منچسترسیتی “مقصد احتمالی” برای روبرت لواندوفسکی و شایعات متغیر دیگر

منچسترسیتی "مقصد احتمالی" برای روبرت لواندوفسکی و شایعات متغیر دیگرروبرت لواندوفسکی ، سخنگوی مهاجم بایرن مونیخ ، منچسترسیتی را “مقصد احتمالی” ملی پوشان لهستانی توصیف کرد.

طبق گزارشی از SportBuild که معتقد است توانایی لواندوفسکی ، پینی صحوی ، معتقد است توانایی مشتریش برای رفتن به ورزشگاه اتحاد است.

پس از تلاش ناموفق برای آوردن هری کین به باشگاه در پنجره نقل و انتقالات تابستانی ، او قرار است بازی بعد از ظهر شنبه خود را در لیگ برتر با مبارزه با برنلی از سر بگیرد و احتمالاً سال آینده دوباره یک مهاجم را شکار می کند. در پنجره نقل و انتقالات ژانویه یا تابستان بمانید.

اگرچه روابط با کین ادامه داشت ، این شهر همچنین علاقه زیادی به ارلینگ هلند در بروسیا دورتموند داشت.

با این حال ، اکنون گفته می شود که لواندوفسکی که با پپ گواردیولا ، شهردار بایرن کار می کرد ، می تواند نامزد دیگری برای هدایت خط حمله باشگاه باشد.

این بازیکن 33 ساله تا تابستان 2023 با بایرن قرارداد امضا نکرده است ، اما قبلا اذعان کرده بود که دوست دارد بازی در لیگ برتر را تجربه کند.

در همین حال ، سان گزارش می دهد که یوونتوس قصد دارد در ماه ژانویه برای برناردو سیلوا ، هافبک سیتی ، یک ‘ضربه’ بکشد.

آینده پرتغال اینترنشنال تمرکز بسیاری از پنجره های مبادله تابستانی بوده است و خروج تا حد زیادی مطمئن است.

با این حال ، بازیکن سابق AS موناکو ثابت کرد که بازیکن اصلی گواردیولا تا اینجای فصل در خاورمیانه است ، برخلاف بازی در زمین مناسب.

یوونتوس می گوید وضعیت برناردو را در ورزشگاه اتحاد “زیر نظر” دارد ، اما اصرار دارد که این شهر برای هر گونه علاقه ای “مبارزه” می کند.

با خبرنامه شهر ما ثبت نام کنید تا هرگز به روزرسانی های این فصل ورزشگاه اتحاد را از دست ندهید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *