ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Cannell & Company. او اکنون مالک ۴۲۷۱۷۵ سهم از سهام شرکت انرژی است که پس از خرید ۱۹۸۹۷۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۲۶,۰۷۹,۰۰۰ دلار می‌رسد. Renaissance Technologies LLC موقعیت خود را در منابع آلفا متالورژیکی ۵۴۵.۵ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Renaissance Technologies LLC اکنون مالک ۳۰۴۱۱۵ سهم از سهام شرکت انرژی به ارزش ۴۰۱۳۱۰۰۰۰۰ دلار پس از خرید ۲۵۷۰۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. Dimensional Fund Advisors LP موقعیت خود را در Alpha Metallurgical Resources 5.8% در سه ماهه چهارم تقویت کرد. Dimensional Fund Advisors LP اکنون مالک ۲۶۵۷۰۵ سهم از سهام شرکت انرژی است که پس از خرید ۱۴۵۴۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ارزش ۱,۶۲۲۱,۰۰۰ دلار است. در نهایت، Acadian Asset Management LLC موقعیت خود را در Alpha Metallurgical Resources 26.8% در سه ماهه اول افزایش داد. Acadian Asset Management LLC اکنون پس از خرید ۳۹۷۷۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۱۸۸۲۱۱ سهم از سهام شرکت انرژی به ارزش ۲۴۸۲۸۰۰ دلار را در اختیار دارد. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۶۹.۲۴ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

مشخصات شرکت منابع معدنی آلفا (رتبه گرفتن)

Alpha Metallurgical Resources, Inc. شرکت معدن، زغال سنگ حرارتی و حرارتی را در ویرجینیا و ویرجینیای غربی تولید، پردازش و می‌فروشد. تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱، بیست معدن فعال و هشت تأسیسات آماده‌سازی و بارگیری زغال سنگ را بهره‌برداری کرد. این شرکت قبلاً با نام Contura Energy، Inc شناخته می شد و در فوریه ۲۰۲۱ نام خود را به Alpha Metallurgical Resources, Inc تغییر داد.

همچنین ببینید

آرم پرواز

اخبار و بررسی‌های روزانه منابع متالورژی آلفا را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Alpha Metallurgical Resources و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان ما از MarketBeat.com دریافت کنید.