منچستریونایتد به دنبال تمدید علاقه ژول کوند و شایعات مربوط به نقل و انتقالات بیشتر است

منچستریونایتد به دنبال تمدید علاقه ژول کوند و شایعات مربوط به نقل و انتقالات بیشتر استمنچستریونایتد می تواند علاقه خود را به ژول کوند ، مدافع خط میانی سویا قبل از نقل و انتقالات تابستان آینده تمدید کند.

به گزارش فیچاگز ، یکی از رسانه های اسپا اسپانیا ، ایالات متحده بعد از پیوستن به فرانسوی در تابستان قبل از فرود در تفنگ سنگین اسپا اسپانیا ورن ، اقدام جدیدی را برای فرانسوی در نظر دارد.

چلسی همچنین مشتاق به امضای قرارداد کلدی بود و به نظر می رسید پنجره تابستانی بالاخره می تواند برای مدتی معاملاتی انجام دهد.

با این حال ، در آخرین لحظه ، سویا بازیکن 22 ساله را به سمت دروازه فرستاد و میل چلسی برای افزودن او به رده های خود قبل از بسته شدن پنجره به پایان رسید.

یونایتد در حال حاضر با سردرد دفاعی خط میانی روبرو است و هری مگوایر و وارن به دلیل مصدومیت محروم هستند.

قرارداد کونده دارای بند آزادسازی 68 میلیون دلاری است و احتمال دارد تابستان آینده دوباره مورد توجه چلسی قرار گیرد. این بازیکن فرانسوی تا تابستان 2024 در سویا قرارداد دارد.

به گزارش دیلی میل ، در سایر نقاط ، باشگاه میلان بارسلونا و ایتالیا در صف امضای قرارداد با جسی لینگارد به صورت رایگان از اولدترافورد در تابستان آینده قرار دارند.

لینگارد که نیم فصل دوم را به صورت قرضی در وستهام یونایتد گذراند ، در پایان فصل قرارداد امضا نمی کند و آینده او در حال حاضر نامشخص است.

چکش ها می خواستند تابستان امسال بازیکن دائمی تیم ملی انگلیس را به خدمت بگیرند ، اما اوله گونر سولسکر ، سرمربی یونایتد تمایل داشت خدمات خود را حفظ کند.

در هفته های اخیر ، لینگارد نشانه های کوتاهی در مورد چرایی دو گل خود در دو بازی اخیر خود در لیگ برتر ارائه کرده است ، که به این معنی است که او به زودی به لنگر اصلی هدایت می شود.

با این حال ، اگر او متعهد به اتحاد آینده خود نشود ، علاقه خارج از کشور در حال افزایش است و از ژانویه لینگارد توانسته با باشگاه های غیر انگلیسی مذاکره کند.

برای جلوگیری از بروزرسانی های اولدترافورد در این مدت ، در خبرنامه Associated ما ثبت نام کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *